Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 3 Fear the Walking Dead Sezon 3, Odcinek 5
Odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Płonąc w wodzie, tonąc w ogniu

Burning in Water, Drowning in Flame 43m
7,8 528
ocen
7,8 10 1 528
Fear the Walking Dead
powrót do forum s3e5

S03e05

ocenił(a) serial na 7

On the road again można by zaśpiewać po zobaczeniu odcinka.
Tempo trochę siadło, mieliśmy rozbicie na dwa wątki: Salazar i krętacz szukają córki tego pierwszego oraz kolonia oraz wyprawa.
Ciekawy wątek rdzennych mieszkańców Ameryki. W obliczu apokalipsy zaczynają się odzywać ich tęsknota za utraconymi terenami.
Czyżby atak na osadę Otta?
Odcinek oceniam trochę poniżej wcześniejszych ale i tak trzyma dobry poziom. Byle tak dalej.

ocenił(a) serial na 5
wujaniek

Forma tego odcinka bardzo mi odpowiada. Takie przeskoki z jednej grupy do drugiej, z jednego wątku do drugiego są lepsze. Daniel i Strand to wybuchowa mieszanka :)

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Dokładnie, jak zostają u jednej grupy, to odcinki się nudniejsze robią

ocenił(a) serial na 8
wujaniek

Dla mnie odcinek trochę wiał nudą, ale jak kto lubi. Strand jest dla mnie wygranym tego odcinka :) Ogólnie trochę za dużo tego bełkotu, ale błagam niech już wracają do USA. Ciekawe kiedy w końcu doczekamy się Ofelii.

ocenił(a) serial na 7
Devocion

No wlasnie nawet nie robia malych scenek z nia, jakby jej nie bylo. Mysle ze szykuja nam scenarzysci jakis nagly zwrot akcji.
Powrot Salazara to strzal w dziesiatke i to pokazanie jego ciemnej strony.
Mi latynoski sezon na razie odpowiada, ale czytam ze widzowie blagaja zeby wrocili do USA.
Myslicie ze Maorys umarl czy jednak w cudowny sposob przywroca go do zycia?

ocenił(a) serial na 5
wujaniek

Jeśli wróci do życia - to będzie koniec z tym serialem. To byłby gorszy przekręt niż z Glenem. Ranny facet (prawdopodobnie ugryziony , dodatkowo postrzelony, spadający z pędzącego helikoptera) ... hahahaha ... to byłby cudowny manewr scenarzystów :)

ocenił(a) serial na 7
Mikael82

masz racje, strzal w kolano dla serialu. Ale po akcji z Glenem w TWD to juz mnie nic nie zaskoczy.

ocenił(a) serial na 5
wujaniek

Mój przyjacielu, kolana, to ten serial ma już dawno odstrzelone :D

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Definitywnie, teraz myślę jak mogłem być taki głupi żeby myśleć że żyje po obejrzeniu xd

ocenił(a) serial na 5
MrAnderson101

Oglądając niektóre bzdury jakie nam serwują to można naprawdę ,,zgłupieć" i zacząć wierzyć w rzeczy, które nie mają prawa się wydarzyć. Oczywiście poruszamy się w sferze serialu. Do pewnego czasu istniała szansa , że może pokażą Travisa jako zombie - scenę w której Madison by go zobaczyła i dobiła , ale to już jest raczej wykluczone. Pełzający Travis bo nogi i ręce z pewnością połamane po takim upadku.

ocenił(a) serial na 5
Mikael82

Serio? A ja myślę, że wataha Indian idealnie wpisuje się w powrót Travisa. Możliwe, że to właśnie on uratuje osadę.

ocenił(a) serial na 5
acidity

Osadę uratuje ten gość co kruk wyjadał mu mózg z czaszki. Kumpel Hannibala Lectera :)

ocenił(a) serial na 8
Devocion

W sumie już w połowie są w USA, tylko Salazar ze Strandem jest poza nim

ocenił(a) serial na 5
MrAnderson101

W sumie racja. Ofelia włóczy się przy granicy i chyba chce wrócić do Meksyku. Miejmy nadzieje , że scenarzyści ją powstrzymają :)

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

Ofelie o ile dobrze pamiętam znalazł jakiś starszy dziad z bronią. Początkowo myślałam, że będzie w tym obozie gdzie rodzina Clarków, a jednak nie.
A tak btw, co to był za znak na ziemi, który ujrzała Madison wędrując z Troyem i jego kumplami? Nie wiem czy ktoś wie o co mi chodzi xd

ocenił(a) serial na 5
Devocion

A nie było to miejsce katastrofy helikoptera? Złomiarze z Polski go zabrali :D

ocenił(a) serial na 5
Devocion

Ofelia została ranna doniesiona do tego obozu, potem zjadła kolacje z Nickiem i uciekła. Ostatnia scena to jak idzie wzdłuż granicy.

A ten znak , to miejsce po katastrofie helikoptera, ślady samochodów, które przyjechały i odjechały z miejsca zdarzenia.

ocenił(a) serial na 8
Mikael82

To była scena z Lucy a nie Ofelią.

ocenił(a) serial na 5
Devocion

Racja, racja. To Ofelia zniknęła. Jej historia skończyła się na granicy kiedy to została złapana przez tego gościa z bronią? Tyle o niej wiemy?

ocenił(a) serial na 9
Mikael82

Narazie tylko tyle. Zapewne czekaja na odpowiedni moment zeby ją wprowadzić i byc może znów czymś zaskoczyć widzów.

ocenił(a) serial na 5
aneczka840

Może ojciec ją znajdzie? I wtedy razem dołączą do grupy...

ocenił(a) serial na 9
wujaniek

Panowie - Travis na 100% nie żyje, (ma zagrać w jakimś filmie czy innym serialu) nie wiem czy wszystkim to umknęło ale w helikopterze był już rozbebeszony, chyba przez zombiaki a ten postrzał w szyję to tylko zakończenie smutnej sprawy...

poza tym obejrzałem kilka wycieków: Ofelia jest w grupie Walkera Indianina i prawdopodobnie ona osobiście strzelała do helikoptera, pewnie Indianie/Meksykanie mają do tego swoje powody co będzie później wyjaśnione, bo cała ta grupa z ranczo jest dla mnie wciąż wysoce podejrzana mimo że Nick dogaduje się ze starym, Alicia spółkuje z juniorem a Madison matkuje drugiemu młodemu

no i teraz zgrzyt, Ofelia "zabiła" Travisa czyli Madison chce ją zabić ale Salazar wtedy zakatrupi wszystkich, więc jedyna okoliczność łagodząca sytuację to zeznanie Alicji że tata Travis już był ugryziony w brzuch/umierający zanim otrzymał draśnięcie w szyję

na yt widziałem kilka fotek Ofelia w wymyślnej fryzurce w towarzystwie Walkera Indianina rozmawiają z młodym z ranczo; Ofelia opierająca się o wóz bojowy z CKM którym zapewne zestrzelono helikoptera

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Też widziałam to zdjęcie. Myślę , że wersja z Ofelią zestrzelająca helikopter jest najbardziej prawdopodobna.. to by miało sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones