Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 2 Fear the Walking Dead sezon 2, odcinek 9
odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Zmarli

Los Muertos 45m
7,6 694
oceny
7,6 10 1 694
Fear the Walking Dead
powrót do forum s2e9

S02E09

ocenił(a) serial na 7

I kolejna grupa ludzi "wierzących" ze swoimi dziwnymi zasadami. Mam wrażenie że AMC kreuje bandy gangsterów albo ludzi teoretycznie w porządku, ale jacyś tacy dziwni, że i tak główni bohaterowie muszą się ewakuować. Zadziwiające że przy takim wielkim mieście pozwolili sobie na obozy tak niedaleko centrum. Scena w recepcji hotelu, przy barze i te hałasowanie, to kolejny przykład idiotyzmu bohaterów. W ogóle wygląd na to, że jako jedyna która się tam powoli ogarnia to Alicia. Niestety ale poziom tego sezonu jest niski i tylko oglądam dlatego, że jestem dużym fanem apokalipsy i zombie. Nawet brakuje tutaj ciekawych postaci, Nick miał potencjał ale zaprzepaścił go swoimi zachowaniami i decyzjami.

ocenił(a) serial na 4
StrangeGuy

Poziom serialu jest niski i dajesz 8/10? To średni serial musi być przez Ciebie oceniany na 14/10. Aż się boję pomyśleć ile dajesz serialowi dobremu.

ocenił(a) serial na 7
per333

Zmienię w swoim czasie tę ocenę. Poczekam do końca sezonu.

ocenił(a) serial na 7
StrangeGuy

Odcinek nawet ciekawy. Lepszy od opowieści Nici pije mocz, Nick chodzi że szwendaczami.Dziwi mnie że tak kumaty koleś jak czarnoskóry makler nagle bawi się w Jerry Lee Lewisa i nwala po klawiszach. Idiotyzm.
W serialu sporo latynoskiego mistycyzmu. Zobaczymy co będzie dalej ogladam bo lubię klimaty apokalipsy i zombiakow al na razie mam spory zawód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones