Elementary
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Czy ma ktoś informacje, gdzie można obejrzeć już pierwszy odcinek sezonu 5 w wersji PL?

ocenił(a) serial na 9
oORyuzakiOo

Nie ma napisów pl

oORyuzakiOo

właśnie pojawiły się polskie napisy do 5x01 na "n a p i s y 2 4"

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Na alltube. pl też już jest ^^

oORyuzakiOo

wczoraj pojawił się 5x02 z napisami, zarówno on line, jak i do ściągnięcia :)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Ooo dziękuję! Zaraz zobaczę :D

oORyuzakiOo

od wczorajszego wieczora dostępny jest 5x03 z polskimi napisami (alltube). miałam wcześniej napisać ale mi się zapomniało. :)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Ooo, dziękuję za informację i pozdrawiam! :)

oORyuzakiOo

Napisy pl do 5x04 wyszły w niedzielę po 23. Jeszcze nie mialam czasu obejrzeć, niestety.

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Własnie miałam napisać :D I też jeszcze nie miałam okazji zobaczyć xD

oORyuzakiOo

Właśnie wyszły napisy do 5x05. Pozdrawiam.

oORyuzakiOo

Wczoraj wieczorem wyszły napisy do 5x06. Pozdrawiam! :-)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Bardzo dziękuję za informację! Lecę oglądać :D

ocenił(a) serial na 6
oORyuzakiOo

Ja oglądałam na i i t v p l

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Pojawiły się napisy do odcinka 7 :)
Pozdrawiam ^^

oORyuzakiOo

Właśnie oglądam :). Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Szkoda, że nie ma jeszcze do 8 :D

oORyuzakiOo

Może do końca roku doczekamy się tłumaczenia jeszcze jednego odcinka (napisy wychodzą co 2-3 tyg więc pewna szansa jest...).

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

wcześniej napisami zajmował się tłumacz z nickiem Yellowdot, ale nie jestem w stanie namierzyć jego mościa by napisać czy sam ruszy z tłumaczeniem, bo trzy odcinki do tyłu to już przesada ;/ Oczywiście z całym szacunkiem do aktualnego tłumacza, ale ile można czekać :(

monalisa00

Na początku sezonu jeszcze jakoś szło (napisy pojawiały się w ciągu, mniej więcej, tygodnia od premiery odcinka) ale od 5 odc standardem jest 3-4 tygodnie czekania na napisy od bad magick. Jako, że wersji z lektorem niegdzie nie widziałam (sezon 4 był dostępny z lektorem, nie wiem co się zmieniło) to mamy dwie opcje - oglądać po angielsku (to nie dla mnie, za dużo specjalistycznego słownictwa, no i Sherlock mamrocze) albo cierpliwie czekać aż bad magick znajdzie czas na przetlumaczenie kolejnych odcinków. :P

dama_kier7

Poprawka - dostępne są też odcinki z lektorem ale one również wychodzą z dużym opóźnieniem. W tym momencie można obejrzeć 5 sezon Elementary z lektorem do 6 odc, a z napisami do 7. Pozostaje więc tylko albo oglądać po angielsku albo czekać na tłumaczenie...

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Dlatego żałuję, ze Yellowdot nie tłumaczy dalej, a nawet nie ma jak napisać do tego tłumacza ;( Wtedy tłumaczenie pojawiało się bardzo szybko. Niby jest przerwa i można by nadrobić zaległości, a tłumaczenie jak stoi tak stoi dalej :(

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Dlatego żałuję, ze Yellowdot nie tłumaczy dalej, a nawet nie ma jak napisać do tego tłumacza ;( Wtedy tłumaczenie pojawiało się bardzo szybko. Niby jest przerwa i można by nadrobić zaległości, a tłumaczenie jak stoi tak stoi dalej :(

monalisa00

Miałam nadzieję na jeszcze jeden odcinek w tym roku ale mamy już sylwestrowe popołudnie, a na n24 nadal 99% przy 5x08. Trzeba się więc nastawić na przyszły tydzień. Może zanim Elementary wróci ze "świątecznej przerwy" ukażą się jakieś napisy. Pozdrawiam i udanego Sylwestera życzę! :-)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

O hej dziękuje, że za to życzę udanego roku 2017. Mógłby obfitować w nowe napisy do elementary. Napisałam nawet do aktualnego tłumacza, ale żadnej odpowiedzi zwrotnej. Brakuje od 8, 9, 10 a w tym tygodniu wraca sezon, normalnie pięknie ;/

ocenił(a) serial na 7
oORyuzakiOo

Wczoraj pojawiły się napisy do dwóch kolejnych odcinków (8 i 9).

ocenił(a) serial na 9
wankat

Tak to prawda :). Odcinki od razu obejrzane. Byle tak dalej :)

monalisa00

Wg. N24 5x10 jest w tłumaczeniu. Może będzie gotowy za tydzień, może za 2 tygodnie. Pożyjemy zobaczymy. :-)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

To bardzo dobre wieści ^^ Już się stęskniłam za tym serialem, a niestety mój angielski leży i kwiczy ^^

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Z tego co widzę, to odcinek 10 już jest z napisami. Oczywiście na Alltu...

oORyuzakiOo

Przed chwilą obejrzałam kawałeczek 5x10 na alltube.tv żeby sprawdzić o co chodzi (ani na n24 ani na opensubtitles nie ma żadnych napisów do tego odcinka). Te "napisy" zostały przepuszczone przez google translator i szkoda czasu na oglądanie odcinka z takim "tłumaczeniem" :P.

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Własnie się przekonałam już wczoraj, jak napisałam tego posta ^^ Ale, uśmiałam się: (otwiera drzwi) albo (muzyka) xD

ocenił(a) serial na 9
wankat

Dziękuję za info :D

oORyuzakiOo

Przed chwilą wyszły napisy do 5x10 (te dobre, od bad magick). Zaraz zasiadam do oglądania. Co prawda w ostatniej chwili ale jedna możemy nadrobić pierwszą część sezonu zanim serial wróci z przerwy świątecznej. I miejmy nadzieję, że napisy do kolejnych odcinków będą się ukazywać w miarę szybko. :-)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Właśnie weszłam tu aby to napisać :D

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Czy Ty tez masz problem z napisami na Alltube?

oORyuzakiOo

prawie zawsze oglądam seriale na tablecie/laptopie - najpierw ściągam odcinek na dysk, potem napisy (jak już się pojawią). nie wiem jak działa alltube bo ostatnio prawie nie korzystam.

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Pojawiły się napisy do odcinka 11 ^^
Na alltube oczywiście ^^ Wydaje mi się, że znów są na "gorszym" poziomie (jak ostatnio xD "otwierane drzwi"), ale to znaczy, że na dniach pojawią się właściwe ^^ <3

oORyuzakiOo

obyś miała rację :). na n24 brak postępu w tłumaczeniu odcinka ale wiadomo, że to się może szybko zmienić. pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Wczoraj już były bardzo dobre napisy ^^
Pozdrawiam ^^

oORyuzakiOo

Widziałam te napisy wczoraj około 22. Tyle, że wczoraj wieczorem była premiera finałowego odcinka 4 sezonu Sherlocka i na Elementary nie miałam czasu ani sił. Dziś będę oglądać. Pozdrawiam :).

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

No nie! :O Zapomniałam o Sherlock'u...
Stwierdzam, że za dużo tych seriali oglądam xD

oORyuzakiOo

Ja też oglądam sporo seriali ale o Sherlocku nie mogłabym zapomnieć. Gdy wreszcie po 2 czy 3 latach wychodzi nowy sezon Sherlocka to jest to przeogromne święto dla serialomaniaka :).

oORyuzakiOo

5x12 dostępny z lektorem na alltube.tv Pozdrawiam! :)

oORyuzakiOo

5x13 jest dostepny z polskim lektorem na alltube.tv

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Dziękuję bardzo na informacje. Mam zaległości ^^ Sesja poszła w niepamięć, teraz można oglądać ^^

oORyuzakiOo

5x14 dostępny z polskim lektorem, tam gdzie zwykle :)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

O dziękuję!!! Jak to jest, że jak ja sprawdzam to nie ma :D Ten serial chyba mnie nie lubi xD

oORyuzakiOo

sprawdzam po kilka razy dziennie czy odcinek jest dostępny po polsku. wczoraj ok. 9 była tylko wersja angielska, a około 12 zobaczyłam, że dostępna jest wersja z tłumaczeniem ;P

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Pojawił się lektor do odcinka 15 :)
Pozdrawiam ^^

oORyuzakiOo

Dzięki :-). Gdy sprawdzałam ze 3 godz temu to była tylko wersja angielska, tym razem Ty miałaś farta. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones