PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226952}
7,6 12 802
oceny
7,6 10 1 12802
Elfen Lied
powrót do forum serialu Elfen Lied

mam sprawe kilka razy potwornie zawiodlam sie na zakonczeniach roznych anime czy ktos moglby mi przyblizyc zakonczenie tego???

ocenił(a) serial na 10
yunaffx

Zakończenie tego Anime bardzo mi sie podobało ze względu na to ze możliwe że będzie kontynuacija w ostatnim odcinku jest pokazane jak lusy jest otoczona żołnieżami którzy zaczynają do niej strzelać po czym spadają jej rogi wiec ginie.W ostatniej scenie tego anime jest pokazane
jak Kouta robi coś w domu nagle ktoś dzwoni do dzwi identycznej postury jak Lucy i pojawiają sie napisy.Tym kimś w dziwach może być każdy np pani profesor z laboratoriuam ale niewiadomo ja uwilbiam takie zakończenia.

ocenił(a) serial na 10
yunaffx

wg. mnie to jest na 100 % Lucy ;)
zauwaz ze przy kukaniu.. kiedy kouta nagle wstaje co sie dzieje ? zaczyna być od dawna niedziałający zegra przy ktorym Lucy a właściwie Nuy przez dłurzszy czas majstrowała ;) to jest taka podpowiedz;)
... niestety musze was rozczarowac :( kontynuacji nie bedzie na 90 % ...
po pierwsze to anime jest na podstawie mangi... a manga sie inaczej kończy niz anime... i o wiele wiele dluzsza jest manga...

ocenił(a) serial na 10
Tymek_3

Mam nadzieje ze rezysera cos natknie z tego co pamietam zdarzały sie kontynuacje np w postaci OAV mam taką małą nadzieje ze kiedys powstanie uwilbiam te Anime

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones