Elementary
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Czy ma ktoś informacje, gdzie można obejrzeć już pierwszy odcinek sezonu 5 w wersji PL?

oORyuzakiOo

5x16 jest dostępny z lektorem, właśnie zaczęłam oglądać

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Dziękuję :D

ocenił(a) serial na 8
dama_kier7

no wszytko ok ,ale kurcze ten lektor:) czy tylko mnie tak bardzo denerwuje ze wszyscy sobie panują.Gdzie ten lektor tam słyszy , by mówili do siebie Pan/Pani.Przecież jakby mózgu użył i pomyślał że pracują ze sobą od lat /on jest lektorem już od tylu odcinków/ to wydaje się że naturalnie nikt sobie nie panuje po takim czasie :(

romek_krakow

już były rozkminy na ten temat w innych postach. Ktoś (czytaj - autor tłumaczenia) miał taką wizję więc Holmes i Watson sobie "panują" (lektor czyta to, co mu każą, nie tłumaczy serialu samodzielnie). Można więc "męczyć się" z lektorem albo czekać na napisy (na razie nie ma i nie wiadomo kiedy będą) lub oglądać po angielsku...

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Z napisami to może być różnie, bardzo różnie. Jeśli są odcinki z lektorem, to jest też możliwość, że przy tworzeniu napisów ktoś wspomoże się właśnie istniejącym już lektorem (troszkę mniej pracy). Mi jakoś specjalnie nie przeszkadza to, że odnoszą się do siebie jako per pani/per pan.

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Pojawił się lektor do odcinków 17 i 18 :D
Szok!
Nie wiem jakiej jakości, ale jest :)

oORyuzakiOo

Tydzień temu wyszedł 5x19 z lektorem, a dziś 5x20. Do tego znowu ruszyło się coś z napisami - 5x14 i 5x15 dostępne są z napisami, możliwe, że kolejne będą wkrótce. Pozdrawiam! :-)

oORyuzakiOo

5x22 i 5x23 dostępne są z lektorem tam gdzie zwykle. Teraz czekamy tylko na tłumaczenie finału :-)

ocenił(a) serial na 9
dama_kier7

Dziękuję!! :)

oORyuzakiOo

Dziś pojawił się odcinek finałowy sezonu 5 z lektorem. Do obejrzenia tam gdzie zwykle. Pozdrawiam! :-)

ocenił(a) serial na 7
oORyuzakiOo

Właśnie pojawił się odcinek 21 z lektorem.

wankat

Podejrzewam, że na napisy do odcinków 21-24 nie ma co liczyć? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones