PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503156}

Dragon Ball Kai

8,0 16 418
ocen
8,0 10 1 16418
Dragon Ball Kai
powrót do forum serialu Dragon Ball Kai

117 odcinek, w którym [...] wreszcie pokazuje piękno Dragon Ball, szczególnie KAI. Obraz - oglądam na 46 w
fullhd przy włączonym LED Motion plus itp itd... Daleeeeko daleko od RTL z niemieckiej satelity. Idzie się
przyzwyczaić. DŹWIĘK - świetny. Pomimo utraty pewnego "charakteru" DBZ, bez dwóch zdań możemy mówić
o kolejnym charakterze. Przyznam szczerze, że nie pamiętam, kiedy ostatnio się tak w duszy cieszyłem z
każdej sekundy odcinka. Fakt - nawet KAI potrafi się wlec, jednak przyznajmy - co to za różnica, czy
poświęcimy na DBKAI 13 minut, czy 20? Bowiem gdyby uszczuplić do wersji "do oglądania" dla każdego,
nawet najbardziej wybrednego oglądacza, sądzę, że gdzieś tak długi byłby odcinek. A BUU wymiata i koniec.

ocenił(a) serial na 5
michalgabka

Kai ssie bo zmieniono w nim ścieżkę dźwiękową. Nowo dopasowana muzyka totalnie nie pasuje do scen a serial dla fana staje się nieoglądalny.

ocenił(a) serial na 8
Juby_

jestem ciekaw Twojej opini nt nowej serii SUPER :)

ocenił(a) serial na 5
michalgabka

Nie oglądam. Byłem wielkim fanem DB, ale od jakiegoś czasu jest dla mnie nieoglądalny. Lubię słuchać soundtracku (bo był świetny, zarówno w pierwszej serii, jak i w "Z" i "GT"), wracać do pojedynczych scen/ żartów/ mocarnych chwil, ale nie do całości - po tę się gam jedynie w postaci genialnej mangi.

Ignoruje niemal wszystkie filmy kinowe, "Supery" i inne pseudo kontynuacje.

ocenił(a) serial na 8
Juby_

Ale przecież Super jest oficjalną kontynuacją, zrobioną przez Toriyame. Do Zetki się może nie umywa, ale na pewno nie jest to pseudo kontynuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones