Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 4 Fear the Walking Dead sezon 4, odcinek 13
odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Blackjack

45m
7,5 324
oceny
7,5 10 1 324
Fear the Walking Dead
powrót do forum s4e13

S04E13

ocenił(a) serial na 5

W końcu trochę więcej twarzy pokazali, bo jeśli chodzi o obsadę, to ostatnie odcinki jakieś skąpe były :)
Jestem miło zaskoczony wyjaśnieniem postępowania Niedźwiedzia Polarnego (chyba taką ksywkę miał?). Pomysł z pozostawianiem zapasów wydawał się całkowicie absurdalny, a tu gość mówi ze dwa zdania i mnie przekonał :) szkoda, że facet zginał i po raz pierwszy żałuję, że nie mógł opowiedzieć swojej historii do kamery.

Ciekawe co z ekipą z ciężarówki? W TWD w ciemno moglibyśmy przyjąć, że wszyscy żyją, ale w FTWD to każdego mogą uśmiercić... To zdecydowany atut tego serialu, bo jest na co czekać.
Pytanie też, jak odnajdą Wiktora i kowboja? Ja bym obstawiał, że gdzieś w pobliżu znajduje się skrytka z żywnością, do której ekipa dotrze.

ocenił(a) serial na 5
acidity

Naprawdę trzeba powiedzieć ,że ostatnie 2,3 odcinki są bardzo na plus. Może to to ,że akcja dzieje się w drodze? Wszyscy się odnajdą, a po tej strzelaninie, ciężarówka raczej będzie już niezdatna do jazdy. Trzeba będzie kombinować nową naczepę.

ocenił(a) serial na 6
acidity

A to je..b.an.a, zawistna stara koorva...

ocenił(a) serial na 5
Vhaldemar

Może to jakaś zaginiona krewna Morgana, bo zna go bardzo dobrze:)

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

Pewnie teściowa... to by wszystko tłumaczyło :) Wie do czego jest zdolny, no ale taka drastyczna przemiana Morgana nastąpiła po stracie syna, jak się zaszył i sprzątał miasto, co to Ricka ostrzelał. W każdym razie ta tłusta ropucha powinna zostać zeżarta, bo jest irytująca. Ciekawe tylko, czy ktoś zginął pod ostrzałem.

ocenił(a) serial na 5
Vhaldemar

Epizod już miał swoją premierę. Już wiadomo co się stało po ostrzale. Nie spojleruje.

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

przeciez wyraznie mowila przez krotkofalówkę, że widziala tasme z wywiadem, stad o nim troche wiecej wie - czy wy ogladacie ze zrozumieniem? fakt ostatnie 2 odcinki byly na plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones