PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503156}

Dragon Ball Kai

8,0 16 420
ocen
8,0 10 1 16420
Dragon Ball Kai
powrót do forum serialu Dragon Ball Kai

Jak w temacie.
http://dbnao.net/main/news/dragon-ball-kai-wraca-6-kwietnia,10565

Shounen

Myślałem, ze specjalnie zakończyli na sadze androidów tak jak początkowo planował twórca DB. Bo w sumie to zakończenie jest znacznie lepsze niż to, które mamy pod koniec całej Zetki. Przynajmniej moim zdaniem.

bardzofajnynick

Informuję, że to jest bujda, Toriyama nie planował kończyć serii w tamtym momencie, nigdy czegoś takiego nie powiedział. Jest to zmyślony argument przeciwników sagi Buu. Tak samo np. przeciwnicy sagi Cella twierdzą, że seria miała się skończyć na wysadzeniu Namek. I tak dalej przez kolejne sagi.

Shounen

Dzięki, nie wiedziałem o tym :)
Swoją drogą dziwne, że te sagi (Buu i Cell) mają swoich "przeciwników". Jak dla mnie to fajnie, że powstało coś dalej. Chociaż i tak uważam zakończenie z sagi Cell'a za najlepsze. Ciekawe kiedy nowy sezon Kai będzie w Polsce. Mam nadzieje, ze będzie można oglądać na AXN Spin jak dotychczas.

ocenił(a) serial na 8
Shounen

No nareszcie :D. Długość Kai zdecydowaie mi odpowiada. Niektóre fillery były niezłe, ale kurde, nawet bez nich seria jest mocno przydługa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones