PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663696}
6,7 132
oceny
6,7 10 1 132
10 4
oceny krytyków
Filmweb Offline 2012
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2012

Czemu imprezka będzie trwała 2 dni? Nie można było dać wszystkich filmów jednego dnia (jednej nocy)?? I czemu między dwoma filmami (dnia drugiego) aż prawie 2,5h czasu jest? Nie można było puścić jeden za drugim?

Wookie_LG

Na pewno uznali, że nie każdy lubi taki maraton filmowy (ale jak można czegoś takiego nie lubić? ^^) a do tego niektórzy mogą mieć ochotę coś zjeść.
Ale osobiście zgadzam się z tobą w zupełności. Mogliby to spokojnie tak rozplanować, że obejrzelibyśmy wszystkie trzy filmy od tej 14:00 i - uwzględniając przerwę na jakiś porządniejszy posiłek - co najwyżej impreza by się rozpoczęła dajmy na to o 22:00. Szkoda mi, że nie obejrzałam Savages ze wszystkimi. :/ Ale nie było sensu jechać do Warszawy na jeden film i kombinować co z noclegiem.
No i chyba zawsze lepiej brzmi, że offline trwał "dwa dni" aniżeli tylko jeden.

Wookie_LG

W zasadzie to dla kogo są te zloty ? Coś mi się wydaje że nie każdy urzytkownik Filmwebu może wejść na taką imprezkę. Gdyby to było ogólnie dostępne to z chęcią bym się przejechał. Pozdrawiam.

Rahabiel

A wiesz ilu FW ma aktywnych użytkowników? Ja też nie, ale dużo. Więc jeśli zorganizujesz odpowiednią salę kinową, lokal i piwo dla wszystkich, to nie ma sprawy - następna impreza otwarta.

GodFella

Moim zdaniem każdy kto uzyska trzeci łeb powinien mieć wejściówkę. Takich osób nie ma aż tak wielu. Jakby nie było wpakować w Filmweb 10 000 punktów to już dość znaczna praca na rzecz serwisu, a są tu giganci którzy mają na koncie ponad 100 000. Jeżeli zlot jest tylko dla werów i innych pracowników Filmwebu to w pewnym sensie przypomina mi on zamknięte imprezy działaczy PZPN-u, he, he, he. Pozdrawiam.

Rahabiel

Nie tylko dla werów, nie tylko dla pracowników FW (przy czym ci pierwsi nie są pracownikami FW) i nie przypomina imprez PZPN, bo alkoholu jest mniej.

GodFella

Żartowałem z tym PZPN- nem. Pozwól jednak że zapytam. Czy bycie werem to hobby wyższego stopnia ? Pytam zakładając że to co sam robię jest formą hobby, tyle że bez specjalnych zobowiązań.

Rahabiel

Hobby - tak. Czy wyższego stopnia, to nie wiem. Zależy, co przez to rozumiesz. Weryfikatorzy to co do zasady użytkownicy z rozszerzonym pakietem uprawnień do sprawdzania dodawanych materiałów, ale zobowiązań nie mamy.

GodFella

Wyższego w tym sensie że macie uprawnienia których np: inni dodający nie posiadają. W sumie to powiem ci, że jak się nad tym wszystkim głębiej zastanowić to zarówno wy, weryfikatorzy jak i my, zwykli dodający uprawiamy tu mrówczy wolontariat. Och, czegoż to człowiek nie zrobi z miłości. W tym przypadku z miłości do kina i filmów. Dlatego też twierdzę że od potrójnego łba w górę powinno się mieć zaklepany wstęp na takie imprezy. Narka i pozdro.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Nie rozumiem: a chcieliście przyjechać i odmówiono Wam wstępu na imprezę czy seanse? Szczerze mówiąc nie sądzę. W ubiegłych latach kino podczas darmowych seansów było przepełnione, a na imprezie zostawała garstka ludzi. Po prostu Warszafka przychodziła za darmo filmy obejrzeć, a nie by kogoś poznać. Według mnie to jeśli ktoś się zapisał na zlot i potwierdził udział to mógł przybyć, niezależnie od tego czy jest werem, czy też nie...

Nunariel

Dlatego właśnie pytałem. Nigdy nie byłem, więc się nie oriętuję. Jeżeli jak twierdzisz istnieje taka możliwość to w przyszłości z chęcią się wybiorę. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Naprawdę zachęcam. W tym roku frekwencja bardzo dopisała. No i jak zawsze było super :) Nie wiem co więcej mogę powiedzieć... Zapewniam, że nie jesteśmy żadnym towarzystwem wzajemnej adoracji, a ci, którzy byli w tym roku po raz pierwszy i na FW nie mają zbyt długiego stażu na pewno to potwierdzą :D

Nunariel

Słyszałem że można było przedpremierowo zalukać "Uprowadzoną 2". Jak wypada w porównaniu z jedynką ?

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Niestety słabo. Nic więcej nie dodam, żeby jakichś konsekwencji nie było :)

Nunariel

Jasne, ostrożności nigdy nie zaszkodzi. Kto wie któż może to czytać ? He, he, he. Ktoś się kiedyś krytycznie wypowiedział o KacWawie i skończył przed sądem. Idę spać, narka :)

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

No właśnie. Jakaś brygada tu do mnie zaraz wpadnie i co będzie??? :P Mam nadzieję, że Cię zachęciłam do FW Offline. Kolorowych :)

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Tak, panowie z noktowizorami już jadą :D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

No tak, wiedziałam, że mnie w końcu namierzą... (jedni czy drudzy.... nie ma znaczenia) :P

Nunariel

Jasne ze mnie zachęciłeś. Jak tylko bedę miał czas to się nastepnym razem wybiorę. Widziałem na zdjęciach że chodzi się tam z plakietkami. Co na nich pisze ? Nasze internetowe ksywy, he, he, he. W zasadzie znamy się tylko z avatarów.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Jest avatar, nick z Filmwebu oraz imię i nazwisko w realu :) Dzięki temu można się jakoś rozpoznać, no i potem kontakt utrzymać z kim się tylko ma ochotę :)

Nunariel

To bardzo fajny pomysł spotkać osobę zza avatara. Niby coś o niej już wiemy, a jednak jest w pewnym sensie zagadką. Jakby nie było z samych wypowiedzi zupełnie iaczej wyobrazamy sobie danego człowieka.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Dokładnie. Super sprawa. Ale czasami działa to też na odwrót: poznajesz osobę, której akurat z Filmwebu nie znałeś i dopiero później nawiązujesz z nią internetowe kontakty :)

Nunariel

Jakby nie było to ponad pół miliona ludzi, ale aktywnych już tylko około 40 000, a wybitnie aktywnych zaledwie jedna siódma z tego. Tak czy siak nie ma szans na to by znać wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Tylu osób to nawet się nie da poznać... Ale wiele fajnych na pewno wyhaczysz :P

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Wiem jakie były kryteria przyznawania wejściówek na seanse i Ty spokojnie byś dostał.

Shemek

Te wejściówki dostaje się na miejscu czy trzeba wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa ?

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Przed zlotem są zawsze zapisy na Filmwebie. Zapisać można się zatem przez stronę. Potem otrzymuje się na maila zaproszenie i trzeba potwierdzić udział. Chodzi o to, żeby było wiadomo ile osób będzie, z przyczyn organizacyjnych.

Nunariel

Dzięki. Jestem tu od blisko trzech lat jednak wcześniej się tym nie interesowałem.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

Śledź uważnie Filmweb we wrześniu 2013 roku i na pewno zapisów nie przegapisz :) Pozdrawiam!

Nunariel

Ok. Ma wiec cały rok czasu, he, he, he.

ocenił(a) serial na 10
Rahabiel

No niestety. Też bym wolała, żeby częściej się te imprezy odbywały :P

ocenił(a) serial na 7
Nunariel

a jak bedzie koniec świata?! :<

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

To nie przyjedziesz na zlot. Ja zamierzam się i tak pojawić :P

Nunariel

Był jakiś limit wiekowy? Nie żebym był gimbusem, no ale wnuków jeszcze nie mam ;)

ocenił(a) serial na 10
Czarny_Lotos

Tak. Jak się miało mniej niż 18 lat, to trzeba było przyprowadzić osobę towarzyszącą... dorosłą...

elima

Noo, to dostałbym się bezproblemowo, za rok może wpadnę, tylko trochę daleko do stolicy...

A tak mniej więcej, to jaka średnia wieku? 25-30 lat? Czy może mniej ?

ocenił(a) serial na 7
Czarny_Lotos

w chwili obecnej to już bliżej 30tki niż 20tki...

ocenił(a) serial na 7
Nunariel

asteroida, potop a nawet plagi egipskie mnie nie powstrzymają! :D

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

Brawo za postawę!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones