PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Właśnie obejrzałem Escape from Earth-2 i muszę Wam przyznać, że dawno tak dobrze się nie bawiłem oglądając Flasha. Wszystko pasowało do siebie, a i z dygresjami byli wstrzemięźliwi jak nigdy. Tylko trochę smuci to, że wciąż nie znamy tożsamości Zooma, ale cóż... nie można mieć wszystkiego. Niby Flash i Jesse ogarnęli jak porozumieć się z zamaskowanym więźniem, ale zdążył tylko wystukać "Jay" i cholera wie jak to odczytać...

Z początku wydawało mi się, że chciał powiedzieć, że to Jay jest Zoomem i nawet przez 3/4 odcinka, by się zgadzało, bo kiedy jeden znikał to pojawiał się drugi. No, ale końcówka nam wszystko poknociła... Jeśli to miałoby być prawdą to Zoom i Garrick musieliby być w dwóch miejscach naraz. Niby widzieliśmy w wykonaniu Reverse'a, ale na dużo mniejszą skalę i bez przeskakiwania przez niestabilny portal międzywymiarowy. Być może to Hunter Zolomon, którego widzieliśmy? Ale to oznaczałoby, że Zoom z nudów wbiegał do E-1, by czytać książki na ławce w parku. A może za dużo o tym myślę jak przy RF? Może tak jak w pierwszym sezonie najbardziej znanych oczywista odpowiedź jest prawdziwa i to Jay jest Zoomem? Co Wy o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 9
Kwarc

Następny odcinek będzie całkowicie odbiegał od tematu. Kto wie jaka sprinterka ma się pojawić w odcinku 17 ???

spawnn128

Trajectory.

użytkownik usunięty
Kwarc

Dzięki za info :-)
Opis w wiki (eng):
http://theflash.wikia.com/wiki/Trajectory
- W skrócie - Trajectory trzymała swoją moc/prędkość od Luthora. Problem polegał na tym, że nie mogła zwolnić do "normalnej prędkości" bez przyjmowania jakiegoś środka/narkotyku.

Aktorka grająca Trajectory jest śliczna :-) Kilka zdjęć:
http://www.mcmbuzz.com/wp-content/uploads/2016/01/Trajectory.jpg
http://theflashpodcast.com/wp-content/uploads/2016/01/The-Flash-Eliza-Harmon.jpg
http://www.360nobs.com/wp-content/uploads/2016/01/img20160128_111645-740x431.jpg
http://www.ooyuz.com/images/2016/0/27/1453882502473.jpg
http://images.designntrend.com/data/images/full/81467/allison-paige.jpg
http://www.starburstmagazine.com/images/oct2015/trajectory.jpg

ocenił(a) serial na 9

Muszę przyznać że jest ładna ale w sumie, tona makijażu w telewizji, kto by nie był ładny.

ocenił(a) serial na 9
spawnn128

@Kwarc się delikatnie pomylił. Trajectory pojawi się w 16 odcinku. W 17 odcinku Barry wraca do czasu z 11 odcinka 1 sezonu, gdzie pojawił sie Pied Piper.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Znowu ten sztywny nudziarz będzie, któremu się wydaje że jest najmądrzejszy.

ocenił(a) serial na 9
spawnn128

Może tym razem Barry go mocniej obije.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Mam pytanie BluRay skąd ty to wiesz?

ocenił(a) serial na 9
gierkojulek

Było oficjalnie podane np. tutaj:
http://www.ew.com/article/2016/02/09/flash-andy-mientus-pied-piper-return

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

a ok

ocenił(a) serial na 8
Kwarc

Nachodzi mnie myśl, że Jay i człowiek w masce są jedną osobą w różnych momentach w czasie. Brzmi absurdalnie, ale mogę wyobrazić sobie, że Zoom wyrywa go pod koniec odcinka z właściwego biegu czasu i wrzuca do lochu w przeszłości.

ocenił(a) serial na 9
Draconiveyo

Tylko pytanie jest jedno jeżeli Jay i Zoom to jedna osoba to jak on to robi we wszystkich badaniach wychodzi że nie ma mocy ??? Poza tym kto by był tym "dobrym sprinterem" na E-2 ????

spawnn128

Może ten co siedzi we więzieniu Zooma?

ocenił(a) serial na 7
Kwarc

Na pewno Zoom jest z E2 ponieważ sam Wells go przecież stworzył. Nie jest to też raczej Jay, przecież on z nim walczył na E2, a w odcinku dzisiaj wyłom był niestabilny i nie miał jak przejść. I jeszcze te badania Catlin, przecież by coś wykazały. Oby sie nie okazało, że Jay to Zoom, bo to będzie całkowicie bez sensu i ukaże się wielki brak logiki

Cassprio

Wells domyśla się, że go stworzył, bo wszyscy metaludzie działający na E-2 powstali w wyniku wybuchu reaktora, który on spowodował... a przynajmniej tak mu się wydaje. Walczył z Zoomem według własnej relacji ;)

ocenił(a) serial na 10
Kwarc

witam po zobaczeniu tego odcinka .wydaje mi się tak na 98 % że w celi siedzi prawdziwy Jay . a na Ziemi 1 jest jego oszust , tylko nie rozumiem po co struga bohatera może dla tego żeby Catlin pomogła mu odzyskać speed i wyleczyć :) co do torsamości Zooma jeśli autorzy nie oszukują ze wzrostem i budową ciała to moje przeczucie mówi mi że to będzie Ojciec Barrego z Ziemii 2 . Od dłuższego czasu tak typuje zobaczymy . Odciek był na bardzo wysokim poziomie jak poprzedni czekam na kolejne :)

użytkownik usunięty
Daniel_Kot

Wow, bardzo ciekawy pomysł - Zoom to ojciec Barry'ego z Earth-2 (!!!) To byłby szok (!) :-)

ocenił(a) serial na 9
Kwarc

Możliwe, kurde najgorsze jest to że następny odcinek nie będzie związany wogóle z tą sprawą niestety. Co mnie jakiś zmutowany rekin obchodzi .........

ocenił(a) serial na 10
spawnn128

A gdyby Jay'a po prostu ktoś udawał? Zoom np mógłby zwerbować jakiegoś meta chociażby Everymana z E-2 do udawania Garricka. Wtedy logiczny byłby brak jego połączenia ze speedforce ;d

ocenił(a) serial na 9
Nitryloimina

Nie możliwe serum Velocity by na niego nie działało, ono działa tylko na sprinterów.

ocenił(a) serial na 7
spawnn128

A czasami Velocity nie dało komuś dostępu do Speedforce? Mi się wydaje że Jessie Quick i Johnny Quick mieli moce właśnie od Velocity

ocenił(a) serial na 10
Jasiuuu7

Też mi się wydawało właśnie że Jessie Quick uzyskała moc przez V9.

ocenił(a) serial na 8
spawnn128

W masce, czyli ten człowiek, który został w więzieniu Zooma. Ale zakładam, że Jay to nie Zoom.

Draconiveyo

Może coś w tym być ale bardziej skłaniam się do opcji iż "nasz" Jay to nieudany klon a oryginał wraz ze swoim speed force siedzi w klatce u Zooma. Jak dla mnie ma to najwięcej sensu ;)

ocenił(a) serial na 5
Kwarc

Moim zdaniem Jay ten prawdziwy to ten, który siedział w zamknięciu, no nie bez powodu miałby maskę - Zoom wiedział że w razie złapania Flasha musi nie wydać swojego tajnego agenta. Ten który podaje się za Jay'a to jest ktoś inny kto podobnie jak RF zmienił swój wygląd i pracuje dla Zooma, ale na Ziemi I udaje tylko takiego przyjemniaczka. Nawet ten cały plan z ucieczką wydaje się podejrzany, bo co jeśli Zoom pozwolił im uciec, ale ma teraz Jay'a więc wie wszystko czego dowiedział się Jay. [jeśli on faktycznie jrst jego ''tajnym agentem'']
Jedyne co mi się w tej mojej teorii nie trzyma kupy to całe to zamieszanie z tym serum V.
Jednakże ta teoria mogłaby się w sumie okazać prawdziwa, ale cóż to tylko moje przypuszczenia.

użytkownik usunięty
Blacky21v

A może Jay z E-2 obecny na E-1 - kizimizi Caitlin - to klon 'prawdziwego' Jay - człowieka w masce w celi Zooma? Może dlatego traci moc i umiera - degeneracja komórek. Zoom obiecał, że Caitlin z E-1 znajdzie dla niego lekarstwo - w sensie, że nie zabije jej, dopóki nie znajdzie lekarstwa (lol).

popieram ;)

O to w sumie mozliwe, ze usmiercili drugiego faceta Caitlin. Jak ona o przezyje hehe

ocenił(a) serial na 4
mania19

OJjjj wtedy by jej doszczętnie psychikę zrąbali... o.O

Misia1200

Mi sie wydaje, ze ostatnio postac Caaitlin się nudna zrobila

mania19

W następnym odcinku daje radę :P Ale tak, na początku była.. dziwna.

ocenił(a) serial na 4
mania19

Zgadzam się... W pierwszym sezonie ją bardzo lubiałam, a w 2? Jakaś inna.. ;/

ocenił(a) serial na 4
Misia1200

Ale za to Killer Frost jest genialna, ;] więc to raczej nie wina aktorki tylko scenarzystów... :p

ocenił(a) serial na 6
Kwarc

W celi na E2 siedzi prawdziwy Jay Garrick, a ten na E1 to klon. Wskazywaliście wszyscy, że to mało prawdopodobne, bo zamyka wyłomy, etc. Otóż klon może nie mieć świadomości, że jest klonem. Może Zoom stworzył go i podczas procesu tworzenia go zaaplikował mu wspomnienia dotyczące Velocity i utraty mocy. Chciał, żeby Snow stworzyła działające V-9 i zaaplikowała mu je.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kuki7

Ten nowy Edytor w jej gazecie? Jest chyba trochę za chudy.

kuki7

Ale żeś teraz wymyślił , to by była ostatnia i najglupsza rzecz jaką mogli by zrobić , to tak jakbym powiedział że gościu w żelaznej masce to John Diggle , a Zoom to Oliver Queen z E2 (widzieliśmy już Deadshoota z Arrow ) dlaczego nie mielibyśmy obejrzeć tych 2 ponownie we Flashu .

kuki7

Jedno jest pewne, Zoom na pewno jest czarny. W końcu w dobie poprawności politycznej ilość czarnych musi się zgadzać.

użytkownik usunięty
mateuszm1995

Może byli ultra-poprawni i Zoom jest wyraźnym Azjatą albo Indianinem? ;-)

ocenił(a) serial na 8

Czarnym homoseksualistą, weganem.
Zdejmie maskę i okaże się, ze jest rudy i jest studentem prawa :P

ocenił(a) serial na 8
Kwarc

Witam,
nie wiem jak wy, ale ja jak zobaczyłam ten skrawek blond włosów, to od razu pomyślałam o Eddiem.

użytkownik usunięty
fbacasr

No to trzyma Reverse-Flasha/Thawne za jaja :-)

fbacasr

Uważam że Jay może być Zoomem, właśnie sprawdziłem odcinki i w momencie gty walczył z Barrym Jaya nie było wtedy w Star Labs i w innych momentach gdy spotykali Zooma, tak samo w dzisiejszym odc, Zooma nie było w swojej kryjówce bo akurat naprawiał wyłom z Joe. Naprawił i skoczył na ziemię drugą akurat gdy uciekali z więzienia. Ale spokoju nie daje gość w masce, jak wspominali przed mówcy, zdenerwował się gdy Barry mówił że Jay ma się dobrze, tak jakby chciał powiedzieć, to ja jestem tym prawdziwym lub właśnie że Jay to zoom. OD tych rozkmin mozna zwariować :D

ocenił(a) serial na 6
MerleDixon

Zasadniczo to to ten domniemany Jay w masce mógłyby palcem "pisać" po szybie , szybciej by wyszło

razor96

rozumiem że Ty gdybyś siedział w masce w celi wolałbyś wystukać swoje imię jakimś tajemniczym szyfrem niż po prostu napisać je na szybie jak sugerował to jakiś wpis wyżej :P

ocenił(a) serial na 6
hornet

Ja bym próbował napisać na szybie , bo taki kod nie każdy by mógł zrozumieć
więc nie wiem o co Ci chodzi

razor96

Sorry to miała być odpwiedź do fbacasr czyli posta poniżej ;-)

ocenił(a) serial na 8
MerleDixon

Trzech Jay-ów? Poza tym moim zdaniem to by było zbyt oczywiste gdyby człowiek w masce po prostu się przedstawił.

fbacasr

na zagranicznych stronach czytałem że jest teoria iż Jay ma brata bliźniaka. Tyle że czy jest to brat Jaya z ziemi 2 czy raczej Huntera Zolomona z ziemi 1

ocenił(a) serial na 6
MerleDixon

Tylko po co robiłby tą szopkę z zabijaniem samego siebie prze wyłom ?
Też mi coś śmierdzi z Garrickiem on raczej osobiście nie jest Zoomem ale kto wie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones