Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 6 Fear the Walking Dead sezon 6, odcinek 12
odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

W snach

In Dreams 48m
6,6 253
oceny
6,6 10 1 253
Fear the Walking Dead
powrót do forum s6e12

Cały 6 sezon to jakiś majstersztyk. To jest najwyższa forma od początku serialu. Tak na prawdę FTWD oglądałem, bo jestem fanem zombie i jak nie było walking dead to sobie leciało... Tutaj serial zdecydowanie przebił serial matczyny, którego odcinki finałowe było paskudną padaką. Od powrotu FTWD wniósł jakąś niesamowitą świeżość. Każdy odcinek jest z jakimś pomysłem, bardzo dobrze w dodatku realizowanym. Olali wkurzające wątki, które mnie irytowały w tym serialu. Nie wiem o co chodzi, bo nie śledzę dokładniej co się tam dzieje, kto jest odpowiedzialny za serial, ale oby tak dalej. Tak dobrze nie było. Każdy odcinek oglądam do tej pory w napięciu, a na koniec zostaje z rozdziawioną gębą :O
Najlepsze jest, że znalazłem swój wpis sprzed 2 lat. Zabawne jaki kontrast jest pomiędzy 5 i 6 sezonem. Sami zobaczcię mój wpis:

https://www.filmweb.pl/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/episode/5/discus sion/sezon+5+-+serial+coraz+gorszy..,3112342

Jeśli trafiłeś/łaś tutaj i się zastanawiasz czy warto dalej oglądać.... warto ! postaraj się przetrwać odcinki 5 sezonu...jakkolwiek to zabrzmi. 6 sezon w całości zrekompensuje ci tę szmirę jaką stało się TWD i słaby sezon FTWD. mam ochote na więcej! Owszem, serial ma swoje głupotki nadal, ale nie przeszkadza to w odbiorze. Jest tego albo mało, albo po prostu treść broni się sama, tak samo jak realizacja, bardzo dobre ujęcia. Serial teraz ma to "coś". Ma po prostu jaja, których raczej nie miał od początku, bo był średniakiem na zastępstwo. I ma po prostu te jaja, które TWD dawno zgubiło

ocenił(a) serial na 5
balldur

Dobrze widzę ,że pojawił się John Connor z Terminatora 3 w obsadzie?

ocenił(a) serial na 7
Mikael82

tak, jako Riley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones