PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663696}
6,7 132
oceny
6,7 10 1 132
10 4
oceny krytyków
Filmweb Offline 2012
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2012

Pierwszy seans za nami. Jakie wrażenia?

Mi film nie przypadł do gustu i moim zdaniem jest fatalny. Dobrze, że chociaż było kilka scen, tekstów, które wywołały śmiech na sali bo bez tego sądzę, że można byłoby zasnąć.
Oceniam na 3 - 3,5/10.

Smallville__

i ja się podpiszę pod tym. Jedynym plusem filmów jest kilka "smiesznych" momentów i kilka bardzo brutalnych... reszta mi się nie podobała: ani fabuła, ani postacie...
szkoda, że na 3 film na offline jeden już okazał się kiepski

Smallville__

Mi się podobał. Co prawda bardziej on komediowy niż dramatyczny ( może to przez publikę i Benicia). Uważam że była to dobrą porządnie wykonaną pozycję ( no może trochę irytująca była ta maniera zbliżeń na całą twarz bądź też pół) rozrywkowa na nieco wyższym poziomie niż będzie Uprowadzona 2. trochę przypominał mi Traffic przez tematykę no i może aktorów. Nie ma co się napinać to nie miał być zobowiązujący i intelektualny film. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 7
Smallville__

a czego się spodziewałeś po O.Stone'ie i obsadzie w której to pojawia się pan Kitsch (jak wymawia się to nazwisko?!) i Blake Lively?
ja się spodziewałam najgorszego, więc w efekcie, seans pozytywnie mnie rozczarował
film modny i na czasie, bo ostatnio dużo się mówi o wojnie narkotykowej na granicy USA-Meksyk - trochę szkoda, że film potraktował ten temat po łebkach pokazując jedynie sieczkę od czasu do czasu
zabawne dialogi, fajne postaci, świetny Travolta - szkoda, że go tak mało było :(

ale ogólnie, gdybym była członkinią gangu z Sinaloa to podrzuciłabym Olivierowi głowę scenarzysty na trawnik - te bzdety, które wygłaszała główna bohaterka zza ekranu... o matko jedyna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones