PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133485}

Diagnoza morderstwo

Diagnosis Murder
6,7 1 349
ocen
6,7 10 1 1349
Diagnoza morderstwo
powrót do forum serialu Diagnoza morderstwo

6/10 zamiast 8/10

ocenił(a) serial na 6

Dałbym 8, gdyby nie to, że występujący w roli głównej Dick Van Dyke za bardzo (jeszcze bardziej chyba, niż wymaga tego postać wzorowana po części na jego wcześniejszym eploi) daje upust swoim zawodowym przyzwyczajeniom.

I takie pytanko (może ktoś wie): dlaczego, Universal Channel wyświetlał odcinki z Charliem Schlatterem, a później AXN i obecnie CBS Action wyświetla jedynie odcinki ze Scottem Baio?

Shiloh

Teraz serial emituje TV4 w wcześnie leci ''MacGyver'' - Widać poprawę i w końcu przestali w kółko wałkować ''Strażnika Teksasu'' :)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

To jest TV6, jak coś. Tak w ogóle to wchodzę na stronę i nie wiedziałem, że był kręcony przez tyle lat. Wydawało mi się, że ten serial miał z 4 sezony, a tu 8... Fajne jest też to, że zarówno w serialu, jak i w życiu są ojciec i syn. Oglądałem kiedyś z jakieś 10, może 15 odcinków, jak się udało zobaczyć na CBS Action. Szkoda, że nie mam tego kanału, tak jak CBS Europa czy Universal Channel.

frycio80

Tak oczywiście TV6 - To widocznie z pośpiechu ;)

A ja ci zatem zazdroszczę że masz CBS Europa i Universal Channel:)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Pisałem w ostatnim zdaniu, że już nie mam. Te kanały miałem z jakieś 2 lata temu.

frycio80

A okej sorki za niezrozumienie :) - Co do tego serialu zbytnio mnie nie wciągnął, wolę jednak wrócić do seriali z lat 80-tych.

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Mam podobnie. To jest akurat jeden z tych seriali, co włączysz obojętnie jaki odcinek i obejrzysz. Niby lekarze z policją rozwiązują sprawy kryminalne i to się wyróżnia. Mimo to ogląda się normalnie i przyjemnie. Po prostu fajny, klasyczny serial. Nic więcej. No może nie aż taki klasyk, ale ten dziadek z wąsem i ten serial to mi był znany zawsze... W dzieciństwie go widziałem na TV4.

Aż się dziwię, że serial tyle sezonów miał. Chyba całego bym nie obejrzał. Do tego nie jest jakiś nieprzewidywalny i trochę banalny, ale fajnie się ogląda. Na CBS Action pamiętam, że wolałem oglądać Gorączkę w mieście, Star Treka. Mission: Impossible też mnie nie wciągnął, podobnie ten. W końcu człowiek cały dzień seriali nie będę oglądał. Poza tym jeszcze leciały moje ulubione Różowe lata 70-te na CC. Piszę to, jak było, kiedy siedziałem w wakacje w domu i oglądałem w telewizorze u rodziców, przełączając kanały i szukając, co ciekawego.

Co do Diagnozy: Morderstwo, to może dziwić, bo ja głównie lubię oglądać stare seriale. W ogóle te lata 80. i 90. mają coś takiego, że szczególnie mnie interesują. Klimat, muzyka, aktorzy itd.... W ogóle wszystko i jakoś tak mam upatrzone. Aż ludzie się dziwią, że ja bym tylko stare, ale przecież to jest dobre i o to chodzi. A nie, że obejrzę nowe, bo jestem młody i jestem fajny...

MacGyvera swego czasu uwielbiałem oglądać na TVP 1, dopóki nie przestali nagle emitować.

frycio80

Co do seriali z lat 80-tych to polecam ''Na wariackich papierach'' - Zwłaszcza jeżeli lubisz połączenie komedii z wątkami kryminalnymi :) .

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Oglądałem to niedawno. Świetne to jest. Pierwsze 3 sezony - rewelacja. Wszystkie 5 sezonów łyknąłem, choć ten ostatni to już tak dłużył mi się.

Shiloh

Pierwsze sezony były dobre potem jak przyszedł ten blondyn ktory zastąpił Jacka to odcinki były słabsze jego pierwozwor Gliniarz i prokurator był 100% lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones