PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Poprzedni temat się wyczerpał, więc zakładam kolejny :)

xlickmysneakers

W tym największy problem. Zepsuli dobrą historie i bohaterów. Niektórych odcinków nie dało się oglądać. Aż żal było patrzeć co zrobili.
To przedłużanie było chyba najgorsze ze wszystkiego. Końcowe odcinki całkiem niepotrzebne i wzięte nie wiadomo skąd

ocenił(a) serial na 4
madzik_867

Pisało w Świecie seriali, że właśnie na to się skarżyli fani, na przeciągnie fabuły w nieskończoność, na urywane wątki itd, wg mnie na pewno nie potrzebne były te sceny po wyjściu z więzienia mogli się już wtedy pogodzić i ja bym to skróciła ogólnie co najmniej o połowę...

ocenił(a) serial na 4
darjaa

ten cały serial

xlickmysneakers

Dokładnie. Mogli z tego zrobić na prawdę fajną historię, a Ana i Daniel mieli świetną chemię, ale nie wykorzystali potencjału tej pary.

ocenił(a) serial na 4
jagodajulia

podobno chemii nie było :D Skarżyli się wzajemnie na nieświeży oddech :)

darjaa

Taaa, widziałam później ich odpowiedź na tę informację :P :D

użytkownik usunięty
darjaa

Też o tym czytałam ,sobie pomyslałam w żartach że to mogła być prawda bo Octavio prawie całą telke mówił sam do siebie ,może nikt z nim nie chciał rozmawiać ,być może przez jego nie swierzy oddech :)

ocenił(a) serial na 4
xlickmysneakers

dokładnie miłości tam było mało!

ocenił(a) serial na 4
jagodajulia

małolaty na FB :D

darjaa

racja.Doris jest wyjatkowo nieatrakcyjną osobą.jak tu już ktoś kiedyś wspomniał ma oczy jakby węglem wymalowane czy coś w tym stylu,haha.pamietam ją z innej telki i rzeczywiście lepiej wyglądała,co nie zmienia faktu,że i tak jest taka sobie.co do Alvara to specjalnie dali takiego starego-żeby MC nie miała dylematu.bo gdyby Alwaro był młody,przystojny i do tego jeszcze mądry to chyba nie wybrałaby tego tepaka Octavio;)

bishop_filmaniak

i ten tekst MC dzisiaj do Octavio"ja taka nie umalowana" a pełna tapeta na twarzy,haha;)poza tym Octavio i tak już ją widywał w dużo gorszym stanie.dobrze,że telka się juz skończyła.widać,że zarówno MC jak i aktorka ją grająca były już zmęczone tą rolą.tak samo jak i my na forum.pora otworzyć szampana i to oblać:)

ocenił(a) serial na 4
bishop_filmaniak

dokładnie! poliki miała tak różowe , że szok, a ona mówi, że taka niewymalowana...

użytkownik usunięty
bishop_filmaniak

A najlepsze to było że Dorris nosiła te same tandetne sukienki gdy była nastolatką ,latka mijały a jej styl nic się nie zmienił.

darjaa

Doris mogłaś widzieć w Palomie, ale to już starsza tela z 98 r chyba i tak grała Almę, była młodsza i fakt bardzo ładna i nie irytowała za bardzo i grała dobrą postać. Jeszcze w kilku innych telenowelach grała ale chyba poboczne wątki.

maria_88_3

W Zakazanym uczuciu (LQNPA), gdzie protką była Breco, grała dobrą osobę.

ocenił(a) serial na 3
anita368

Uffff nareszcie koniec tego horroru :) :) :) pierwszy raz oglądając telenowele zapomniałam ze dzisiaj ostatni odcinek

Aniucha30

trza zrobic imprezke z tej okazji :D

ocenił(a) serial na 3
Samarrita

Hahahaah koniecznie

anita368

A Solita znowu w kitkach i ciazy!! xD

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

Maria jak wywija na parkiecie :D

angelboyer

by ja troche inaczej ubrali xD

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

Ten facet co chodzi i śpiewa mnie rozwalaXD

ocenił(a) serial na 4
angelboyer

ha ha no chyba nie pasował za bardzo, tu Maricruz i Octavio wyznają sobie miłość, a ten ni z gruszki stoi za nimi i śpiewa:)

Sathiya

wydawało mi się,że ten koleś co to śpiewa inaczej wygląda,jakoś hmm starzej a tu taki młodziak:)

angelboyer

Maria tancerka wyborowa,haha:)mega polew z jej tańca:)

ocenił(a) serial na 9
anita368

Maricruz ładną miała suknię.

Lol11

fakt ;)

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

przepięknie wygląda

Lol11

Dłuższa wersja jej jedynej białej sukienki, w której brała swój pierwszy ślub i chodziła na co dzień.

ocenił(a) serial na 4
jagodajulia

miała takie same szerokie rękawy jak sukienka, z którą Maricruz nie rozstawała się w początkowych odcinkach:)

Sathiya

Dokładnie o tę sukienkę mi chodziło. Wg mnie szkoda, że na końcu znowu zrobili z niej biedną MC.

ocenił(a) serial na 4
jagodajulia

no jeszcze chyba na boso była

anita368

ten gosciu co spiewal to tak za nimi chodzil jakby byl platnym zabojca naslanym przez Doris xD

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

haahahahha o nie :D

ocenił(a) serial na 9
angelboyer

poszłabym sobie na jakieś wesele i potańczyła

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

"jak się rozwiedziecie do trzech razy sztuka"

angelboyer

Octiavia sie rozwiedzie i znow wyjdzie za maz :D

ocenił(a) serial na 4
Samarrita

tak sobie pomyślałam, że Doris mogła by wpaść to po nudnym milionie odcinków zakończenie było by ciekawsze :)

anita368

ja czekalam na moment kiedy sie okaze, ze Octavia i Alfonsa podmieniono w szpitalu gdy sie urodzili ^^

Samarrita

Gdyby bylo 100 kolejnych odcinków to pewnie i brat bliźniak by sie znalazł

Malwa97

ooo lepiej nie .podwójna głupota protów mogłaby już być nie do wytrzymania dla oglądających:)

bishop_filmaniak

Ale mogłoby być, że byłby brat bliźniak Octavia ale mądrzejszy i MC wybrałaby jego a Octavio zidiociałby do reszty będąc żoną Doris.

anita368

http://angelsms.pl/img/szampan_full.jpg

ocenił(a) serial na 10
Samarrita

A jak chodzi o telefon to miał go w kieszeni i to w prawej.

ocenił(a) serial na 5
anita368

Telka pod koniec wnerwiała mnie jak nic,ale mimo wszystko szkoda,że to już koniec :(.
Maricruz wyglądała cudownie w tej sukni ślubnej,aż sobie pomyślałam,że sama chciałabym tak wyglądać na własnym ślubie :).
Fajnie,że pokazali Araceli,która zaciążyła xd.
Szkoda tylko,że tak naprawdę nic nie zostało tak do końca wyjaśnione :(. Ani podpalenie chaty,ani gwałt na Solicie...
Taaa,piosenkarz śpiewający z ukrycia mnie rozśmieszył chyba bardziej niż tańcząca Maria :D.
Mimo wszystko fajnie było :D

ocenił(a) serial na 5
november7_rain7

A mógłby mi ktoś powiedzieć co to za piosenka była kiedy Octavio i Maricruz szli do ołtarza?
Była piękna! :)

november7_rain7

To pewnie ta: Camilo Blanes -Para llegar a ti

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

Tak,to to :)
Muchas Gracias :)

november7_rain7

De nada :)

november7_rain7

jagodajulia to prawdziwa weteranka telenowel.pełen podziw dla jej wiedzy:)a mnie dziwi czemu nie było na slubie Alvaro?obraził się czy jak?i co z Teobaldo,niby tak sie lubili z MC?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones