PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 445
ocen
8,2 10 1 194445
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

8 sezon jest po prostu KOSZMARNY! To niesamowite jak nisko może upaść nie najgorszy w gruncie
rzeczy serial. Drętwe dialogi, fabuła jak odpady z poprzednich serii, poboczne wątki, które nic nas
nie obchodzą i nic nie wnoszą do głównej akcji (córka Masuki? serio?). Nawet aktorzy grają, jakby
już sami mieli dość tego wszystko. Sama Charlotte Rampling gra jak w telenoweli, a Sean Patrick
Flannery ze zmarszczonym czołem sprawia, że za każdym razem jak się odezwie tym swoim
głosem wybucham śmiechem. Zresztą całość balansuje na granicy śmieszności. Oglądam tylko i
wyłącznie, żeby zobaczyć co jeszcze wymyślą i jak to się skończy, ale każdy kolejny odcinek to
jak odrabianie zadania domowego. Ech, szkoda gadać...

ocenił(a) serial na 6
snoopy

True, ten sezon jest bardzo słaby, po znakomitej 4 serii można zauważyć znaczny spadek poziomu. IMO to z tych ostatnich jedynie s07 wybija się lekko, ale to też takie w porywach 6/10. Trochę szkoda mi Halla, że musi się w takim dnie męczyć, marnuje tylko swój potencjał. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej finału nie spieprzą i dostaniemy Dexa na krześle, albo poćwiartowanego.

G00N3R

Dex na krześle albo poćwiartowany? Niestety będzie happy end. 9 odcinek co za żenada, matko boska. Oglądając BB to to jest naprawdę ogromna przepaść...

użytkownik usunięty
snoopy

Popieram. Według mnie problemem serialu jest zbyt duża liczba sezonów(scenarzystom brakuje nowych interesujących pomysłów). Niestety, ale całość serii traci na atrakcyjności przez ostatnią odsłonę. Mam wrażenie, że nowe postacie i wątki wprowadzane są na siłę przez co serial staję się śmieszny. Szkoda...

snoopy

Ehh ostatni sezon myśałem że sie postarają a tu takie gówno chyba gorzej niż 5 sezon

ocenił(a) serial na 10
dark12345

Ja tam nie wiem dlaczego ludzie czepiają się 8 sezonu. Ja jestem przy 4 odcinku i oglądam go z takim zainteresowaniem jak 5, czyli dosyć dobry, ale ma swoje minusy. Ale nie nazwałbym go dnem.

ocenił(a) serial na 8
snoopy

Kocham serial. Zakończenia nienawidzę.... Mogli rozwiązać to tak, że DEB mogła go zastrzelić w ostatnim odcinku 7 sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones