PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 580
ocen
6,9 10 1 17580
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

Co sądzicie o 9 sezonie The King of Queens, który aktualnie jest emitowany
przez Comedy Central?

malunkaniowa

Jak dla mnie 9 sezon jest zdecydowanie najgorszym że wszystkich.
Według mnie był robiny na siłe i to widać w niektórych momentach.

polishserial

9 sezon = tragedia
Jedyny sezon The King of Queens który mi się nie podobał
5/10

ocenił(a) serial na 9
malunkaniowa

Sezon 5 to fakt jest swietny:) 9 troszke stracila klimat, w sumie szkoda ze skonczyli krecic serial, a co sadzicie o 1 sezononie?
:)

ocenił(a) serial na 10
Alicja_kosmitka

1 Sezon był bardzo dobry, a co do 9 sezonu to zdecydowanie najgorszy.

2903

1 i 9 sezon to chyba najsłabsze w historii The King of Queens.

ocenił(a) serial na 9
malunkaniowa

Muszę odpowiedzieć bo mnie nosi. Obecnie lecą ostatnie odcinki "DN" i co za ptasi móżdżek wymyślił w ostatnich odcinkach bardzo poważną(i nie śmieszną no może oprócz skutera) kłótnie Carrie i Douga i zmianę pracy Douga? Przecież on to kierowca IPS i powinien być nim nie tylko do końca serialu, ale i świata. Jak można było zrobić z niego sprzedawcę mebli? Kurcze kompletnie spaprali koniec serialu który zresztą nie powinien się tak szybko kończyć, serial powinien mieć lekko kilkaset odcinków. Szkoda, że najlepsze seriale tak szybko się kończą :(

ocenił(a) serial na 10
ollo

Ostatnie odcinki 9 sezonu, mnie już kompletnie nie śmieszyły.

ollo

Moim zdaniem właśnie dlatego są takie dobre, bo gdyby mieli na siłę kręcić kolejne sezony byłoby to bezsensu, i wtedy 9 sezon wcale by nie był najgorszym;))

ocenił(a) serial na 9
malunkaniowa

Ilu ludzi tyle opinie - super :) ale przyznacie ostatnai scenka male dzieciaki robiace wiele zamieszania (Doug ktory uderza sie w noge, krzyki) i nagle zjawia sie Arthur i mowi ''Nie wyszło" - to bylo swietnie w stylu King of Queens. Szkoda ze nie bylo 10 sezonu, bo to naprawde swietny serial z genialna obsada Jerry Stiller, Kevin James, Patton Oswald etc.

ocenił(a) serial na 10
Alicja_kosmitka

Szczerze jeśli 10 sezon miałby wyglądać tak jak 9, to wolę jednak zakończyć na jednej słabej serii.

2903

Zgadzam sie z 2903

malunkaniowa

A kiedy będzie lecieć 9 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones