PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Poprzedni temat się wyczerpał, więc zakładam kolejny :)

ocenił(a) serial na 4
Samarrita

a jak powoli szedł i jakie miał purpurowe ręce...

darjaa

haha jakby przed chwilą obrał kilogram buraków;)może miał problemy s krążeniem.nie ma się co śmiać.

ocenił(a) serial na 4
bishop_filmaniak

nie śmieje się, ale skąd takiego lekarza wzięli, w ogóle nie był chętny do ratowania życia....

Samarrita

haha lekarz rzeczywiście sędziwy ale przynajmniej miał więcej oleju w głowie niż oni wszyscy razem wzięci.i co oni mieli z tym informowaniem policji.niby po co mieliby ją informować?MC na warunkowym jest i musi się spowiadać czy jak?

użytkownik usunięty
bishop_filmaniak

W niektórych krajach jest tak, że jak ktoś się pojawi z raną postrzałową albo kłutą u lekarza/w szpitalu to lekarze mają obowiązek zawiadomić policję. Widocznie w Meksyku też mają takie prawo.

z postrzałem to rozumiem.trzeba to zgłosić na policję ale z kłutą?no w sumie racja.mogli ją przesłuchać żeby opisała napastnika.tylko czy MC coś by zapamiętała?watpię.

chociaż z drugiej strony nie muszą jej przesłuchiwać.ta sama osoba co jej strzeliła fotę ma pewnie i zdjęcie napastnika ;)

ocenił(a) serial na 10
bishop_filmaniak

nie mogli dać jakiegoś innego lekarza tylko akurat tego dali xD niech by ją najpierw opatrzył a potem na tą jego policję by zadzwonili ale nie niech dziewczyna majaczy i umiera spokojnie xD

Zbuntowany_RBD

no a co... jak dz*wka to niech zdycha! Bedzie jedna mniej! Takie wnioski wyciagnelam po tym odcinku... Bo praca w nocnym klubie jako kelnerka to od razu na pewno i to!

ocenił(a) serial na 10
Samarrita

już jutro ost. odc. ja cie nie mogę

ocenił(a) serial na 4
anita368

ten idiotka jest cały czas dwa kroki w tyle za Maricruz, poza tym scenarzyści to też takie dekle jak ten Octavio, bo albo akcja idzie tak powoli, że jedna scena w trzy odcinki, albo w jednym odcinku kilka tyg...

ocenił(a) serial na 5
darjaa

A jak Juanita do niego zadzwoniła,że są w domu Clementiny to myślałam,że zakrętu w tych drzwiach nie wyrobi hahahahah.
Swoją drogą,czy Clementina nie zna innej fryzury xd?

november7_rain7

Meksyk-stolica-ok 20 mln mieszkańców i akurat w ten wieczór był tylko jeden napad?haha.w samym Juarez jest dziennie 20 gwałtów i morderstw a w Mexico City tylko jedno?!haha.i oczywiście napad na MC na stronie głównej w gazecie.w dodatku z niezamazanymi oczami.kto jej to zdj zrobił.policjanci?może jeżdzi z nimi na akcje fotograf.a może napastnik,haha;)

bishop_filmaniak

nooo dokladnie xD a ta MC to powinna robic kariere jak Siwiec a nie sie kryc po klubach nocnych :D

november7_rain7

Clementina wygląda z tym warkoczem jak jałówka na pastwisku;)

november7_rain7

aż się za nim kurzyło;)i chyba zabrał ze sobą stacjonarny telefon z tej radości.nie wiem czy dobrze udało mi się zauważyc?;)

ocenił(a) serial na 5
bishop_filmaniak

Wydaje mi się,że zabrał telefon :D

ocenił(a) serial na 10
november7_rain7

Tak zabrał telefon potwierdzam ciekawe co z nim zrobi. :D

bishop_filmaniak

Będzie się cieszył ze ja odnalazł dopóki mu ktoś inny nie wmowi ze znowu zrobiła cos złego. Octavio kolejny raz będzie twierdził ze nienawidzi MC, ale po pewnym czasie odzyska rozum i znowu zacznie kochac MC o ile w ogole posiada rozum bo watpliwosci sa.

Malwa97

pewnie ktos mu podsunie, ze ten napastnik to byl klient MC czy cos xD nie rozumiem za bardzo porownywania Lupity do Alfonsa... gdzie niby to podobienstwo? xD

Samarrita

Ludzie widzą, co chcą :P XD

użytkownik usunięty
anita368

Czy może wiecie ile lat ma aktorka grajacą Else córke Alvaro ,bo gdzieś pisało że urodziła się 1985 roku czy to prawda?

ocenił(a) serial na 4

tak jak mówisz 30 lat ma, Paola Torres :)

darjaa

ale lala,bardzo młodo wygląda.super ma foty na necie.a co ciekawe grała dużo młodszą od MC a w rzeczywistości jest rok starsza.no ale ABC wygląda poważniej niż 29 lat.taki typ urody.

ocenił(a) serial na 4
bishop_filmaniak

pomyłka ma jednak 20 lat :)

użytkownik usunięty
darjaa

Dzięki .
Znowu moja siostra znalazła informacje i podobno są 2 Paoli Torres pierwsza to była miss meksyku która ma faktycznie 30 lat a ta druga miss nastolatek urodzona 1995 r, być może Elsa ta z 1995 roku]

ocenił(a) serial na 4

pomyłka, masz rację, urodziła się 25 sty 1995, u niej na FB pisze, że w 2000 roku dołączyła do Televisy gdy miała 5 lat :)

użytkownik usunięty
darjaa

Dzieki :) też tak myślę ,ale chciałam potwierdzenia czy o tą Else chodziło .

ocenił(a) serial na 4
anita368

Ja nie mogę zrozumieć czemu wzięli do roli Amanta tego starego Alvaro i tą brzydką Doris, jak ona się wścieka to wygląda jak by nie miała zębów, ale wydaje mi się, że gdzieś indziej ją widziałam i wyglądała normalnie

darjaa

Doris w ogóle jakieś głupie miny ciągle strzela.
Można dostać nerwicy od samej jej mimiki twarzy w DS.

Dziś wielki dzień - ostatni odcinek DS.
Nareszcie koniec męczarni i głupocizny :D

Vanessa100

TAK !!!!
Dziewczyny, nareszcie! !!!!!
Doczekałysmy się końca. dawno nie bylam czyms tak zmeczona jak tym serialem

madzik_867

Hip hip hura !!!!! :D

Vanessa100

potwierdzam;)

ocenił(a) serial na 4
madzik_867

ja byłam tak zmęczona Sezonem na miłość

darjaa

A oglądasz 2 SEZON sezonu? Ja odpuściłam

madzik_867

Ja oglądam, ale na razie był tylko jeden odcinek, bo premierę przesunięto, a ostatnio była w Turcji żałoba.

jagodajulia

Myślałam że były dwa, ale nie ważne. I jak Ci się podoba?

madzik_867

W tamtą sobotę miał być, ale prezydent ogłosił żałobę, więc nie było odcinka. Hmm początek idiotyczny... Oyku uciekła Ayazowi, napisała smsa, że chce czasu, a później żaliła się Monice, że czekała na telefon Ayaza, a ten nie zadzwonił. Po dwóch miesiącach Oyku zdecydowała się wrócić do Stambułu, aby porozmawiać z Ayazem, ale jak on zjawił się we Włoszech (Mete z przyjaciółmi znaleźli w domu Meral adres Oyku i Mete go tam wysłał niby w interesach) to Oyku była pewna, że to on za nią przyjechał, a jak ten jej mówił, że nie miał pojęcia, że tu będzie to mu nie uwierzyła :P Dogryzali sb, trochę się pokłócili, ale koniec końców to Ayaz znowu coś zrobił, czyli wskoczył do tego pociągu i się pogodzili. Była noc poślubna i wrócili do Stambułu, kupili nowy dom. A na końcu okazało się, że Oyku dostała w "spadku" dom mody, który chciała kupić Onem.

ocenił(a) serial na 4
madzik_867

mi nie chce ruszyć ;( także na razie nie oglądałam, jak by było odcinki raz w tyg lub rzadziej to można by obejrzeć i co nieco przesunąć, ale na pewno na codzienną emisję w tv już się nie piszę :) teraz oglądam tylko 1000 i 1 noc... ale ten serial też się robi strasznie dziwny...

Vanessa100

Ciekawe, czy jest ktoś kto się nie cieszy z końca tej telki?

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Poważnie?

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

No tak niestety.

Zbuntowany_RBD

To nie wiem co mam napisać, bo nie sądziłam, że są takie osoby, które będą tęskniły za tą telką.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Ja trochę szczególnie za Aną Brendą.

jagodajulia

Ja akurat tęsknić za nią nie będę :)

Malwa97

W tej teli nie ma za czym tęsknić :D

Malwa97

A ja nie będę tęsknić za głupotą octavia. Tylko nie będzie się z kogo pośmiać :D w MIVAC prot jest jednak mądrzejszy :)

madzik_867

kurde szkoda, można by z tego zrobić taką fajną historię i Daniel i AB pasowali do siebie, szkoda.. z niego zrobili największego idiote, który najchętniej żeniłby się ze wszystkimi, a Maricruz czekało nieszczęście na każdym kroku. Na tych ok.160 odcinków, bardzo słabo pokazali miłość między nimi, w tym temacie czuje niedosyt.. jednak ok odcinka 120-30? telenowela była dla mnie nie do przetrawienia.. ciekawe jak sprawi się Włoska Narzeczona ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones