PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Jakie odcinki najbardziej wam się podobały? Mówię o tych, co zostały wyemitowane do tej pory. Według mnie najlepsze w drugiej serii były, np. ten z taksówkami był jeden z lepszych, ten na placu budowy, co tam te zwłoki ukryte były i "Odgłosy Wojny", "Bułka z masłem". A było jeszcze sporo fajnych np. ten co Murdock szczypce homara nosił, albo ten odcinek, w którym grał Kurtwood Smith. Narazie 3 sezon zaczął się z mocnym przytupem i mieliśmy jeden z najlepszych odcinków "Kule i bikini" i bardzo oryginalna "Zakole rzeczki", które oscylowało w przygodowe klimaty, bardzo ciekawa mieszanka. Zobaczymy, co przyniosą kolejne odcinki, ale zapowiada się super.

ocenił(a) serial na 8
Goro_Gondo

"Zakole rzeczki"- wygląda na to, że Tawnia już jako mężatka nie będzie brała udziału w akcjach Drużyny A, ja sobie już jej nie przypominam później, a trochę szkoda. W tych 2 odcinkach scenarzyści nieco przesadzili-o ile potyczka z groteskowym El Cajonem śmieszy, o tyle reaktor atomowy i naziści oraz nikt nie ginie w tym starciu- tutaj jednak pojechali po bandzie. El Cajon to hiszpańskie słowo sugerujące, że to nie Brazylia (największy kraj ameryki Południowej i bo tam mówią po portugalsku) jest krajem gdzie dzieje się akcja tych 2 odcinków, być może Peru, Ekwador lub Kolumbia, ale nazwa kraju nie pada.

ocenił(a) serial na 8
Irish_Americ

No szkoda, że Tawni nie będzie, podobnie jak Amy - też pozbyli się jej, a szkoda, bo to fajne postacie były. Ale podobno to na życzenie Pepparda, nie wiem, co mu przeszkadzały, ale szkoda.

użytkownik usunięty
Goro_Gondo

Sezon 1
1Meksykańska jazda cz1 7/10
2.Meksykańska jazda 7/10
3.Dzieci z Jamstown 3/10
4.Zawodowcy i oszuści / Na śmierć i życie 7/10
5.Zawodowcy i oszuści / Na śmierć i życie 6/10
6.Czarny dzień w Bad Rock 7/10
7.Królik, który zjadł Las Vegas 5/10
8.Na gościnnych występach /710
9.Wakacje w górach 5/10
10.Rundka na Zachodnim Wybrzeżu 7/10
11.Jeszcze raz / Powtórka z rozrywki (TVP) 6/10
12.Póki śmierć nas nie rozłączy 7/10
13.Bestia z brzucha Boeinga 7/10
14.Miła mieścina 7/10

Sezon 2
1.Diamenty i kurz 7/10
2.Przepis na "ciężki" chleb 6/10
3.Jedyny Kościół w mieście 5/10
4.Banda z pogranicza7/10
5.Powrót Jeźdźca ze Wzgórz, część 1 6/10
6.Powrót Jeźdźca ze Wzgórz, część 2 7/10
7.Wojny taksówkowe / Taksówkarskie wojny (TVP) 8/10 ulubiony
8. Związkowcy6/10
9.Zawsze coś się złapie / Kraby i draby (TVP)7/10
10.Woda, wszędzie woda / Woda, woda na pustyni (TVP)7/10
11. Stal / Betonowa zagadka (TVP)8/10
12.Wybory7/10
13.Krowa maltańska 7/10
14.W zasięgu lotu / Biały turkus (TVP) 6/10
15.Bitwa o Bel Air / Piękna i bestie (TVP)6/10
16.Niech mówią kule / Odgłosy wojny (TVP)5/10
17.Czysta trucizna 7/10 ulubiony
18.Na pustyni / Pustynne skorpiony (TVP)8/10 ulubiony
19. Złomowy interes / Szrotowy interes (TVP)7/10
20.Bułka z masłem6/10
21.Niebezpieczne manewry / Polowanie na myśliwych (TVP)5/10
22.Półprzyjacielska perswazja7/10
23.Na bis 3/10
Pozaostałe oglądałem w internecie napisze jak zakończą 3 serię

ocenił(a) serial na 8

Ja teraz dopiero od 3 sezonu zapisuje i oceniam odcinki, bo wcześniej nawet nie zwracałem uwagi na poszczególne tytuły.

użytkownik usunięty
Goro_Gondo

Kule i bikini uwielbiam s3 e1 bardzo fajny odcinek końcówka najlepsza jak ci się podobał ?

ocenił(a) serial na 8

No pisałem gdzieś, ale napiszę jeszcze raz - jeden z najlepszych, ładna plaża, ładne kobiety, ciekawa akcja w tym magazynie, w odcinku są wszystkie walory A-Team itd.

ocenił(a) serial na 8

Ostatnio był odcinek pt. "Pożar" - miejscami trochę skromnie było, ale zachował poziom, no i Hanibal wpadł w oko szefowej. Generalnie dość dobry odcinek i znowu pojawił się Charles Napier, tym razem on będzie ścigał Drużynę A. Zapowiada się, że będzie wyjątkowo zawzięty.

ocenił(a) serial na 10
Goro_Gondo

Napier w roli antagonisty Drużyny A wystąpił tylko raz (właśnie w tym odcinku). Później na chwilę w odcinku "Showdown" pojawił się znany z 1 serii Lynch a potem wrócił już Decker a po nim Fullbright :)

ocenił(a) serial na 8
Zeke

Nie wiedziałem, bo nie oglądałem kolejnych odcinków. Ale wydawało mi się, że skoro jest jako antagonista i ściga ich, to dłużej zabawi.

ocenił(a) serial na 10
Goro_Gondo

Przeczytałem gdzieś, że dołączył na jeden odcinek ze względu na to, że Lance LeGault (aka Decker) wystąpił wówczas w odcinku serialu "Magnum". Choć Napiera lubię jako aktora, to jednak do Deckera odczuwam największy sentyment i sympatię :)

ocenił(a) serial na 8
Zeke

Dzisiejszy odcinek był mega
Mina Murdocka kiedy prowadził samochòd --bezcenne

Do tego motyw z nogami BA - ale się uśmiałem

Jutro Drużyna w czołgu i Murdock z małym krokodylem Będzie grubo

Kocham ten serial i brakowało mi go podczas olimpiady był tylko raz w tygodniu

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

No ta przerwa sie dłużyła bez A-Team. Aktualnie niemam czasu na obejrzenie, ale odcinki nagrywam na kasety i koło piątku obejrzę z całego tygodnia.

użytkownik usunięty
Marcin5800

No ,,Wyspa'' spoko odcinek a potem fałszywa Drużyna a walczy z prawdziwą tez super odcinek ale ten wczorajszy taki sobie chyba mi umkło ominęli chyba odcinek Dwa ognie

ocenił(a) serial na 8

Wyspa to bardzo ciekawy odcinek, niezła sieczka jest z tym czołgiem i fajny klimat tej wyspy. Sporo akcji i w ogóle. A za to "Kto kogo" już nie tak dobry, ale ogólnie daje rade. Finał najlepszy jak trafiają między Lyncha, a fałszywą Drużynę A. Ale wcześniej trochę za kolorowo było. Jednak siłą rzeczy oba są dość niezłe.

użytkownik usunięty
Goro_Gondo

Jeszcze nie został wyemitowany bo była przerwa ciekawe czy będzie w Poniedziałek a potem będzie Szeryfowie z Riventwan też dobry odcinek

ocenił(a) serial na 8

Szeryfowie z Rivertown - dobry odcinek, Hannibal miał chyba najlepsze wejście w swojej karierze (scena w kasynie) i ogólnie sporo działo się, niespodziewany finał (ucieczka z kopalni). Tutaj zagrał ten aktor, co chyba w Die Hard grał agenta FBI.

Śpiewające ślicznotki - jeszcze lepszy odcinek, więcej akcji, fajna postawa Murdocka do B.A - czegoś takiego jeszcze nie było. No i ładne dziewczyny w roli piosenkarek ;).

użytkownik usunięty
Goro_Gondo

Tak fajny odcinek scena w knajpce nie kasynie była fajna oraz końcówka ten co grał w bondzie to Robert Davi (Sanchez z Licencji na zabjianie ) .Śpiewające ślicznotki taki sobie wystąpił w nich Joseph Wissman czyli Dr. Julius no z pierwszego bonda z1962 r dalej odc 13 ,,Ucieczka'' dobry odcinek B.A i Murdock skuci razem Hannibal podający się za Deckera.końcówka fajna

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

No to obejrzałem, generalnie całkiem OK odcinek, chociaż trochę przynudzał, ale na końcu to niesamowity odpał z tym samochodem, super akcja po prostu. Sam desing tego auta to arcydzieło sztuki wojennej. Murdock ma niezłe pomysły np. z tym jak ochroniarz mówi, że znalazł drużynę (kto oglądał to wie o co chodzi), albo jak prowadzi samochód. Nie idzie mu to gorzej niż B.A ;).

użytkownik usunięty
Goro_Gondo

odcinek 14 s 3 bardzo dobry odcinek Murdock kucharzem w roli przeciwnika John Asthona czyli sierżant John Taggart z gliniarza z BH bójka w kuchni bomba w knajpce oraz świetna końcówka. Dzisiaj też będzie niezły

ocenił(a) serial na 9
Goro_Gondo

"Niebezpieczne manewry", "Ucieczka", "Łowcy nagród", "Kto kogo/Przedstawienie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones