PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Taka tylko wiadomość dla tych co dalej sądzą, że Harrison Wells to Barry Allen z przyszłości.

Negative speedforce- Eobard Thawne posiada, Wells tez
Technologia z przyszlosci- Thawne posiada, Wells tez
Zafascynowanie flashem- Thawne posiada, Wells tez

A na koniec to potwierdzil faktem zdejmujac maske :)

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

Co potwierdził? :p

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

Zniszczę ci twoją teorię, ale sami twórcy powiedzieli, że tworzą własnych Reversów. To, że Eobard był głównym wrogiem Barry'ego, nie oznacza, że to właśnie on będzie na ekranie. Najprawdopodobniej dostaniemy 2 Reversów, przy czym jeden z nich będzie miał cechy Huntera Zolomana, a inny będzie czymś nowym. Tak więc nie bądź taki pewny.
To, że zdjął maskę, nie oznacza, że teoria została obalona. Nadal jest cień szansy na to, że to faktycznie Barry. Coś w końcu musiało się stać z Barrym z przyszłości. Zniknął w kryzysie, więc albo zginął i to właśnie czeka naszego głównego bohatera, bo przeszłości nie może zmienić, albo żyje sobie dalej i obserwuje samego siebie.
Tak czy siak, wiemy, że najprawdopodobniej Wells to człowiek, który próbuje przebić ponownie barierę czasu i uratować żonę, co tłumaczy zużycie urządzenia do Takionów.

Lordnar

Harrison Wells posiada CZERWONA SMUGE (Negative speedforce) wiec to na 100% nie barry. Zolomon bedzie napewno w dalszych sezonach bo on nie jest w stanie podróżować w przeszłość, a sam zaczerpał inspiracje od Professora Zooma czyli Eobard Thawne to Harrison Wells.

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

Poczytaj, co napisali twórcy serialu o Reversach. Napisałem ci wszystko wyżej. Co do CZERWONEJ SMUGI, przypominam, że Barry jest jednym z lepszych naukowców, więc to nie problem. Wells ma cechy Zolomona i to autorzy mieli na myśli. Nie oznacza to, że ma moce Zolomona. Dodatkowo przypominam, że Wells używa urządzenia z Takionów do podróżowania w czasie.... czy to nie potwierdza poniekąd teorii, że to inna wersja Zolomona?

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

"Harrison Wells posiada CZERWONA SMUGE (Negative speedforce) wiec to na 100% nie barry."

Tyle tylko, że nie wiemy skąd się bierze kolor energii i serial może dać dowolną odpowiedź, np
-może się okazać że wszyscy speedsterzy "zaczynają" żółci a z wiekiem - powiedzmy po czterdziestce -zaczynają czerwienieć
-zgodnie z tradycją Flash zawsze jest bohaterem i jest żółty, Reverse jest złym killerem i jest czerwony. Energia może więc oddawać charakter. "Żółty"Wells stracił zdaje się żonę, a chwilę potem (jesli jest Barrym) -matkę. To mogło zmienić jego charakter. To ze potrafi być teraz bezwzględnym zabójcą to wiemy. Może więc po prostu zmienił kolor razem ze zmianą osobowości.
- Wells niedomaga, coś z mocą, może też więc w czysto komiksowym stylu był w epicentrum wybuchu międzywymiarowego, superenergetycznego czegoś tam - efektem są problemy z mocą i zmiana kolorku

A to tylko kilka możliwości... :>

a atk poza tym to nie mam pojęcia czemu Henry Allen miałby współpracować z Eobardem - a tym "dużym" gościem w stroju Reversa był niemal na pewno Henry (ten który zlał Wellsa, policjantów i Barry'ego).
Jeśli natomiast Wells jest Barrym wpółpraca w tej maskaradzie między nim a Henrym jest oczywista - w końcu to ojciec i syn :p

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

tak z innej beczki czy tylko ja chciałbym by Tom Cavanagh (Harison Wells) zagrał przez chwilę w serialu Dana Doriana z Hoży doktorzy ? :D
A co do Reversów to Lordnar ma całkowitą racje w sprawie słów twórcy serialu. :)

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

Tylko sie nie śmiejcie ktory to Eobard thawne

Denefor

Widzicie, mialem racje. Wells to eobard thawne :))

Shazamm

Z tego co słyszałam to Harrison jest Eddim z przyszłości.

ocenił(a) serial na 9
Lady3x4

przefarbował włosy? :P

RocknRollaPL

Spoiler: Jak widać nie jest to ta sama osoba ale jednak jakieś pokrewieństwo jest.

ocenił(a) serial na 9
Shazamm

Ja jestem trochę w szoku. Od początku mi nie pasowało nazwisko Eddie Thawne, było go dość mało w serialu i nie odgrywał żadnej znaczącej roli. Jednak Thawne to Thawne...
Z drugiej strony Harrison Wells to Eobard Thawne? Zmienił imię, nazwisko? Żył z nim przez tyle lat i nikt się nie zorientował? Wiem, że to serial i mogli na sens tego przymknąć oko jednak mimo wszystko moim zdaniem nazwisko Eddie Thawn nie jest tutaj przypadkowe a jeżeli Wells w stroju Reverse'a jest zmyłką to przyznam, że gratulacje dla reżyserki za genialny mindf*k :D

mejki

Co w tym dziwnego ze zmieni imie i nazwisko i nikt sie nie zorientowal? Jest z przyszlosci i posiada wiedze, ktorej w tych latach nie bylo. Pozatym Eobard Thawne jest bardzo inteligenty posiada duzy wspolczynnik IQ bodajze 178 :)))

ocenił(a) serial na 9
mejki

a co jeżeli Twórcy chcą zrobić nam jeszcze większy mindf***k i na zwiastunie widząc jak roździela się Wells , to może ma dwie natury tą dobrą i złą , to serial wszystko jest możliwe , ma dobre intencje w stosunku do Flash;a ale różne sposoby ich osiągania . w Mojej opinii teoria z Thawne prawie odpada, on jest albo Zolomonem (jedną z jego Wersji) albo Barrym z przyszłości który chce Wrócić do swoich czasów albo Bartem Allenem . Jako Thawne byłby bardziej bezwzględny i jedynie by dbał o to by Flash był gotowy na niego TYLKO .

Misialach21

Thawne jest przebiegly. Wie, ze nie moze go zabic bo wtedy przestanie istniec. Wiec zaczyna rujnowac mu zycie w taki sposob zeby najbardziej to odczul. Zrobienie z siebie 'drugiego ojca' Barrego, a pozniej wyznanie, ze to on zabil Nore Allen to bedzie potezny cios w Barrego.

ocenił(a) serial na 10
Shazamm

Wszystko wyjaśnione w najnowszym odcinku, doktorek to Eobard Thawne. Utknął w czasie i chce zabić Barry'ego. Dziękuję. Dobranoc :-)

ocenił(a) serial na 9
yerodinek

Jeszcze zostaje nam rozwiązanie kim jest detektyw thawne ;).. Bo po zwiastunie i całym serialu wątpię by był złym gliną. Możliwe że to Cobalt blue

Misialach21

Ilu to już było takich bohaterów co z początku walczyli po jasnej stronie mocy, a pózniej zwracali się ku ciemnej. Bliski przykład z Arrow to Slade który był jak brat dla Olivera po czym stał się jego największym wrogiem. Obstawiam, ze punktem zapalnym dla detektywa thawne będzie Iris, a Wells może będzie mu szeptał do ucha.

ocenił(a) serial na 10
Misialach21

nie jest złym gliną? a na tym zwiastunie to co robi? :-) https://www.youtube.com/watch?v=qAQn7duY7SM

ocenił(a) serial na 9
yerodinek

źle się wyraziłem ;). chodziło mi że to zachowanie ze zwiastuna może być takie że stał się złym gliną albo pod wpływem swojego praprapraprapra-Wnuka czyni zło , może zostanie Cobalt Blue a może tym Revers Flash z nowego S. Squad . albo po prostu będzie nienawidził Allen'a i zabija .

Shazamm

Miałem racje Panie i Panowie :). Mnie ciekawi czy wstawia retrospekcje z czasow Eobarda kiedy to prowadzi badania i zyskuje negative speedforca i jego pierwsza podroz w czasie do XXI wieku.

ocenił(a) serial na 8
Shazamm

Retrospekcje w przyszłość?

Shazamm

Z ostatniego odc 17 wiemy, że Eobard Thawne dzięki jakiemuś urządzeniu stał się Harrisonem Wells'em jeśli to był on! Czekajmy, co będzie dalej :) Pozdro!

ocenił(a) serial na 9
Pawel_Kmiecik

bardzo mnie to ciekawi ale mozna sie spodziewac co bedzie :) Eobart Thawne nie chce zabic barrego poniewaz on mu jest potrzebny aby powrocil do swoich czasow bo sam stracil moce przez skok w czasie wtedy jak zginela matka barrego.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones