PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503156}

Dragon Ball Kai

8,0 16 422
oceny
8,0 10 1 16422
Dragon Ball Kai
powrót do forum serialu Dragon Ball Kai

Ogólnie różnicę w jakości kreski i efektów w DB Kai widać ... Ale naprawdę super wrażenie zrobiła na mnie scena z Genki Damą z odcinka 16. Po prostu cudo! Wydaje się, że niektóre kadry zostały narysowane od nowa. Bo wątpię, czy dało się tak ładnie to poprawić.

Saga Buu jest sama w sobie już ładna. To co dopiero będzie jak ją odnowią na potrzeby DB Kai.

DB Kai to jak dla mnie świetne streszczenie tego co się działo w DBZ. Dla osoby która nie miała styczności z Dragon Ballem, poleciłbym jednak DBZ.

ocenił(a) serial na 9
Lukasz_Artyszuk

Mimo wszystko bardziej podoba mi się oryginalna wersja DBZ - w dużej rozdzielczości i bez polskiego lektora jest rewelacyjna mimo swoich lat ;] DBKai stracił klimat który w DBZ był niepowtarzalny. A osobom które chciały by zacząć przygodę z Dragon Ballem poleciłbym jednak mongę ;]

Lukasz_Artyszuk

Mi się bardzo DB Kai podoba.
1. Krótsze - świetne przypomnienie
2. Japońska wersja - francuski lektor w tle mnie męczył:p
3. Świetne przypomnienie starych motywów.

siemasztoja

jeśli ktos chce sobie przypomnieć serie DBZ a nie chce mu się oglądać całości to ta wersja jest super. Ja wole oryginał, ale KAI też mi się podoba. Jest fajnie odnowione :) W oryginale nie lubie 2 rzeczy :
1. francuskiego lektora
2. cenzury!! (jak miło posłuchać tych wszystkich tekstów które byłe wycięte xD

ocenił(a) serial na 9
dexti_4444

Ja jednak wole KAI nie jestem zwolennikiem tasiemcow tj. Bleach czy DBZ ;/ ciagnacych sie bez konca prawie :) ... Z ręka na sercu polecam Kai

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones