Dom grozy (2014-2016)
Dom grozy: Sezon 2 Dom grozy Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Dom grozy (2014-2016)

Memento Mori

56m
8,0 810
ocen
8,0 10 1 810
Dom grozy
powrót do forum s2e8

sezon 2 odcinek 8

ocenił(a) serial na 7

Nie spodziewałam się, że Dorian zabije Andżelikę. Myślę sobie wszystko dobrze szampana piją, a tu...... zgon !!!!

eleanora

co miał przedstawiać ten obraz bo bardzo mnie to ciekawi a niestety nie rozumiem tej postaci doriana jedynie że jest wiecznie młody

ocenił(a) serial na 7
jareeecki

O Dorianie Gray istnieje legenda. Każda jego rana pojawia się na obrazie ujawniając jego prawdziwe oblicze.

eleanora

okej dzięki coś już rozumiem :p ciekawe czy te jego prawdziwe oblicze wyjdzie z obrazu czy coś w tym stylu

ocenił(a) serial na 7
jareeecki

o Dorianie jest oddzielny film. http://www.filmweb.pl/film/Dorian+Gray-2009-483446

ocenił(a) serial na 7
eleanora

Kojarzysz legende Doriana, a mimo to myslalas, ze nie zabije Angelique? Jak dla mnie to bylo oczywiste

Sheilad

* powieść Oscara Wilde'a (Portret Doriana Graya), a nie legenda

ocenił(a) serial na 7
KotArystokrata

No wiem. Ale w związku z tym, że ktoś napisał "legenda" uznałam, że może faktycznie książka została napisana na podstawie czegoś podobnego. Nie chciało mi się googlować

Sheilad

rozumiem, ale wolałam sprostować, bo nie wiadomo ile jeszcze osób przeczyta ten wątek i rownież wezmą za dobrą monetę "legendę o pięknym Dorianie" ;) A tak, może unikną pały z polaka. (naprawdę byłam przekonana że to lektura szkolna O.o)

ocenił(a) serial na 7
KotArystokrata

Jeśli nawet kiedyś nią była, to w tym momencie chyba nie jest ;)

jareeecki

Jaka znów legenda? Przecież "Portret Doriana Graya" to powieść Oscara Wilde'a. Wydawało mi się nawet, że była to lektura szkolna (może nadal jest?) .
Jeśli chcesz wiedzieć jak kończy się historia Doriana, a nie chce ci się czytać całej książki, to na wikipedii znajdziesz streszczenie https://pl.wikipedia.org/wiki/Portret_Doriana_Graya
Oczywiście nie wiadomo na ile scenarzysta Penny Dreadful pójdzie za pierwowzorem. :)

ocenił(a) serial na 9
eleanora

Słyszałaś o czymś takim jak SPOJLER?
FU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones