PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 579
ocen
6,9 10 1 17579
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

Jaki odcinek spodobał wam się najbardziej?

ocenił(a) serial na 10
Kobye

1x6

2903

Odcinek jak Doug, Decan i Arthur robili kawały i zakładali się o różne
rzeczy.

proctor

Odcinek gdy Doug był zastępczym nauczycielem.

Azad

Odcinek kiedy Doug udawał chorego aby nie pójść na jakąs impreze z Carry.

polishserial

Odcinek gdy Spence i Arthur udawali że są rodzinną.

malunkaniowa

Choć teraz, najbardziej mi się podoba ten w którym Arthur chciał zrobic
chór.

ocenił(a) serial na 9
Kobye

Trudne pytanie, napewno nie znam odp. Ale podobał mi się np. ten w ktorym Carrie "zepchnela" Douga ze schodów i miał uszkodzone kolano :)

ocenił(a) serial na 9
Alicja_kosmitka

Dzisiejszy odcinek na Comedy Central z "prześladowczynia" Douga tez byl swietny :)

Alicja_kosmitka

Pamiętasz może jaki to był sezon i który odcinek w którym spence prześladował douga ??? z góry dzieki

ocenił(a) serial na 10
Kobye

Zdecydowanie najlepszy był ten w którym Doug udawał że że ma prace po to żeby zaciągnąć Carrie do łóżka;D

genzo1987

Odcinek gdy Arthur urządził imprezę w domu i przerznął cała kasę w pokera z podopieczną z domu starców

ocenił(a) serial na 9
Kobye

Dwa odcinki kiedy Doug i Carrie pojechali na wycieczkę nad jezioro i tam się zgubili, a okazało się że zaraz obok była droga i stacja benzynowa. Rany, jak Doug płakał, kiedy Carrie poszła szukać ratunku :D

ocenił(a) serial na 9
ollo

Mi najbardziej podobał się odcinek jak dostali obraz w prezencie od przyjaciół i musieli go powiesić gdzieś żeby sie nie obrazili, a Carrie była na nim taka zniekształcona. hahaha uśmiałem się jak głupi. Ale wszystkie odcinki są dobre, bardzo lubię ten serial.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones