PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663696}
6,7 132
oceny
6,7 10 1 132
10 4
oceny krytyków
Filmweb Offline 2012
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2012

Dość spontanicznie się wybieram na Offline, przewiduję więc spanie na dworcu, albo rozbijanie namiotu w parku (nie żartuję). Między seansami w nocy z piątku na sobotę chętnie bym się napił z kimś wótgi, tudzież jabola, jestem nawet w stanie postawić jedną flaszkę na zachętę. Kto chętny?

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

ja ostatnim razem strułam się piwem, więc będę bezalkoholowo i mogę swój złocisty napój odstąpić

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

Jak to w ogóle jest z piwem na samej imprezie? Każdemu przysługuje jeden kufel gratis, czy piwo jest ogólnie za darmo i można pić ile się chce?

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

ostatnim razem było, że po jednym..

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

Jakim sposobem to kontrolowali kto dostał jedno, a kto nie? Chyba że w puszce przy wejściu dawali :D

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

taloniki były^^, no ale jeśli ktoś nie lubił danego piwka to można było wydębić od takiej osoby bilecik ;)

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

Dzięki wielkie za info, w takim razie jak będzie dobre piwo to będę sępił taloniki :D

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

ode mnie możesz dostać, bo ja piwoszem nie jestem.. no chyba że będzie Carlsberg :>

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

Też nie jestem w sumie, jak soku nie będą dodawać do piwa to również komuś oddam bloczek. Ale jak będą to skorzystam ;)

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

ja tam lubię rum z colą, ale wątpię aby takie trunki były serwowane.. wszak to knajpa Indian, a oni słabe główki do alkoholi mają.. następnym razem trzeba wymusić urządzenie zjazdu w Gnieździe Piratów ;)

ocenił(a) serial na 7
diana6echo

A mogło by być. Rumu z Colą wszakże nigdy nie odmawiam :)

Lucky_luke

To jakby nie było soku to chętnie skorzystam z waszych taloników:) Ja jestem akurat hobbistą-entuzjastą browarów :p Co do Gniazda Piratów - ciekawe miejsce, ale chyba za daleko od centrum, żeby się udało. Aczkolwiek ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones