PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

ocenił(a) serial na 6

Czyżby teaser nowego kostiumu Flasha? https://www.instagram.com/p/BQBenTFhJrN/

Mi to nie wygląda na tworzenie nowego kostiumu, ale na reddicie piszą, że w przypadku kostiumu Kid Flasha proces wyglądał identycznie, więc może rzeczywiście coś się kroi.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Tak, kostium dla Kid Flasha robili tak samo, tu masz dowód:

https://www.instagram.com/p/BODkdk4DvIU/

Azazel94

Który odcinek aktualnie kręcą teraz? 15 czy 16?

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

3x15.
O 3x16 jeszcze nic nie wiadomo, a o 3x17 wiadomo tyle, że będzie to ten muzyczny crossover zatytułowany „Duet”.

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Nie, kręcą już 17 ;) Są zdjęcia z planu z wieloma postaciami :D

użytkownik usunięty
Kuba_Marciniak

Ejejej, wlasnie obejrzalem finale 1 sezonu, przynajmniej teraz wiemy skąd Eobard zna Ripa Huntera. Zaciekawiła mnie jeszcze reakcja RF na hełm Garricka - czyżby miał się pojawić w LoT? RF trochę się speszył jak zobaczył hełm.

ocenił(a) serial na 6

O Garricku już była mowa w wakacje zanim zaczęli kręcić S2 LoT.
Miał dołączyć do Legend, żeby Eobard nie miał tak łatwo, ale jak widać nie ma go. Może zrobią jakąś większą rozpierduchę w finale i wtedy się pojawi. S2 LoT ma tylko 17 odcinków, więc muszą się streszczać jeśli Garrick ma się pojawić.

JWS ma taki sam kontrakt jak Cassidy i Barrowman czyli może się pojawić w każdym serialu od DCTV. Raczej nie daliby mu takiego kontraktu bez powodu.
Póki co Cassidy była w Arrow i we Flashu, Barrowman w Arrow i LoT, więc JWS pewnie zawita do LoT, bo co miałby robić w Arrow.

To jest zapowiedź 2 sezonu po prostu. Oczywistym jest że Garrick był znany tak samo jak Barry Allen i Wally West jako Flashe. Tak bardzo Eobard nie zmienił przeszłości aby dopiero pojawił się Garrick w lini czasu serialowej.

Linia czasu tak naprawdę zawsze jest jedna dla serialu flasha, po prostu zmieniając coś w przeszłości zmienia się tylko kawałek jej części. Dlatego RF był w sezonie 2, i będzie w przyszłych sezonach jako główny wróg

użytkownik usunięty
dunio_4

Tak sobie mysle, czy Barry nie postanowi i tak uratować Iris? Powiedział Wallemu ze to on ja uratuje, ale jak Barry zobaczy jak sobie Kid Flash radzi w 12 odcinku to nie wiem ;s

Możliwe że Barry po tym jak Iris zginie, pójdzie do przyszłości i tam też ją spotka jak było w komiksie, jak dla mnie to jest całkiem prawdopodobny scenariusz na kolejny sezon i viliana RF ;d

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Z Iris to na logikę podkreślam logikę byłby absurd.
Ciekawe kto jest Black Flashem? Pierwsza myśl Zoom, za karę ściga anomalijnych speedsterów, ale Zoom był bardziej kościsty, gdy zmory czasu go zabrały. Druga myśl to to co zostało z Eobarda po samobójstwie Eddiego. Wiem kostium się nie zgadza ale jeśli go usunie to zapobiega ewentualnemu paradoksowi.

karol3w

Black Flashem jest zoom? To już nie można nawet zmienić wyglądu black flasha? FACEPALM

użytkownik usunięty
dunio_4

Jezus. Zoom to Black Flash nie ma wątpliwości - dobrze go odwzorowali.

Co miał na myśli Darhk tutaj https://www.youtube.com/watch?v=xuMKhCv63jM&t=2s
Gdy mówił że to nie jest jedyny speedster z którym muszą się mierzyć czy coś w tym stylu.

Nie mam pojęcią, z racji tego że jedyny sprinter to był flash.

Tak ogólnie zauważyłem jedną rzecz, mianowicie w odcinku 11 s3 flash i wally biegną sobie normalnie równo.

Nie sądzicie że te cyferki ile dany sprinter wyciąga machów są tak, ot sobie?

We flash scenariusz to jedna wielka kpina, brakuje kogoś kto by trzymał nad tym kupy. I sobie zmieniają na potrzeby odcinka co im się podoba. Aż szkoda gadać

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Nie sądzisz, że Flash i nie musi biec na maxa? To, że Allen wyciąga tam ponad 3 Ma, czy ileś tam (cholera go wie, nieistotne), nie znaczy, że musi biec ciągle z tą samą stałą prędkością w każdej sytuacji. Czasem może biec wolniej.

Gdyby Kid Flash oglądał cały czas plecy Flasha i biegł pół kilometra za nim jak piesek, to byłoby głupie. Flash może czasem zwolnić, żeby Kid Flash nadążał. W końcu ma go uczyć, a nie przechwalać się i pokazywać mu ciągle, że jest szybszy. W końcu współpracują, więc biegną ramię w ramię.
To samo było w scenie treningu Flasha i Jesse. Doganiała go, bo dał jej fory, a Garrick biegł szybciej niż Flash i nie oznacza to, że jest szybszy, bo z tego co pamiętam ich taktyką było to, żeby Flash czerpał z szybkości Garricka biegnąc za nim, kiedy wrzucali szkatułkę do Speed Force.

Dziwi mnie, że jak już ktoś chce się doczepić logiki CW, to przywołuje takie sceny jak te powyżej, ale nikt nie czepia się scen z Groddem, który łapał Flasha jak kukłę, kiedy ten chciał przywalić mu naddźwiękowym uderzeniem albo, kiedy bez problemu go doganiał i to jeszcze z tego co pamiętam skacząc sobie po budynkach. To dopiero jest głupota, że potężnie zbudowany goryl jest tak szybki i ma taki refleks.
W ostatnim odcinku to samo było z Gypsy. Nieziemski ma refleks skoro zgasiła Flasha jak komara w locie i wrzuciła do portalu, kiedy ten biegł w jej kierunku. Jeszcze zdążyła mu przy tym założyć kajdanki. Niby ma te swoje moce, którymi potrafiła zatrzymać Kid Flasha, ale nie zauważyłem, żeby w tej scenie tego użyła.
Są dużo głupsze sceny niż to, że Wally biegnie równo z Allenem.

Azazel94

No ja wiem że są dużo głupsze sceny, aczkolwiek zauważyłem że gdy jest pokazany bieg flasha z jego perspektywy twórcy pokazują go dużo wolniejszego, np gdy biegnie za motorem plundera albo gdy próbował złapać odłamek szkła który trafił Iris w sezonie 2 gdy wells ukradł szybkośc flashowi.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

To tylko założenie które odrzuciłem ze względu na różnicę w wyglądzie.

ocenił(a) serial na 6

Po nadrobieniu dwóch odcinków LoT, coraz bardziej mam wrażenie, że powrót Eddiego i Ronniego może być związany z tą całą Włócznią Przeznaczenia, która nadpisuje rzeczywistość i jej skutki są nieodwracalne w przeciwieństwie do podróży w czasie.

LoT ma tylko 16. odcinków, więc pewnie zakończy się jakieś 1,5-2 miesiące przed Flashem (bo chyba nie będą specjalnie robić aż tak długich przerw między tymi ostatnimi 5 odcinkami), Flash po 3x15 idzie na 3-4 tyg przerwy (jak co roku) i wróci z 3x16 jakoś 21.03 (bo na 28.03 przypada muzyczny crossover czyli 3x17 i to już potwierdzona data), a finał LoT jeżeli nic się nie zmieni przypada właśnie na 21.03. Oba seriale są teraz emitowane tego samego dnia (LoT zaczyna się zaraz po Flashu), więc to też może mieć jakiś związek z tym.

Reverse Flash wszystko co robi, robi po to, żeby zaszkodzić Flashowi. Przywrócenie Eddiego byłoby idealną zagrywką i przy okazji Black Flash przestałby go ścigać, bo robi to dlatego, że w tej chwili RF jest żyjącym paradoksem czy tam aberracją jak go nazwały Legendy i po tym jak Eddie spadł z lowelka nie można go przypisać do żadnej linii, bo oficjalnie go nie powinno być. Eddie wróci do żywych, wróci też Eobard i może zrobią z niego villaina S4 (RF w 3x01 rzucił Flashowi na odchodne "See you soon, Flash", więc na 100% jeszcze się we Flashu pojawi i to nie raz).


Tylko nie pasuje mi tu ta matka Iris i Wally'ego, ona też ma wrócić.
O ile powrót Eddiego ma sens, bo Eobard chce zmienić swoje przeznaczenie, na Ronniego też się tam jakieś argumenty znajdą, tak tamta postać jest w sumie zbędna. Chyba, że ona pojawi się na doczepkę w jakichś wizjach wywołanych przez Savitara albo flashbackach, może Ronnie tak samo, a tylko Eddie wróci na stałe, bo Cosnett nie ma chyba żadnych zobowiązań, nie gra obecnie w żadnym innym serialu (a nawet jeśli, to gościnnie), więc powrót do Flasha nie przeszkodziłby mu w niczym.

Eobard dysponuje taką technologią, że może zrobić wszystko. W ostatnim odcinku wziął ten dynks, gdzie zapisane były wspomnienia Ripa Huntera i powiedział, że nie umieści ich z powrotem w jego głowie ot tak i coś tam z nimi pokombinował zmieniając przy tym charakter Ripa, więc jeśli powrót Eddiego miałby coś wspólnego z LoT i Eobardem, to mógłby on trochę odmienić Eddiego i może dałoby radę zrobić z niego nawet villaina S4.

Ja już od dawna czekam na Eddiego w wersji Cobalt Blue. Jak już ma wrócić, to na pełnej k...

ocenił(a) serial na 6

Kid Flash z dłuższymi włosami: https://i.redd.it/9fvl2tmimaey.jpg
Upodabniają go trochę do komiksowego Kid Flasha. Jeszcze brakuje gogli.
Koleś po prawej, to Music Meister.

ocenił(a) serial na 6

Jest pierwszy sneak-peak z jutrzejszego odcinka i okazuje się, że Clive Yorkin pamięta Flashpoint i będzie szukał zemsty na każdym, kto zrujnował mu życie w tamtej linii czasu.
Zacznie od Julio Mendeza, który w Flashpoincie był Kapitanem CCPD, potem weźmie się za Joe.

Barry będzie ostro trenował Kid Flasha. Zaczną od przenikania i młody rozleje się kilka razy na ścianie.

użytkownik usunięty
Azazel94

Szkoda że Flash sam nie trenuje :\ Ma speed lab, ma akcelelator, ma wszystko a nie ćwiczy, tylko wysyła Kida

Generalnie dla barrego z tachionami to praktycznie już prawie max jesli chodzi o szybkość, więc postanowił wyćwiczyć wallego który znacznie szybciej osiąga postęp niż on sam

użytkownik usunięty
dunio_4

https://www.instagram.com/p/BQVixRyAvq_/?taken-by=grantbabegustin
Barry i Kid Flash na green screenie ;p

ocenił(a) serial na 6

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/16508810_1250974498302783 _2444125032755151090_n.jpg?oh=47379835e38a4567d9d640cb6059a012&oe=590958F2

Płaczę xD

użytkownik usunięty
Azazel94

Nie no :d :d Najlepszy mem jakikielkowiek widzialem

Azazel94

Haha :D

ocenił(a) serial na 9
matiiii

A propo memu. Może Wally cofnie się w czasie i uratuje matkę :D

użytkownik usunięty
karol3w

XDXDXD

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=LgihawJ6v78
Nowy trailer 3x13, pare nowych scen

ocenił(a) serial na 6

Pierwsze zdjęcia z muzycznego crossovera:
https://pbs.twimg.com/media/C4e768MUYAAKL4d.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C4e7-hwVMAAojei.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C4eiNZoVUAAfW4l.jpg

O co chodzi z tą dziwną scenerią? Ano o to, że akcja crossovera rozegra się w... latach 40-tych XX wieku.
Nie wiadomo czy Barry cofnie się w czasie do tych lat (można to na 99% wykluczyć) i zabierze tam Joe i Cisco, a Stein i Malcolm dołączą przez Legendy i Legion of Doom, czy może to będzie jakaś iluzja jak z 100. odcinkiem Arrow, kiedy Oliver, Thea i Digg wylądowali w innej rzeczywistości, gdzie Moira, Robert i Laurel żyli itd.
Może Music Meister rzuci na nich jakąś iluzję i będzie im się zdawało, że są w latach 40-tych. W końcu to muzyczny odcinek, na wzór musicalu, będą śpiewać, będą tańczyć, więc taka sceneria jest idealna do czegoś takiego.
Inna opcja, to po prostu inna Ziemia. Nie na każdej jest tak samo. E-2 w sepii, E-38 też ma jakieś tam znaki szczególne. Może E-19 (której jeszcze nie pokazali w serialu) wygląda tak, jakby były tam lata 1940s. W sumie H.R. nosi ten kapelusz i wygląda trochę jak typ wyjęty z tamtych lat.



ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Podobne autka mają na E-2. Ciekawe jak to rozegrają gdzie/kiedy rozegra się akcja.

karol3w

Nowy 3 sezon Flasha w Pl ma mieć premierę 20 Lutego o 21 na Kanale AXN .
Kto będzie oglądać ?

ocenił(a) serial na 6

OPIS 3x15 „The Wrath of Savitar”:

SAVITAR NAWIEDZA WALLY'EGO – Podczas treningu z Barrym (Grant Gustin), Wally (Keiynan Lonsdale) zaczyna mieć wizję o Savitarze, które ukrywa przed drużyną. Niebezpieczny sekret zagraża szczęściu Barry'ego i Iris (Candice Patton).

Reżyser: Alexandra La Roche
Scenariusz: Andrew Kreisberg & Andrew Wilder
Emisja: 7/03/2017 (USA), 8/03/2017 2:00 (PL)



Zwykle te opisy bywają obszerniejsze, ten poza tym, że szykuje się kolejny objaw braku mózgu u Wally'ego, niewiele mówi.
Gość ma wizje o Savitarze i nie umie o nich powiedzieć jak człowiek „Elo, słuchajcie mam wizję o Savitarze. Co z tym zrobimy? Musimy się jakoś przygotować". Jak zwykle walą kretyńskim zaćmieniem i Wally będzie je ukrywał... Świetny z niego bohater, nie ma co. Zamiast stawić czoła problemowi, lepiej go ukryć przed resztą. Ma coś z Allena. Udana rodzinka.

Pewnie Alchemy nie bez powodu dał te moce Wally'emu. To pewnie on będzie kluczem do uwolnienia Savitara. Możliwe, że nawet w tym odcinku zginie Iris, bo przy okazji zdjęć do 3x15 kręcili ponownie scenę śmierci Iris użytą w 3x09.
W 3x16 wróci Eddie, ma wrócić też Ronnie. Może Iris zginie już teraz (w końcu np. w takim Arrow nie czekali do końca sezonu z uśmierceniem Laurel), Allen dostanie kolejnego zaćmienia, cofnie się w czasie, żeby szukać rozwiązania, spotka tam Eddiego i Ronniego albo trafi tam przez przypadek lub znowu celowo zmieni linię czasu.
Mnie już w tym sezonie nic nie zdziwi, nawet to. Mimo wszystko czekam niecierpliwie, bo skoro wróci Savitar, to może wreszcie będzie się coś działo (m.in walka Jesse i Savitara) i zdradzi on swoje plany.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Hmmmmm. Gdyby już teraz uśmiercili Iris to byłoby bez sensu. Notabene wizja się zmieniła gdy już wiedzieli że Iris zginie. Dlaczego Wells nie strzelał i gdzie jest Wally, Cisco? Przecież powinni tam być aby ratować Iris, no chyba że coś im się stało :D Ja bym to rozegrał w ten sposób. Wally przypadkowo skacze w przeszłość (Barry w 1 sezonie i specjalnie w 2 udał się do przeszłości mniej więcej w okolicach 16 odcinka). To by wyjaśniało obecność Eddiego, Ronniego i chyba matki Wallyego. Jakby skoczył akurat w dniu śmierci Eddiego to mógłby tych dwóch uratować i namieszać w linii czasu jak Barry :D. Albo żeby rzeczywiście Wally uratował Iris ale sam przy tym zginął i przez kolejny sezon mamy Iris i Joe dąsających się na Barryego :P

karol3w

Patrząc na obecny poziom scenariusza nic mnie juz nie zdziwi. Barry raczej nie będzie odwalal zmiany czasu, ale wally ... tez mysle ze to on przyczyni sie do powrotu savitara

@karol. Nie ma cisco i reszty bo najpewniej savitar wzial iris z zaskoczenia. Wells zdradzi, dlatego nie strzela do savitara

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Wally raczej jest za chudy w uszach, żeby cofnąć się w czasie. Nie wiem, czy w ogóle będą chcieli w serialu robić wątek z cofaniem w czasie przez niego. Barry robi już wystarczający bajzel i jeżeli to on jest główną postacią, ciągle nawija jaki to z niego "The fastest man alive", to myślę, że ta jedna umiejętność będzie zarezerwowana tylko dla niego i tylko Flash będzie potrafił podróżować w czasie.
Może i faworyzują ostatnio Kid Flasha, ale chyba nie posuną się aż tak bardzo. Jeżeli jednak im odbije i odwalą taką akcję, to tylko pogratulować pogrążenia kolejnego serialu po Arrow.

Azazel94

Zawsze może przypadkiem się cofnąć w czasie, i zrobić coś nieświadomie co zmieni bieg czasu. Aczkolwiek wydaje mi się to też głupie, aby CW tak zrobiło.

Najprawdopodnie Eddie i Ronnie wrócą przez włócznie przeznaczenia, przecież to jest idealny moment aby wskrzesić postacie i przywrócić RF jako ,,żywą osobę'' co w przyszłości może być glównym złym, dwie pieczenie na jednym ogniu.

Zabicie Iris w 15 odcinku jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, bo wtedy musieliby wymyślić nowy wątek główny a sporo wydarzeń w tablicy jeszcze musi się spełnić, a przez 2 odcinki raczej nie wcisną wszystkiego.

Jak wątek savitara pociągną nie mam pojęcia, po tym jak barry uratował matkę mimo że speed force mu odradzał czy oddanie od tak szybkości zoomowi, to wszystko może się zdarzyć

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Jeśli kręcili znowu śmierć Iris, to może po prostu coś w niej zmienią (patrząc z Cisco do przyszłości). Ostatnio zwróciłem uwagę, że w intro odcinka Flash i tak mówi, że jest jedyną osobą, która może uratować Iris, choć dopiero co proponował to zadanie Wallemu - w sumie nic we flashu nie musi być wiążące, ale z drugiej strony może nie jest to przypadek.

Rozszerzony zwiastun odcinku Gorilla City z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=kZzcOwVLJkQ

użytkownik usunięty
luckyskill

Osz ty
Grodd przejmie mózg Harrego :D

ocenił(a) serial na 6

34 zdjęcia z planu 3x18: http://imgur.com/a/0JrpK

Kid Flash ma świetny fryz. Jeszcze trochę i będzie przypominał fryz tego komiksowego Wally'ego. Ciekawe czy kiedyś w serialu zobaczymy jego gogle.
Wróci też Gypsy, dobrze dla Cisco. Może nauczy go czegoś nowego.
A ten tajemniczy gostek najprawdopodobniej pochodzi z E-19, stąd obecność Gypsy i kajdanki.

ocenił(a) serial na 3
Azazel94

Odnośnie Kid Flasha. Przez kilka ostatnich odcinków robią z niego nie wiadomo kogo, teraz jeszcze na dodatek Jessi zostaje na E1, przez co naszła mnie taka myśl że to Wally umrze pod koniec sezonu a Barrego czeka los gorszy od śmierci ponieważ to się stanie przez niego i wszyscy się od niego odwrócą wliczając w to Iris i Joe. Wszyscy na E1 zachwycają się Kid Flashem robią z niego bóstwo ale ten serial jest przecież o Barrym Allenie a jeśli tak dalej się to będzie toczyć to Allen będzie zbędny w tym zespole skoro to Wally ma być szybszy to po co im będzie taki idiota jak Barry? Szczerze to mam nadzieję że to w taki sposób się rozwiąże bo ja nie widzę możliwości aby w tym serialu było 3 speedsterów bo kogo by oni musieli mieć za przeciwnika żeby mieć problemy. Więc albo śmierć Wallego albo on i Jessi w ostatnim odcinku odejdą z E1 ratować jakieś inne światy czy coś w ten deseń.

ocenił(a) serial na 6
Yoreciv

Jesse pewnie w 3x16 już nie będzie. Nie ma jej na zdjęciach z planu muzycznego crossovera, czy 3x18, który parę dni temu zaczęli kręcić. W 3x15 będzie pomagała Team Flash w walce z Savitarem i pewnie po tej walce wróci na E-2, bo przecież nikt teraz nie broni tej Ziemi. Głupotą jest, że robią taki wątek z Jesse. Co z niej za bohaterka, skoro dla romansu zostawia swoją Ziemię?

I to nie Kid Flash umrze, a Barry. Robią z Kid Flasha nie wiadomo kogo i dają te durne wstawki z mieszkańcami Central City, którzy skandują jego imię i wchodzą mu w tyłek na każdym kroku, bo to on stanie się nr 1.
W komiksach Barry umarł, Kid Flash stał się Flashem i w którymś tam wydaniu komiksów, to Wally był The Fastest Man Alive.
Wally robi postępy w ekspresowym tempie, to dla mnie bardziej niż pewne, że wejdzie w buty Barry'ego.

To serial o Flashu, ale w komiksach Barry spadł z rowerka, więc w serialu prędzej czy później do tego dojdzie.
W obu sezonach Barry był bliski śmierci. Raz uratował go Wally, za drugim razem trafił do Speedforce, a w finale zginęło jego time remnant. Myślę, że do 3 razy sztuka i w finale S3 już umrze.
Nie uśmiercą go na zawsze. Na kilka odcinków Gustin usiądzie na ławce rezerwowych, a Lonsdale będzie się lansował.
Pewnie najdalej w mid-season finale S4 Barry wróci i wszystko będzie po staremu.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Nie ma bata nie zrzucą Barryego z piedestału. On w tym serialu nigdy nie umrze, a nawet jeśli to na max 1 odcinek... Wally zawsze będzie w cieniu Flasha, no chyba, że w ostatnich odcinkach serialu wskoczy na jego miejsce i to będzie idealny moment w punkt... Już nawet widzę tę rozmowę:
- Wally, zajmiesz moje miejsce...
- Cool
I koniec.... hehe :D

Yoreciv

Wally i Jessie będą w innych miejscach działać, spokojnie ^_^

https://www.comicbookmovie.com/tv/dc/the_flash/the-flash-meet-the-accelerated-ma n-in-these-first-look-images-a149186

Na jednym ze zdjęć jest Accelerated man. Gość wygląda jak Teddy Sears

ocenił(a) serial na 6

...

ocenił(a) serial na 6

OPIS 3x16 "Into the Speed Force":
BARRY ZWRACA SIĘ DO SPEED FORCE — Zdesperowany, by powstrzymać Savitara i ocalić swoich przyjaciół, Barry (Grant Gustin) zwraca się do Speed Force po wskazówki. H.R. (Tom Cavanagh) udziela Jesse (Violett Beane) kilku rad.

Reżyser: Gregory Smith
Scenariusz: Brooke Roberts & Judalina Neira


PREMIERA: 14/03/2017

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Znów odgrzewanie kotleta z poprzedniego sezonu. Najpierw powrót Grodda i kolejna podróż na E-2, a teraz powrót do Speed Force. I oczywiście znów w opisie odcinka musi widnieć słowo "zdesperowany". Ile można? Czy oni nie mogą wymyślić czegoś nowego, tylko ciągle te same schematy?

Ten odcinek na pewno nie będzie tak dobry jak poprzedni w Speed Force. Nie ma Kevina Smitha, nie ma zabawy. To dzięki niemu tamten odcinek był tak dobry, a tu pewnie znów zrobią na odwal się i wyjdzie taka sama padaka jak w niedawnym "Attack on Gorilla City".


Ciekawi mnie ten fragment o ratowaniu przyjaciół.
Albo w 3x15 Savitar porwie kogoś (stawiam na Wally'ego), albo zmieni się przyszłość (lub zobaczą w niej jeszcze coś innego) i okaże się, że zginie nie tylko Iris (tu stawiałbym na Joe przez "Joe West honored at City Hall", które można tłumaczyć na wiele sposobów).
Jesse jednak zostaje na E-1 i co ciekawe w opisie zniknęło "gościnnie" przy nazwisku aktorki. Z Team Flash robi się powoli Team Arrow. Tłok jak cholera.
Chyba, że Wally zniknie i Savitar go porwie, a Jesse wskoczy na jego miejsce, a po wszystkim wróci do siebie.

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Coś mi się przypomniało.
Ostatnim razem Barry wydymał Speed Force. Cały odcinek pomagało mu pogodzić się ze śmiercią matki i zostawić to za sobą, a ten ćwok 2 odcinki później odwalił Flashpoint i teraz wróci tam prosić o pomoc. Mocne :D

Pewnie jego więź z SF się zwiększy i nauczy się teleportować jak Savitar. Inaczej nie widzę jego szans na pokonanie go. Chyba, że cała gromadka Flash, Kid Flash, Jesse, Garick, Vibe to zrobi, ale pewnie do tego nie dojdzie. W finale dadzą mu się dla odmiany wykazać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones