PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226952}
7,6 12 802
oceny
7,6 10 1 12802
Elfen Lied
powrót do forum serialu Elfen Lied

Zakochani w pozytywce.

ocenił(a) serial na 10

Elfen Lied jest z pewnością jedną z najbardziej intrygujących serii anime, w której trudno rozróżnić kto tak naprawdę jest dobry, a kto zły.
Pokazuje dwie osobowości człowieka, które ukazują się zależnie od sytuacji.
Na początku zażenowały mnie te mordęgi, myślałam że całe anime będzie tylko i wyłącznie o zabijaniu, ale myliłam się. Owszem, jest to horror, ale także dramat, czyli można powiedzieć Krwawe Love Story.
Elfen Lied jest naprawdę warte do obejrzenia a zwłaszcza dla fanów mocnego kina. Myślę, że autor chciał nam coś przekazać, a dopiero po zakończeniu 13 odcinka odkryłam co.
Jeżeli lubicie takie kino, oraz nie przerażają was widoki poodrywanych głów, a chcecie odkryć w horrorze coś zupełnie innego niż ciągłe drastyczne zabijanie, to powinniście sięgnąć właśnie po "Elfen Lied".

Satine_12

Też uważam że te anime jest inne niż wszystkie, a co najdziwniejsze widok krwi w nim mnie nie przeraża ( tak samo jest z horrorami ) i tak naprawde żal mi Lucy nie wiem jakbym się czuła gdyby ktoś mnie trzymał w jakimś laboratorium :/ Tylko szkoda że nie moge oglądać przy matce bo co jej powiem "Mamo to po prostu takie bardziej prawdziwe anime"? heh...rodzice nigdy nie rozumieją o co w takich anime chodzi...Tak czy inaczej polecam tym którzy chcą zobaczyć coś więcej niż samą krew / walke i innym człekom zresztą też...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones