PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503156}

Dragon Ball Kai

8,0 16 418
ocen
8,0 10 1 16418
Dragon Ball Kai
powrót do forum serialu Dragon Ball Kai

Po co drugi raz tworzyć to samo. Dużo lepiej by było stworzyć dalszą fabułę, nowe zwroty akcji,
kolejną serię Dragon Balla.

zielonykojot

Nie stworzyli drugi raz tego samego.

ocenił(a) serial na 8
zielonykojot

Przylaczam sie do zdania przedmowcy, nie tworzono niczego nowego. Graficy i montazysci po prostu wycieli i poptawili sceny z Z i sprzedali to jako nowy produkt, to bylo genialne zagranie, chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jaki osiagnieto zysk w porownaniu do nakladu pracy.

użytkownik usunięty
Zuku1916

Tym bardziej, że odświeżyli to nie bez powodu. Z tego co słyszałem wycofali DBGT z kanonu, i odnawiają graficznie i dynamicznie DBZ, aby móc je kontynuować z pominięciem GT. Oficjalnymi wydarzeniami po Zetce /KAI nie będzie już "odmłodzenie" Goku, tylko walka z Bogiem Zniszczenia (który wyszedł rok temu), a później walka ze Wskrzeszonym Friezą (który wyjdzie w Kwietniu 2015)
.

ocenił(a) serial na 8

I to jest świetne posunięcie ;) poza SSJ 4 to ta cała seria GT była... no słaba delikatnie ujmując. Odliczamy dni do nowej kinówki!

użytkownik usunięty
Zuku1916

Dokładnie :) GT była słaba pod kilkoma względami. I całe to zmniejszenie Goku przez Pilafa :|

ocenił(a) serial na 9

A to nie jest tak że GT nigdy nie było kanoniczne? Przecież Toriyama nawet nie pracował nad tą serią.

ocenił(a) serial na 8
AleksandreoPL

ale ją akceptował, dał jej błogosławieństwo i we wstępniakach do bodaj DVD sam pisał tekst w stylu "Skończyłem z tym, fajnie będzie zobaczyć jak to się dalej rozwija beze mnie"

zielonykojot

A wlasnie wg mnie Kai jest swietne (poprawiono grafike i wyrzucono fillery) przeciez gdybym chcial teraz obejrzec starego dragonbala to zajeloby to mase czas (eh te odcinki gdzie 1/3 czasu to pokazywanie terenu itdxd)

ocenił(a) serial na 3
Ged24

Ile masz lat?

ocenił(a) serial na 10
zielonykojot

Twoje życzenie się spełniło :) Dragon Ball Super powstał :)

ocenił(a) serial na 3
Kai1989

NIe oszukujmy się. Dragon Ball to serial naszego dzieciństwa.

użytkownik usunięty
Kai1989

Niestety i jest wielkim szrotem nie polecam dragon ball Super, jest znacznie gorsze niz nawet slabsze GT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones