Fear the Walking Dead
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 E 07

ocenił(a) serial na 5

Sezon cały czas trzyma wysoki poziom. W 8 epizodzie wygląda na to,że Madison opuści szeregi żywych i dołączy do Travisa ,Chrisa i Nicka.
Grupa "Sępy" okazała się nie tak straszna i dość słabo zorganizowana.
Pomysł z trupami rewelacyjny i chyba po raz pierwszy horda została użyta w tak perfidny sposób, jako bezpośrednia broń do walki z przeciwnikiem.Swoją drogą, gdybym był na miejscu Nicka, wziąłbym snajperkę i odstrzelił kilka opon w tych ciężarówkach by utrudnić transport truposzy pod bramy stadionu.Przynajmniej bym się starał.
Pytanie co z Salazarem? Czyżby odpuszczono tą postać?
Rewolwerowiec zapewne przeżyje.
Zachowanie dziennikarki bardzo dziwne,nieracjonalne i samolubne. Stoi za kamerą i patrzy jak giną ludzie, w tym jej nowo poznani przyjaciele?

ocenił(a) serial na 7
Mikael82

Mam niedosyt po tym odcinku, liczylem ze wyjasnia co sie stalo na stadionie i czy Madison jeszcze zyje.
Faktycznie pomysl z przewozem umarlakow w ilosciach hurtowych nie byl pokazywany do tej pory w TWD ani w Fear TWD.
Wyjasnily sie tajemnicze cyfry na flagach zostawianych przez Sepy.
Szkoda byloby Salazara, to jedna z ciekawszych postaci w serialu.

ocenił(a) serial na 5
wujaniek

Budowali napięcie i sprawę Madison i Stadionu pewnie pokażą w pół-finale. Liczę na jakąś epicką śmierć Madison.

ocenił(a) serial na 7
Mikael82

Pewnie biedzie plomienny odcinek, umarlaki na stadionie byli mocno osmaleni.
Jesli Madison zginie to byloby dosyc zaskakujace, od poczatku tworcy stawiali te postac jako wiodaca w serialu.
Kto moglby ja zastapic, Alicja? Victor?
Bede czekal na wspomniany przez ciebie epizod, moze byc ciekawie.

ocenił(a) serial na 5
wujaniek

Teraz można zadawać sobie pytanie czy to dobrze ,że tylu głównych bohaterów zginęło? Niektórzy twierdzą, że to źle świadczy o serialu. Ja jestem przeciwnego zdania. Uważam ,że to bardzo dobrze wyszło. Serial mocno podniósł swój poziom i śmierć Nicka jak i ewentualnie Madison dodaje kolorytu temu półsezonowi. Czyżby lekko zachwiany został mit o niezniszczalnych głównych bohaterach?

Przydałby się taki zabieg w TWD. Już w 5 sezonie powinno być sromotne odstrzelanie większej grupy głównej obsady. Jak widać po przykładzie FTWD mogło by to wyjść na dobre.

Odpowiadając na pytanie kto mógłby zastąpić Madison - uważam ,że nikt nie musi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones