PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503156}

Dragon Ball Kai

8,0 16 422
oceny
8,0 10 1 16422
Dragon Ball Kai
powrót do forum serialu Dragon Ball Kai

Fajna.
Rożnica tylko w montażu.

DB-Z http://www.youtube.com/watch?v=W358MrO6q8w&feature=related
DB-Kai http://www.youtube.com/watch?v=DVaXIZip2wc&feature=related
Przynajmniej w 1 odcinku.
Szkoda że nie spróbowali kontynuacji.Gdyby stara ekipa takich twórców DB jak Minoru Okazaki (DB-Z i DB-GT ) a w szczególności Akira Toriyama (DB i DB-Z)spróbowali kontynuować sagę mógłby wyjść całkiem niezły projekt.
Tak jak w przypadku Z.
Pełnometrażowe filmy które uzupełniały lub wnosiły nowe wątki do całej serii np: DB-Z cała seria uzupełniona wyjaśnieniem o wojownikach z planety namek( Dragon Ball Z: Nameczanin),
lub nowy wątek o androidzie 13 ( Dragon Ball Z: Super Android 13).
Bo film to według mnie chybiony pomysł który nadszarpnął reputację tego legendarnego już anime.
W GT najfajniejsze było zakończenie(fajny pomysł).
A na nową serię brakuje już chyba pomysłu.
Krilan dziadek , Vegeta też już się tak nie buntuje.
Niewiele można zrobić(ciekawego) z tak poprowadzonym storylinem(tym z GT) który kończył opowieść.

DB-Kai to tylko "odświeżony" DB-Z.
Z jednej strony fajnie sobie przypomnieć stare dobre czasy(RTL 7 i seansy z Songiem w roli głównej , to były czasy).
Z drugiej , już nie ma tego mistycyzmu co w DB-Z.

Ale i tak Dragon Ball którego powołał do życia Akira Toriyama jest najlepszą anime i być może najlepszą bajką(odcinkową) jaka kiedykolwiek powstała.
Ma swoje miejsce wśród największych animacji świata.



Midnight_in_Montgomery

Opening świetnie zapowiadał, nowe świeże spojrzenie, sądziłem że taki będzie cały kai no szkoda ale i tak dobrze ze mozna porównywać i wracać do przeszłości.

ocenił(a) serial na 7
hudylobo

Ale czy naprawdę chcielibyście by to wyglądało tak jak w opie? co jak co ale mi się jakoś ta kreska w opie nie podoba i ciesze się że jest tak jak jest poza tym nie wyobrażam sobie klimatu tej serii w nowej lepszej kresce no i co ważniejsze to nie byłby ten sam DB^^

ocenił(a) serial na 10
Midnight_in_Montgomery

Nie jest tak źle, w 3 odcinku są dorysowane nowe sceny, ale także przerysowane stare. "Stara kreska" wymieszana z "nową kreską", dziwnie to wygląda w niektórych scenach. Jest również cenzura, ale to
prawdopodobnie sprawka telewizji.

Marcinhl77

3 odcinek jest świetny. Mamy tutaj ciągłą, dynamiczną walkę, bez
niepotrzebnych przeskoków na inne postacie, jak to było w oryginale.
Wejście Gohana wg mnie było lepsze niż Zetcę - na pewno bardziej
zaskakujące.

Dodatkowych scen nie zauważyłem z uwagi, że nie pamiętaj Z na pamięć ;p
Ale to, że ich nie zauważyłem to dobra rzecz, cały odcinek jest spójny.
Też myślę, że cenzura występuje tu tylko ze względu na telewizję. DVD
będzie pewnie uncut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones