PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Wreszcie powrót prawdziwego Gohana! Odcinek podobał mi się, fajnie zanimowano jego transformację w formę Mystic. Przypominało mi to scenę z DBZ i transformację Goku w SS3.

ocenił(a) serial na 3
michaltbg_filmweb

Jedyny w miarę normalny odcinek.
Ale scena, gdy Gohan, blokując atak, odcina rękę Piccolo była... Jak on w ogóle odciął tę rękę? Oczywiście nie było tam krwi, ale to już niestety normalka w Super.
Ogółem odcinek całkiem dobry... Ale miałem nadzieję, że Gohan poprosi Piccolo o ten fioletowy strój ( pomarańcz Goku w Super jest zbyt jaskrawa, nawet gorsza od innych jaskrawych kolorów ).

Niestety mam przeczucie, że znów coś zepsują w poziomach mocy... Tak samo jak z Trunksem, tak samo jak osłabieniem SSJ Blue.

Goku_from_DBZ

A mi się od samego początku podoba cały Arc, nie tylko ten odcinek. Zdecydowanie lepsza kreska i animacja, widać, że tym razem studio się stara. Walki wyglądają ładniej. Owszem, zdarzają się niedociągnięcia, które ciężko zanegować, ale jest tego mniej.
Gohan w Buu Sadze miał taki strój i się tego trzymają.

ocenił(a) serial na 3
michaltbg_filmweb

Ten Arc jest trochę nielogiczny, pokazuje nam idiotyzm Goku, który nie rozumie, że może zginąć... Mi się nie podobała również postawa C17 na początku, nie chciał, by jego wyspę ogarnęli kłusownicy, ale olewał to, że może zniknąć wraz ze swoją rodziną i wyspą? Dziwne.
Walki są faktycznie lepsze niż były, animację poprawiono, ale pozostał jeden błąd: gdy są dwie postacie na ekranie obok siebie, jedna jest źle narysowana ( tak samo było, gdy Zamasu i Goku Black stali obok siebie ).

Najbardziej nie pasuje mi Toppo... On wygląda śmiesznie, nie strasznie... W jego wszechświecie wrogowie powinni reagować śmiechem.
Buu też tak wyglądał, ale on straszył swoim zachowaniem, jedzeniem ludzi-cukierków, zabicie Babidiego....
Co do stroju Gohana, myślę, że powinni go zmienić.
I nie tylko jego, strój Vegety powinni zostawić jak w sadze Buu, wtedy wyglądał o wiele lepiej.
Ten strój Goku zaczyna się przejadać, myślę, że lepiej byłoby dać coś oryginalnego i jemu, i Gohanowi.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie logiczny to jest twój mózg szkoda komentować , twoje negatywne opinie o nowej serii db .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Co proszę? Ty mi podajesz 4 argumenty:
- bo Akira
- bo bohaterami są Goku i spółka
- bo większości się podoba
- klimat
I ty mówisz o nielogiczności mojego mózgu?
Najpierw naucz się pisać.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jeżeli nie jesteś wstanie zrozumieć ,mego pisma i jednego z mych argumentów ,apropo klimatu .

To nie pisz wogóle do mnie pseudo znawco pisowni . I nielogiczny masz mózg

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Nie jestem w stanie zrozumieć twego pisma pełnego błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jesteś jednym z niewielu ,którym sie wydaje że ; Moje posty zawierają błędy interpunkcyjne i ortograficzne .

Zresztą tacy jak ty powinni nie mieć dostępu do internetu .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Po prostu nie umiesz pisać poprawnie.
Nie powinienem mieć dostępu do internetu, bo cię poprawiam?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Poprawy pisowni na tym portal umiały by słuszność ,jakby była mowa o tym w regulaminie . A żaden z punktów regulaminu nie wspomina by , komuś zwracać uwage o pisownie .

Nie wierzysz ? to luknij na regulamin tego portalu . Jak nie ma mowy o tym w regulaminie NIE można wprowadzać,własnych zasad i dawać pouczenia o pisownie .

ocenił(a) serial na 7
Goku_from_DBZ

C17 jest androidem (bio), jego sposób postrzegania świata musi się różnić. Początkowo był bezwzględnym zabójcą, taka całkowita przemiana w obrońce przyrody i tak jest sporo naciągana. Ale tamten dialog wyglądał chyba trochę inaczej, jeżeli dobrze pamiętam to stwierdził, że co za różnica jeżeli i tak cały wrzechświat zniknie, wraz z nim jego rodziną i tą wyspą. Nie będzie nic.

Toppo faktycznie porażka. Ale większość nowych postaci serii jest słaba. Buu przerażał, najbardziej w formie kida ale i po zassaniu Gohana też. Jako fat wyglądał lekko zabawnie, ale fakt, swoim zachowaniem i niezniszczalnością robił klimat.

ocenił(a) serial na 3
nillvo

Mi się podoba jedynie wygląd i zachowanie Frosta. Zawsze jakoś miałem sentyment do rasy Zamrażarek, do ich niezwykłego wyglądu i podłego zachowania, a tu dostajemy według mnie lepszą wersję Freezy, choć nieco biedniejszą ( nie włada wszechświatem, ale to przez to, że jest masa osób silniejszych od niego ).
Z zachowania całkiem całkiem jest też Hit. Ogólnie koncept najemnika mnie zainteresował, jakoś uwielbiam takie postacie. Lecz jego wygląd nie jest za ciekawy, kostium OK, ale głowa... Można do czegoś to porównać.
Reszta postaci albo średniawa, albo słaba.

Dzięki Frostowi kibicuję teraz światowi Champy ( Goku dołożył się do tego, że nie lubię świata 7 ), nawet jeżeli nie lubię Boga Zniszczenia ( Champy ) i preferuję Beerusa, to i tak mam swoich faworytów ( którzy muszą przegrać, logika :/ )!
Doszliśmy do takich czasów, że śmierć Goku byłaby fajna, a nie smutna... I do takich, że inny Wszechświat jest przypadkiem lepiej stworzony niż nasz główny ( choć Saiyanie u Champy osłabiają świetność świata ).

ocenił(a) serial na 10
michaltbg_filmweb

Goku From DBZ uczepił sie mnie bo zrozumieć nie może,czemu dbz i seri super oceniłem na 10 . Według jego logiki jest to błędem

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Jest to błędem, ponieważ seria Super jest gorsza od Z, więc z szacunku dla oryginału powinieneś dać jej słabszą ocenę.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie ważne jak będziesz sie starał NIE obniżę swojej oceny serii super . Przekonywanie mnie do tego świadczy o tym że jesteś jednym z trolli tego portalu .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

"trolli tego portalu".
Nie masz szacunku dla starszych serii.
Koniec.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Skoro tak wygląda twoja logika to twoja sprawa ,dla ciebie seria super to nieporozumienie ,a dla mnie Klasyk Nowych czasów i lepsza seria od GT .
Zaś wcześniejsze serie db i dbz to klasyki z dawnych czasów .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Twoja logika jest idiotyczna

Gokussb

DB GT ... Być moze jest nielogiczne... ale zachowało jako taki szacunek i nie wypuszczało niedorobionych kreślarko bubli .. z pomalowanymi scenkami koncepcyjnymi...

ocenił(a) serial na 10
ArcyLado

Jedyne co sie udało w DB GT to tylko muzyka ,sam serial nie koniecznie jest rewelacyjny .

Gokussb

w DBS nawet muzyki niema ciekawej.... a boli mnie ta kreska jak z koncept artów... przedtem zdarzało sie to sporadycznie... ale po kilku precedensowych scenach ... toei wywaliło 89 odcinek .. cały zbublowany...gdy to dzisiaj oglądałem to miałem wrażenie ze to jakis joke.. i to fanmade episode bo znowu jakis maraton kobiet w japonii do emitowania....

ocenił(a) serial na 10
ArcyLado

Skoro tak na to patrzysz to twoja sprawa ale ; To twoja sprawa skoro narzekasz na kreskę i nie dostrzegasz ładnej muzyki w dbs .

Mi kreska nowa w dbs wogóle nie przeszkadza .

Więc skoro według ciebie , z dbs jest taka tragedia to , jak wytłumaczysz że ; Ta seria ma dużo pozytywnych ocen a mało negatywnych ?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Czemu dbs ma ocene pozytywną wysoko 7,8 ??? A upierasz sie że jest ona beznadziejna że aż oceniłeś na 3 .

ocenił(a) serial na 10
michaltbg_filmweb

Z GokuFrom DBZ nie radze ci wdawać sie w dyskusje . On wbił sobie do głowy że ta seria jest do bani zawierająca wiele wad .

I masz racje nareszcie powrót prawdziwego gohana

ocenił(a) serial na 10
michaltbg_filmweb

Mi także sie podoba dbs od samego początku

ocenił(a) serial na 10
michaltbg_filmweb

zobacz co delcarde wyczynia na tym forum

ocenił(a) serial na 10
michaltbg_filmweb

Gohan to już przeżytek goten mógłby go zastąpić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones