PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226952}
7,6 12 804
oceny
7,6 10 1 12804
Elfen Lied
powrót do forum serialu Elfen Lied

Czy bedzie dalszy ciag ? Ktos wie ? Jestem strasznie ciekaw jak wszystko potoczyloby sie dalej :-)

ocenił(a) serial na 10
APA

Niestety kontynuacji nie bedzie gdyz Lucy na koncu zostaje rozstrzelana (obejrzyj sobie dokladnie 13 odcinek )nie jest mozliwe aby kontynulowac nowy watek tej opowiesci wiec zostalo jedynie ogladanie tych 13 odcinkow +bonusowy ktory moim zdaniem nie jest wogule potrzebny
anime 10/10 najlepsze anime jakie kiedy kolowiek powstalo

maglownik

jestem zalamana nie bedzie dalszych czesci ;/ =(

maglownik

Gdzieś w necie jest petycja do ludzi odpowiedzialnych za to anime. Petycja oczywiście o kontynuację. A Lucy na końcu nie zabili. Poprostu dała sobie odstrzelić róg a potem wróciła do Kouty. Dlatego pozytywka stanęła (symbolizując koniec Lucy-zabójczyni) a zegar ruszył (symbolizując początek naprawiania błędów i dobrego życia). Przynajmniej tak to sobie można tłumaczyć bo przecież pies szczekał więc musiał znać osobę za bramą. Więc tam najpewniej stała Lucy. A co do kontynuacji to na pewno nikt by sie nie obraził gdyby jednak powstała. Ja na pewno nie. Wg mnie to najlepsze anime jakie do tej pory widziałem.

Lucas31

ooooo to zaczynam szukac tej petycji xD to anime jest najlepsze!!!!!!!!!!

tysska

http://www.petitiononline.com/ElfLied/petition-sign.html
Cie prosze bardzo. Tu masz link.

ocenił(a) serial na 10
Lucas31

Mimo że jestem wielkim fanem tego anime myśle że kontynuacja jest zbędna. mogli by zepsuć sposób odbierania przez nas bohaterów których świetne kreacje towarzyszyły nam przez 13 odcinków i wprowadzały w niesamowity klimat. Świetne zakończenie. czego więcej chcieć.A tak w ogóle to jak wyobrażacie sobie kontynuację? Zmartwychwstanie Lucy (wg wersji nr 1) czy Lucy chodząca po mieście i spełnającą dobre uczynki ? bezsens.

Dembol_p

W sumie racja. Ale to już nie nasza kwestia żeby zajmować się scenariuszem. Jeśli by jednak kontynuacja powstała wypadałoby się modlić żeby twórcom dopisała wena.

ocenił(a) serial na 10
Dembol_p

Ale dyrektor oraz "zakażeni" zostali to co nagle zniknęło wszystko?? Tak wiem mysle ze mogli by zrobic dalszy ciag opowiesci ;x

ocenił(a) serial na 10
APA

chiałbym żeby zrobili jeszcze więcej tej masakry i założe się że ten co by wyłożył pieniądze zyskał by na tym dużo bo fanów ma mnóstwo to jest żyłka złota tylko zacząć rysować i zbierać kokosy

ocenił(a) serial na 9
Chucky_Tbg

http://www.onemanga.com/Elfen_Lied/
Przeczytajcie mangę. Wciąga jeszcze bardziej niż anime i jest dłuższa oraz ma zupełnie inne zakończenie. Manga rules.

rafal_kuczerepa0911

Jeżeli to kogoś interesuje, to anime jest wiernym odwzorowaniem mangi do odcinka, kiedy WYPUSZCZAJĄ Mariko. Oczywiście wszystko jest w tym samym klimacie, ale manga wyjaśnia dużo więcej. Anime (jak dla mnie) ma smutne zakończenie, ale manga jeszcze bardziej :P. W każdym razie polecam mangę, jak ktoś chce się dokładniej zagłębić.

Chucky_Tbg

Chucky, znakomity pomysł, nie ma to jak spierdolić tak dobre anime jakąś szmirowatą kontynuacją nastawioną na kasę.

Wrażliwych przepraszam za wulgaryzm.

Mikz

Ja bym się nie obraziła gdyby nakręcili kolejną malowniczą opowieść może np. o tym jak to było z Lucy, czy skąd w ogóle wzięły się dicloniusy :-)

ocenił(a) serial na 4
marchpanee

Mam nadzieję, że nie zapragną katować ludzi kolejną niezgrabną i trywialną historyjką z tej serii.

ocenił(a) serial na 10
APA

Jedno z lepszych anime, ale... nie wiem czy chciałabym kontynuację. Za bardzo boję się, że robienie na siłę tylko zepsuje pomysł i znacznie obniży poziom.

APA

Oglądałem 13 jeszcze raz i nie rozumiem, na samym końcu wraz z napisami, ktoś naprawił zegar. A Nyu chciała go naprawić.

ocenił(a) serial na 4
jacawl90

Przecież wystarczy pomyśleć. Kouta idzie otworzyć drzwi, za którymi ktoś jest, nagle pozytywka przestaje grać, co jest związane z przeszłością Lucy, a dokładniej, z jej odrzuceniem, a naprawa zegara symbolizuje rozpoczęcie nowego życia razem z Koutą, Yuką, Naną i Mayu. Kim jest ten ktoś nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć mam nadzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones