PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 619
ocen
7,5 10 1 44619
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

czyli czeka nas kolejny dramat, Caitlin poczuje coś do Juliana, ale widok Ronniego wywróci jej świat do góry nogami... "CW style"

ocenił(a) serial na 6
Sushimaster

Nie będzie dramy.
Ronnie wróci pewnie we flashbackach (może w 3x17 zrobią coś na wzór 2x17 albo tak po prostu rzucą retrospekcjami z S1, w których on będzie), jakichś omamach wywołanych przez Savitara (jak te Cisco z Dante) albo jako postać z E-3, E-38 lub spotkają go w Gorilla City (ale ono chyba mieści się na E-2, gdzie Ronnie nie żyje, więc raczej odpada).

Ja stawiam na retrospekcje lub omamy.

ocenił(a) serial na 6

Nie ma to wielkiego związku z Flashem, ale David Ramsey (John Diggle) powiedział, że chętnie zobaczyłby Bena Afflecka jako Batmana w Arrow.
Temat Batmana często się przewija, szczególnie podczas przedsezonowych spotkań z fanami i czasem widać w odpowiedziach, że jest szansa na pojawienie się tej postaci, ale Affleck, to na pewno nie będzie.

Dominators wracają w supergirl

Zapowiedź odcinka 9. Niech mi ktos powie ze na tym trailerze nie wyglada zajebiscie serial supergirl, to smiechne

ocenił(a) serial na 6

OPIS 3x11 „Dead or Alive”:
GYPSY PRZYBYWA NA EARTH-1 – Przeszłość H.R. (Tom Cavanagh) dogania go, kiedy łowca nagród z mocami wizji o imieniu Gypsy (gościnnie Jessica Camacho) przybywa do Central City, by sprowadzić go z powrotem na Earth-19, by stanął przed sądem za swoje przestępstwo. Okazuje się, że podróże między wymiarami są nielegalne na ich Ziemi.
H.R. poddaje się, ale kiedy Barry (Grant Gustin) i Cisco (Carlos Valdes) dowiadują się, że jedyną nadzieją H.R. jest wyzwanie Gypsy do walki na śmierć i życie, interweniują i Cisco oferuje walkę z Gypsy w miejsce H.R.

Reżyseria: Harry Jierjian
Scenariusz: Benjamin Raab, Deric A. Hughes, Zack Stentz.
Emisja: 31/01/2017 (USA), 01/02/2017 (PL).

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Ciekawie się zapowiada ten odcinek. Cisco wreszcie rozwinie swoje moce (i włoży kostium), bo pewnie podpatrzy coś od Gypsy albo ta nauczy go czegoś. Z tego co jakiś czas temu czytałem, chyba jakiś romans między nimi się wywiąże i Gypsy na dłużej zagości na E-1. Aktorka była na planie 3x13 i 3x14, których akcja ma dziać się w Gorilla City. Wróci też Jesse, a w 12. lub 13. odcinku ma pojawić się Accelerated Man czyli Flash z E-19, więc to chyba nie koniec kłopotów H.R i będzie jakaś grubsza akcja, a co za tym idzie, pewnie mniej Savitara.


Co do Accelerated Man obstawiam, że jest nim ten partner H.R. z jego Ziemi, bo w końcu mówił, że współpracował z Flashem i często wspominał o tym gościu.

użytkownik usunięty
Azazel94

No zapowiada sie ciekawie, ciekawe jak jeszcze sie rozwinie watek z e-19 i HR

ocenił(a) serial na 3

Może Accelerated Man ruszy coś, i Barry dostanie nowy kostium? Zakładając, że sam ma jakiś fajny.

ocenił(a) serial na 7

Eddie Thawne wraca! :D

https://www.instagram.com/p/BPVOCbPASOp/

użytkownik usunięty
PesiTorres

Jeden gość na grupie luckiego wstawił:
"Znalezione na instagramie. Być może eddie będzie należał do jednostki która ściga HR za podróże międzywymiarowe?
https://www.instagram.com/p/BPVVFelAncl/?taken-by=s10leystoner"

ocenił(a) serial na 6

Ja bym stawiał jednak na wizje wywołane przez Savitara.
Oprócz Ronniego i Eddiego ma wrócić też Francine czyli matka Wally'ego i Iris.

Cisco miał już wizje ze zmarłym Dante, może teraz pora na Caitlin i Ronniego, Iris i Eddiego i Francine i Wally'ego.

ocenił(a) serial na 6
PesiTorres

HYPE TRAAAIN! ALL ABOOOOOOOOOARD!
Teraz rozkminki w jakiej roli i w jakiej formie wróci. Uwielbiam <3
Barry na pewno nie wetknie swojego ch... ponownie w linię czasu, raczej nie ma też powodu, żeby się cofać. Jest opcja, że Eddie pojawi się jako postać z E-3, ale już nudzą ci sobowtórzy.
Jest też opcja, że to Eddie w jakiś sposób stał się Savitarem, ale trudno byłoby im to wytłumaczyć i byłoby naciągane jak cholera. Na pewno posturą i fryzurą pasuje do tego gościa ze sceny, kiedy Jay opowiadał Barry'emu legendę o originie Savitara, ale tak wcale nie musiała wyglądać ludzka forma Savitara, to tylko domysł. Coś jak ta walka fejkowego Jaya Garricka z Zoomem w 2x02.

Skoro Cosnett dopiero zapowiada swój powrót, to pojawi się nie wcześniej niż w 3x15. Teraz kończą kręcić 14. odcinek, po 15. będzie pewnie około miesięczna przerwa (tak było w S1 i S2), więc idealny moment, żeby walnąć jakiś cliffhanger z Eddie'em.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Jeśli do serialu powraca Ronnie i Eddie to bardzo prawdopodobne jest to, że będą oni jakimiś wizjami, jak wspomniałeś. To dwie postacie, które zmarły i oboje ogłosili swój powrót w dość krótkim odstępie czasu. Podejrzewam więc, że będzie to powrót na jeden, czy dwa odcinki.

Choć wersja ze zmianą linii czasu przez Barry'ego, wcale nie jest taka niemożliwa :D Niby Barry przekonał się dobrze o tym, czym to się kończy, ale to w dalszym ciągu nasz głupiutki Barry, który chce zapobiec śmierci Iris.

ocenił(a) serial na 6

Grant Gustin na tle Green Screen'a podczas kręcenia 13. odcinka: https://www.instagram.com/p/BPWA-r4hHBV/

Zapewne kręcili ujęcia w Gorilla City.

użytkownik usunięty
Azazel94

Nowy trailer 10 odcinka - https://www.facebook.com/CWTheFlash/videos/1275889092503391/
Jest tam moment w ktorym biegnie 2 sprinterow - 1 to barry a drugi to? Jesse lub Wally nie wiem.

Czy ten wells piszący na tablicy to nie przypadkiem z E-2?

użytkownik usunięty
dunio_4

Na pewno to wells z e-2
HR nie ma takiego wyrazu twarzy i ubrania inne ma ;s

ocenił(a) serial na 6

Ja bym powiedział, że biegnie tam nawet trzech speedsterów - Flash, Kid Flash i Jesse Quick. Zbyt mocny jest ten huk i wyraźna żółta błyskawica, kiedy oni biegną, więc stawiam, że to będzie cała trójka.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Próbowałam zrobić screena, ale nawet wtedy ciężko widać, choć ten drugi speedster wygląda chyba bardziej jak Jesse.

Azazel94

http://i.imgur.com/YgrHtyl.jpg

Youtube ma opcję zmiejszania prędkości, więc widac że raczej to Jessie i Barry

dunio_4

Żółta górna część stroju, przecież to Kid Flash

ocenił(a) serial na 6

Widzę, że nie tylko ja z tego rykłem: https://i.reddituploads.com/11558e319843423e99cd4086432f22b8?fit=max&h=1536&w=15 36&s=12b008346efbbac401451515ed411ed6

Ten głąb, który układa te dialogi albo pijany, albo niespełna rozumu :D

użytkownik usunięty
Azazel94

No wlasnie XD :D
A tak z innej beczki - może te zdjęcie z Barrym na green screenie to scena w ktorej jest w speedforce? ;p

użytkownik usunięty
Azazel94

Ciekawe czy pójdą tym samym torem co z matką Barry'ego i ten będzie prosić Savitara o to, żeby zabił Iris ;D

ocenił(a) serial na 6

Ta scena akurat była genialna. Pokazali cały urok Thawne'a.
Z Savitarem coś takiego nie przejdzie, bo tu jest zupełnie inna sytuacja :D

Mnie już dobija to, jak Barry każdego villaina błaga, żeby nie zabijał jego bliskiego. Np. Henry i Zolomon, teraz ta sama akcja była/będzie z Savitarem i Iris. No, kretyn nigdy się nie nauczy, że villain ma w dupie jego błagania:
- Proszę, błagam cię, nie rób tego! Błagam! Zostaw ją, zabij mnie!
- No dobra, niech ci będzie ziomek. Przekonałeś mnie, chono na piwo xD

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Buahahaha

Najnowszy zwiastun 10 odcinka z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=KnJN6FMl_zI

luckyskill

Że się tak spytam... kiedy premiera, bo przerwa długa jak diabli.

ocenił(a) serial na 6
Kwarc

Pojutrze.

ocenił(a) serial na 6

Takie rzeczy na planie 3x15: http://yvrshoots.com/2017/01/shoot-the-flash-in-vancouvers-victory-square.html

Kręcą jeszcze raz scenę na schodach, na których zginie Iris. To już trzecie ujęcie z tego miejsca. Pierwszy raz kręcili tam w listopadzie, a potem 2 lub 3 tygodnie później dokręcili scenę śmierci (najwidoczniej pozmieniały im się plany na główny wątek tego sezonu, o czym z resztą była niedawno mowa).

W S1 15. odcinek był kluczowy, jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) w całym serialu. Pierwsza podróż Barry'ego w czasie. W S2 po 15. odcinku była miesięczna przerwa. W tym sezonie też się na to zanosi, więc ja na ten odcinek czekam z niecierpliwością, bo wygląda na to, że to będzie bomba.


W najbliższych odcinkach powróci JWS jako Jay Garrick. Aktor wrzucił kilka zdjęć z planu na swojego IG.


W muzycznym crossoverze Supergirl & Flash śpiewać będą: Grant Gustin (Barry), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Victor Garber (Profesor Martin Stein), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Melissa Benoist (Supergirl), Jeremy Jordan (Winn Schott).

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Akcja crossovera rozpocznie się pod koniec odcinka Supergirl 20 marca, a następnego dnia będzie kontynuowana we Flashu (jak w ostatnim 4-serialowym crossoverze - w Supergirl pokażą tylko krótkie wprowadzenie, a całość będzie się rozgrywać we Flashu).


Czyli wygląda na to, że crossover przypadnie na 16. odcinek Flasha. Nadal nie wybrano aktora do roli Music Meistera. Cały czas mówi się o Neilu Patricku Harrisie, który podkładał głos pod tę postać w animacji Batman: The Brave and the Bold, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, że uda im się go przekonać.
Gdyby jednak się udało, to byłaby zajebista wiadomość, bo strasznie gościa lubię.

ocenił(a) serial na 6

Rosną szanse na udział Kevina Smitha przy przyszłorocznym wielkim crossoverze.
Reżyser został zapytany w wywiadzie co zrobiłby, gdyby otrzymał taką propozycję i zdradził, że on sam już taką wystosował po obejrzeniu ostatniego crossovera. Powiedział do Kreisberga "Proszę koleś, proszę w przyszłym roku dajcie mi posmakować crossovera. Chcę być zaangażowany w któryś z nich, nieważne w który".
Więc jest szansa, że w przyszłym roku dzięki Smithowi crossover będzie jeszcze lepszy.

użytkownik usunięty
Azazel94

https://zapodaj.net/e675804682a5c.png.html
Czyżby Barry chciał powstrzymać Juliana przed znalezieniem kamienia?

Na to wygląda, że cofnie się w czasie aby Julian w ogóle kamienia nie znalazł

ocenił(a) serial na 6

Może tak, a może wybiorą się w kolejną ekspedycje, bo może to nie jedyny taki kamień albo po wrzuceniu do Speedforce w jakiś magiczny sposób kamień gdzieś się teleportował i będą go szukać :D
Oby nie cofał się znów w czasie, bo ile można. Z resztą nie wiem, czy tak chętnie by spoilerowali coś takiego na IG.
Niedawno niemal hurtem potwierdzili powrót Ronniego, Eddiego i Francine, więc to pewnie celowe lecenie sobie z widzami w chu*a, żeby pomyśleli, że wrócą przez kolejną zmianę w czasie.

Albo... rzeczywiście Barry się cofnie i coś tam pozmienia, ale odwali taką kichę, że okaże się, że to Cisco odnalazł kamień. Od S1 Cisco robi najwięcej odwołań do Harry'ego Pottera, więc to mógłby być ukłon w tę stronę i to tłumaczyłoby wizje Cisco, gdzie walczy z Caitlin, może to on stanie się tym złym przez kolejną zmianę w czasie i niedawno były jakieś tam spekulacje na reddicie i YT odnoście Cisco jako nowego Alchemy'ego, ale ile można to wałkować... Raczej nie zrobią tego po raz szósty (1x15, 2x08, 2x17, 2x23, 3x01), nie po ostatnim wykładzie Garricka.

Azazel94

Przecież Barry potrafił uratować matkę zaraz po tym jak Speed Force powiedział mu żeby pogodził się z śmiercią matki xD

Ja wiem że kolejna zmiana w czasie to durnota dla barrego, ale Barry nie uczy się na błędach. I teraz sie zastanawiam nad tym że znalezienia kamienia przez cisco i stanie sie zlym,ma sens
Te wizje dantego nawet może by były ukłonem w strone tego, co zobaczymy. Niestety Cisco albo Caitlin, będą jedną z tych osób ktore najprawdopodobniej zdradzą

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Nie wiadomo, z którego odcinka jest to zdjęcie. Teraz kręcą niby 15. odcinek, ale Felton mógł wrzucić zdjęcie np. z 10.
3x10 będzie w całości o ratowaniu tyłka Iris i wygląda na to, że im się to uda, bo kolejne odcinki odbiegają mocno od tego tematu. Nie ma w nich (w opisie) nic o Savitarze, a np. skupią się na rozwinięciu postaci H.R., będzie podróż na Gorilla City itd., więc chyba darują sobie na razie Savitara i śmierć Iris.
Nie wiem, jaki twist musieliby walnąć, żeby Allen znów cofnął się w czasie. Jeżeli to zdjęcie z 10. odcinka, to ma to jakiś tam sens, ale nie wydaje się, żeby to było z tego odcinka, raczej 3x15, po którym będzie długa 3-4 tygodniowa przerwa, więc muszą walnąć jakiś sowity cliffhanger.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Po wykładzie Garricka i po konsekwencjach z Flashpointu wydaje się że nie cofnie się w czasie, ale wraca Ronnie, wraca Eddie, i Francine, nie oglądam Arrow, ale czy tam czasem też ktoś nie wraca? Chyba że to nie ma związku z powrotami bohaterów Flasha, ale konsekwencje Flashpointu też były odczuwalne dla bohaterów innych seriali.

ocenił(a) serial na 6

OPIS 3x12 „Untouchable”:
DOTYK ŚMIERCI – Barry (Grant Gustin) wraz z zespołem pracują nad ujęciem Clive'a Yorkina (gościnnie Matthew Kevin Anderson) meta-człowieka przestępcy, który metodycznie morduje ludzi, powodując ich rozkład w przyspieszonym tempie. Joe (Jesse L. Martin) staje się jego kolejnym celem, ale Iris (Candice Patton) znajduje się na linii ognia. Flash trenuje Kid Flasha (Keiynan Lonsdale) podnosząc jego trening na wyższy poziom.

Reżyser: Rob Hardy
Scenariusz: Brooke Roberts & Judalina Neira
Emisja: 7/02/2017 USA, 8/02/2017 2:00 (PL).

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Ten Yorkin to taki trochę Damien Darhk/Griffin Grey. Potrafi absorbować energię/wysysać czyjeś życie poprzez dotyk.
W komiksach był podejrzanym o śmierć Iris, ale gdy policja ponownie przejrzała zapis z kamery odkryli, że to Reverse-Flash ją zabił, a Yorkin był jedynie świadkiem jej śmierci.

użytkownik usunięty
Azazel94

Czyli w 10 odcinku nie umrze Iris ;p
A i ile miesięcy barry przeniósł się w przyszłość?

ocenił(a) serial na 6

O 5 miesięcy.

użytkownik usunięty
Azazel94

Może śmierć Iris przypadnie na ostatni odcinek?

No, raczej w ostatnich odcinkach to się wydarzy. Barry przez ten czas będzie na gwałt szukał rozwiazania powstrzymania Savitara

ocenił(a) serial na 6

Nowe zdjęcia z planu 3x10: https://i.redd.it/df2petun0cby.jpg

Na reddicie odczytali dwie nowe rzeczy z tej tablicy:
- „Central City still recovering after gorilla attack” (po lewo tam, gdzie stoi Harry, bo to raczej on, nie H.R.),
- „Music Meister” (na górze).

ocenił(a) serial na 6

Niestety, Neil Patrick Harris nie zagra Music Meistera :(
Można było się tego spodziewać, bo przez namnożenie speedsterów i wystruganie z CGI takich postaci jak Savitar czy Grodd i reszta goryli, mają pewnie mocno ograniczony budżet i NPH mógłby go mocno nadwyrężyć.

Music Meistera zagra Darren Criss. Ziomek występował w Glee, więc pewnie zna się z Gustinem i/lub Benoist.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Czy zna się? W Glee Criss grał geja jak Gustin a Sebastian (Gustin) miał na Blaine'a (Criss) ochotę, a Blaine występował w jednym chórze z Marley (Benoist) przez rok szkolny (ponad jeden sezon).

ocenił(a) serial na 6
karol3w

Nie wiedziałem, że tam takie akcje się odwalały i Gustin grał tam geja, bo nigdy tego serialu nie widziałem. Dobrze wiedzieć :D

Z tego co czytałem na reddicie, Darren Criss, to bardzo dobry ziomek Granta Gustina i Carlosa Valdesa, którzy mieli zarekomendować go do tej roli.
Jeden z użytkowników reddita nawet przewidział prawie 1,5 roku temu, że obsadzą Crissa w roli Music Meistera:
https://www.reddit.com/r/FlashTV/comments/3i5u6f/darren_criss_actor_and_friend_o f_grant_and_carlos/cudkjat/

ocenił(a) serial na 6

Promo najbliższych dwóch odcinków (3x11 i 3x12): https://youtu.be/d-IqM5qRBKk
Ta laska, to Gypsy, a koleś ze spluwą, to Clive Yorkin. Możliwe, że Gypsy zostanie na dłużej (nie wiem, czy przypadkiem Cisco nie będzie z nią kręcił, bo coś na ten temat chyba czytałem parę miesięcy temu).
Fajnie widzieć Juliana w Team Flash.

ocenił(a) serial na 7

Robbie Amell już na planie :)

https://www.instagram.com/p/BPvjgdfABpH/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones