PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226952}
7,6 12 802
oceny
7,6 10 1 12802
Elfen Lied
powrót do forum serialu Elfen Lied

Co poszło nie tak?

ocenił(a) serial na 5

Mam wrażenie jakby scenarzyści spotkali się tworzyć swój pomysł w jakiejś piwiarni. Im więcej piwa tym więcej pomysłów. Albo ktoś komuś zrobił prezent, zadbał o background'y, muzykę, główny szkic historii i oddał ...młodszemu bratu? Powinni z tego anime zrobić dwa. Jedno dotyczące życia miłosnego Kouty i jego gruppies i drugie dotyczące Dicloniusów.
Ponadto mam wrażenie, że ktoś tam był socjopatą mocno i nie ogarniał prostych stosunków i związków międzyludzkich. Tak samo ogrom zwyrodnienia i patologicznych zachowań starczyłby na cały sezon "Trudnych Spraw". I te ciągłe erotyczne odnośniki. Sensu, ładu i składu za grosz.
Kapitalny pomysł i partactwo produkcji. Strasznie mi szkoda tej zachlapanej czyjąś ignorancją, niekompetencją, niedbalstwem i spaczeniem tak genialnej fabuły. To mógł być gigant wśród anime. Niestety brutalnie i prostacko wdeptany w ziemię. Jeszcze duże ale mam do mojej wersji napisów, ale tłumaczenie może być najgorsze i nie wpłynie na obniżenie poziomu całości. A tutaj tylko podkreślało chaos, brak spójności i odmóżdżoną infantylność prowadzenia fabuły.
Bardzo baaaardzo szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones