Fear the Walking Dead
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 E01

ocenił(a) serial na 5

Słabe rozpoczęcie nowego sezonu. Według mnie ostatni odcinek 4 sezonu mógł być tym ostatnim. To było dobre zamknięcie serialu.

Co wnosi nowy sezon? Kolejna zła grupa, kolejne rozterki Morgana, który zaraził sobą chyba wszystkich.Nieprzemyślne decyzje bohaterów, loty kamikadze samolotem.Kręcenie video,narażenie siebie i innych na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Miażdżenie hordy bez start ludzkich.Zero świeżości.
Są nowe postacie, jest Logan - ale to mnie nie przekonuje.

Można by spróbować przybliżyć się do TWD. Mogliby natrafić na społeczność , która przetrzymuje Ricka. Albo na Szeptaczy. Szeptacze kontrolują ogromny teren, więc mogło by to stać się jakimś pomostem do połączenia seriali, choćby chwilowo.

Czy Morgan naprawdę zapomniał o przyjaciołach z Alexandriii i z nich zrezygnował?

ocenił(a) serial na 9
Mikael82

nawet nie czytam twojego posta, ale zgłaszam się że jestem i dzisiaj po południu się wypowiem ;-)

ocenił(a) serial na 5
mitrus80

Oki :)

ocenił(a) serial na 9
Mikael82

oki, obejrzałem - strasznie przygodowy ten odcinek, na szybko pokazanie kilku wątków które jakoś pociągną ten sezon. Z tego co widziałem w zapowiedziach pojawi się też Dwight więc jest szansa że będzie ciekawie, właściwie nic nowego nam nie zaprezentowali:
- Alicia robi za twardzielkę, chyba ma okres, bo jakaś podrażniona ;-)
- Strand będzie zaś kombinował czy go Salazar nie ukatrupi, chociaż wiadomo że tego nie zrobi
- pani redneck i czarny na kółkach będą nas raczyć anegdotkami i dowcipami
- Lucia na razie nikomu niepotrzebna więc ją zranili, żeby zaznaczyć jej obecność
- Morgan - jak zwykle dużo filozofowania, taki pacyfista co jak trzeba to i kogoś zabije kijkiem
- dziennikarka - robi dochodzenie z kamerą
- cowboy i jego lady - przynudzają, nawet bardziej niż Morgan
- Logan, nowy bad guy wydaje się dosyć sympatyczny

cieszę się z powrotu FTWD ale uczciwie stwierdzam że rozpoczęcie sezonu takie na odwal, bez emocji

ocenił(a) serial na 5
mitrus80

Dobrze, że coś związanego z trupami zapełni czas w oczekiwaniu na TWD, bo chyba nic innego w tej tematyce niema, no ale FTWD puki co bez błysku. Mielenie w miejscu.

Mikael82

Najgorsze w FTWD jest to że łączą ten serial z tą nudą z TWD.
Nie wiem czy oni zatrudniają jakiś amatorów scenarzystów ale taką nudą to wieje, że szkoda gadać.
Sezon 04 FTWD bardzo nudny. 1-3 sezon w miarę.
Morgan i inne postacie z TWD to nuda totalna, ich rozterki brak akcji itp. Mogli iść inną drogą i zrobić ciekawszy serial, to kopiują to co jest tak nudne z TWD. Szkoda gadać, akcji 0, rozterki i dylematy naprawdę tragiczne.

-Charli - zabiła Nicka ale to nie przeszkadza jej być koleżanką wszystkich. Ot dziecko rozumiem. Ale jakby te dziecko wykończyło mi brata i pośrednio matkę to raczej nie chciałbym jej widzieć...
-Morgan- Jego dylematy .... nielogiczne i nudne
-Al dziennikarka - to chyba zapychacz czasu - po co ta kamera i te wywiady? To mega nudna zapchaj dziura.
-Kowboj - idealista

Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten serial ale ludzi nie interesują te dylematy ale akcja, intryga, przetrwanie, a nie ględzenie o niczym.

ocenił(a) serial na 5
Sir_Romano

Sporo racji. Morgan zaraził wszystkich chorobą TWD.

Mikael82

"Morgan zaraził wszystkich chorobą TWD."

pięknie powiedziane :)

ocenił(a) serial na 5
Sir_Romano

Ależ kiepski ten sezon ...

Mikael82

I jednak trafili w końcu na kogoś ze społeczności która porwała Ricka. Szkoda, że odleciała w siną dal nic nie tłumacząc, ale jeszcze może kiedyś wróci...

ocenił(a) serial na 5
Lukasz7777

Ależ przewidziałem :) Super krok producentów, bardzo dobry epizod. Licze na rozwinięcie wątku w niedalekiej przyszłości. Dawać Rikarda !! :)

Mikael82

Oglądacie w ogóle to jeszcze? W połowie piątego sezonu dałem sobie spokój. Dno i pięć metrów mułu. Klimat szwędaczy gdzieś się zatracił, scenarzyści chyba pisali te odcinki po pijaku, do tego tak irytującego Morgana to nawet w TWD nie było. Reszta towarzystwa mało interesująca, nie ma komu kibicować o przetrwanie. Zły boss miałki i płytki jak pustynny piach. Pomysły na odcinki z czapy, generalnie idiotyzm, idiotyzmem pogania.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

Oglądam z przyzwyczajenia. Jest fatalnie. Ten sezon poza jednym epizodem z tą babką z helikoptera to istny bezsens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones