Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 2 Fear the Walking Dead sezon 2, odcinek 4
odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Krew na ulicach

Blood in the Streets 42m
7,8 873
oceny
7,8 10 1 873
Fear the Walking Dead
powrót do forum s2e4

Sezon 2 Odcinek 4

ocenił(a) serial na 7

No więc kolejny odcinek i kolejny temat. Ciekawie się zrobiło, w końcu jakieś zagrożenie. Najciekawszą postacią w tym odcinku był ten kumpel murzyna który rozwalał z snajperki tych co zaatakowali łódź. Udostępniono też przeszłość murzyna, okazało się że jest gejem.

W końcu zaczynam lubić postaci. Nie trawię nadal Madison, już myślałem że ją zatłuką ale niestety nie. Ćpun nadal pozostaje ulubioną postacią, i jak napisałem dochodzi do niego ten typo od porsche.

Doszła też grupa antagonistów którzy od razu mają silnego wodza, lekko wydaje mi się że to było wzorowane na zbawcach ale wątkowi z TWD to do pięt nie dorasta.

Są w końcu trupy wśród ludzi ale zbyt szwendaczy nie widać, nie czuć tego zagrożenia z strony ożywionych jak to miało miejsce w sezonie 1 i 2 oraz 3 TWD. Tutaj w tym odcinku pojawiło się ich tylko Dwa plus te w tle ale ich nie liczę. No i niech zejdą z tego zasranego morza!

Na początku odcinka zrobiło się najciekawiej, z tego co było widać wojsko nadal aktywnie działa (śmigłowiec). Czekam aż w końcu dotrą do tego meksyku.

Największa wada?Nieśmiertelni bohaterowie. Z pierwszego planu nie odpadł od pierwszego sezonu jeszcze nikt. Największa zaleta, nie ciągnął wątków na siłę, jak coś ma się stać to się to dzieje.

Odcinek oceniam na 8/10.

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Nieśmiertelni bohaterowie. To brzmi jakbyś był tego typu fanem który ma zasadę: "no raz na jakiś czas ktoś musi zginąć. Bo tak". Przecież oni są cały czas na morzu to jak ktoś miał zginąć? I też bez sensu jest zabijać postacie które słabo znamy. Jak w TWD umierali w 1 sezonie to było takie mech. W drugim sezonie to dopiero ginęli pod koniec.

Z tymi pseudo zbawcami to też mi się od razu skojarzyło z Neganem. Tajemniczy szef złych gości okazuję się w miarę spoko ziomkiem który próbuje stworzyć jakąś pseudo społeczność z przydatnych ludzi. Wątek jak narazie ma jeden odcinek więc dziwne żeby wgl dorastał do tego z TWD. Aczkolwiek wątek zbawców chyba w komiksie jest ciekawy bo w serialu został pokazany w stylu "goście są źli bo tak i luj". W dodatku jest ich pełno i wyskakują z za każdego krzaka xD.

ocenił(a) serial na 7
JohnnyRyper

W komiksie było podobnie jak w serialu ale lepiej, Negan był bardziej tajemniczy, zbawcy wydawali się średnią grupą a tu nagle JE.B, pełno ich wszędzie, wchodzi Negan i zabija Glenna. Polecam komiks. Opad szczęki gwarantowany. Wracając do nieśmiertelności. Dziwne jest to że gdzie nie idą, kto ich nie zaatakuje, ile zombie by nie było, oni i tak bez problemu wychodzą z tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones