Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 3 Flash Sezon 3, Odcinek 22
Odcinek Flash (2014-2023)

Ulica Infantino

Infantino Street 42m
8,4 703
oceny
8,4 10 1 703
Flash
powrót do forum s3e22

Cały ten sezon to kompletna porażka. A finałowe odcinki tylko to pieczętują.
Zamiast zagęścić akcję otrzymaliśmy odcinek pełen dram. Drama Barry & Iris, drama Iris & Joe, drama HR & his love, drama Snart & Barry(po powrocie snarta do przeszłosci), drama Joe & Future Flash i w końcu drama Kid Flash & Flash.
Akcja w Argus to jakiś żart. Lyla mówi, ze nie może pomóc Barremy, ten musi cofnąć sie w czasie po Colda, razem kradną energię, po czym zostają złapani przez Lylę, która bez większego namysłu daje świecidełko Barremu. Really?
Joe moralizujący Savitara - pozostało tylko parsknąć śmiechem.
Szlochający JKid Flash - jeśli to miało wzruszyć widza to przyniosło skutek odwrotny do zamierzonego.
Na plus kilka fragmentów ze snartem, które pokazują jak inteligentny jest nasz Barruś i 10 sekund walki Flasha Przyszłosci z Flashem Dzieciątkiem.

p.s.
Użycie długopisu przez Barryego tylko potwierdza moją teorię, że HR zmieni się w Iris by zginąć śmiercią bohatera. Wiem, będzie to głupie jak but, ale tak sie właśnie stanie.

Protezunia

Jeszcze raz przeanalizowałam końcówkę odcinka. Savitar przybywa z Iris. rzuca ją na ziemię i zaczyna biegać uciekając przez bazooką. Nie wiem po co bo i tak ona mu krzywdy nie robi. Ale twóecy nie mogli wymyśleć lepszego patentu na "podmiankę". W tym momencie gdy Savitar piega HR zajmuje miejsce Iris. Tak to widzę.

Protezunia

*biega, nie piega. ;)

Protezunia

Ta scena trwała kilka sekund a chwile przed nią HR był w starlabs. Więc to nie był on chyba, że jest speedsterem...
Moja teoria jest taka, że w przyszłym odcinku cofnie sie w czasie i odda w ręce speedforce żeby savitar nie mogł powstać

KyloRen_fw

Jeszcze raz obejrzalem tą scenę i umknęło mi że joe też tam jest a też był w starlabs. Ale i tak to nie HR bo on jest w promo następnego odcinka

KyloRen_fw

W ogóle coś skopali, albo w promo albo w odcinku, bo HR miał stać na dachu, tak jak pokazują w promo, ale nie stał, a przynajmniej tego nie pokazali w odcinku. Albo skopali, albo będziemy jeszcze raz powtarzać śmierć Iris.

majinus

no albo wymyślili coś innego, tylko po co ten cały wątek z długopisem, cały wybuch HR w star labs i spojrzenie na ostrze savitara? a może, na dachu stał Wells z E-2, tylko ubrany jak HR dla niepoznaki, bo zakładam że Savitar pamięta każdy detal z "oryginalnego" zdarzenia. a z tym, że HR by nie zdążył, to równie dobrze Jesse mogła go tam przywieźć.

Mou

No to skopali w odcinku, bo nie pokazali że tam stoi, nawet jednego ujęcia nie było...

majinus

Przecież widać HR'a na dachu razem z Joe... teoria o podmiance jest dobra ale tylko jeżeli nastąpiła ona przed przenosinami Irys na E2,bo jeżeli nastąpiło to później to jest to głupota nie do zrealizowania i pozostanie wielki niesmak...

danio442

https://www.youtube.com/watch?v=PJQZk34RCCA
Tu jest to w miare rosadnie wyjasnione.

danio442

gdzie widac, ze HR jest na dachu z Joe? Wszystkie ujęcia w poprzednim odcinku pokazywaly wyraznie, ze Joe jest na dachu sam.

majinus

Ehh sorry za zamęt ale od razu po odcinku oglądałem nowy zwiastun i tam HR jest i mi się po*ebało z tym,że jest też w odcinku...

danio442

No bo oni to poplątali wszystko, nie wiem czy gość od zwiastuna zawalił, czy celowo tak zamieszał :P

KyloRen_fw

Myślę, że w zwiastunie nie ma "Ejczara".

Protezunia

Są dwa zwiastuny, drugi jest z 10 sekund dłuższy i jest Ejczar ze spluwą na dachu, ale to chyba ktoś po prostu przekombinował przy montażu, bo dzisiaj nie widzieliśmy tam Ejczara (bo się zamienił z Iris).

majinus

Wiem, ale ja myślę, że to jest Wells, a nie HR.

Protezunia

Ale jego też nie było dzisiaj, chyba nie będziemy jeszcze raz odgrywać śmierci Iris? :P

majinus

To ze nie pokazali, nie znaczy, że nie było. To raz, a dwa jeśli go nie było, to nie było też HRa.

Protezunia

A czy przypadkiem nie jest tak, że ten dlugopis zmienia tylko twarz a nie całe ciało?

KyloRen_fw

Nie. Nie jest tak, że długopis zmienia samą twarz.

majinus

Byli obaj!
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_fIBwfXhWv0YNS0RhEl3atmR1jmdmaNW5.jpg

majinus

Czy przypadkiem scena kiedy Wells/HR stoi na dachu z działem, nie pochodzi z wcześniejszych odcinków i tamtej wizji przyszłości?

Witek_13

To jedna z opcji (znaczy że ktoś skopał przy trailerze po prostu) :P

majinus

Niekoniecznie skopał. To moze być retrospekcja z vajba Cisco, gdyu będą pokazywali jak zmieniał się timeline.

KyloRen_fw

W scenie w Star Labs HR rozmawial z Cisco.
Skoro Cisco dotarł do lasu, to HR mógł spokojnie dotrzeć do miasta.

Protezunia

Skończ swoje durnę teorię o zmianie HR z Iris, Iris będzie żyła bo flash cofnie się w czasie, lol Przecież teraz jest to oczywiste

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

cofnie się w czasie i co zmieni przyszlosc? a slyszalem ze przyszłości zmienić się nie da hehe no ale zapewne zrobi cos co doprowadzi do tego ze savitar się nie narodzi i motyw ze speed force zapewne

raf89

Nie chce ci spoilerować, ale chyba już widziałeś koniec który wyciekł? No to wiesz co się stanie

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

chodzi ci o zakończenie 23 odcinka? Nie,nie widziałem ale zaspoileruj ale na poczte żeby tutaj później nie pisali ze ktoś zepsul im ogladanie

ocenił(a) serial na 10
raf89

a to można snuc jakies domysły tyle ze jeżeli zrobia to w inny sposób zalozmy ze Barry się cofa w czasie i inaczej to wszystko rozgrywa i zmienia przyszlosc to już niech lepiej CW się opamięta i wykorzysta ten motyw ze speed force bo inaczej znowu teorie które sa podawane w serialu legna w gruzach czaisz o co mi chodzi?

dunio_4

dawaj spojler

ocenił(a) serial na 2
Aleo

też bym prosiła o ten spoiler :P

dunio_4

Sam jesteś durny.

dunio_4

I co dunio durnio? Łyso Ci? Jak to jest publicznie zrobić z siebie kretyna obrażając innych, samemu wyjść na idiotę pierwszego rzędu?

Protezunia

odcinka jeszcze nie oglądałem, ale ciekawa teoria z tą podmianą, naprawdę miał się poświęcić kiedy znalazł miłość swojego życia wątpię, ale niczego nie można wykluczać kiedy chodzi o seriale The CW.

Protezunia

TAK SOBIE teraz myślę, że gdyby wykorzystali technologię Wellsa z sezonu 1 do zmiany wyglądu to mogli podmienić osoby, tylko nie HR, a Wellsa z Ziemii 2, który to umierał, tylko żę on jest dużo wyższy i naprawdę mieli tutaj mało czasu. I jeszcze ta technilogia musiałaby być bardziej zaawansowana., która nie zmienia tylko wyglądu twarzy, a całe ciało.

rafiq11

Po pierwsze technologia do zmiany twarzy nie jest Wellsa, tylko HR'a.
Po drugie technologia ta nie zmenia tylko twarzy , a całe ciało.
Więc w sumie niebardzo wiem o co ci chodzi.

Protezunia

inaczej tego napisać się nie da, nie ma czego nie rozumieć.
A co do tej technologii to chyba zapomniałaś pierwszy sezon i Eobarda Twawna zamieniającego się w oryginalnego Wellsa po tym jak go zabił. pleciesz głupoty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Protezunia

a co ja przed chwilą napisałem,. a tak rzeczywiście że Eobard dzięki technologii zaczął wygladać jak Wells

Protezunia

skoro przez cały sezon pierwszy funkcjonował jako Welss to można było tak napisać, nawet potem wiele razy używano stwierdzenia czy to fałszywy Wells czy też zły Wells. Najprostsze rzeczy musi się tłumaczyć, bo co niektórzy ich nie mogą zrozumieć, i czy naprawdę trzeba wszystko pisać dosłownie, skoro są tak łatwe w domyśleniu. tak naprawdę to dopiero potem stał się tym kim naprawdę był, czyli prawdziwym sobą.

rafiq11

\Skoro nie potrafisz po polksu sformułować zdanie to nie miej pretensji do innych tylko zacznij od własnej głupoty.
I skad wymyśliłeś technologię , która zmienia samą twarz? Bo z czymś takim w serialu też nie mieliśmy do cznienia.

Protezunia

po prostu czepiasz się nieważnych szczegółów jak nie powiem co....

rafiq11

tak? to co masz na myśli pisząc że ta technilogia musiałaby być bardziej zaawansowana., która nie zmienia tylko wyglądu twarzy, a całe ciało?

ocenił(a) serial na 7
rafiq11

Daj mu te frajdę bycia specjalistą od technologii serialowej :P

użytkownik usunięty
rafiq11

Ale H.R. z Earth 2 nie umierał to była ściema aby Jessie nie przeniosła się na stałe na E1.

Protezunia

Julian tak źle przyjął kosza od Killer Frost, że wziął i zniknął :]

majinus

No właśnie, to mnie zdziwiło najbardziej, że Julian po prostu zniknął. Próbowałem sobie przypomnieć dokładnie ostatni odcinek, ale nie przypomniałem sobie niczego co mogłoby spowodować jego brak. Mam nadzieję, że w finale już się pojawi. W ogóle mógłby na stałe zawitać do obsady Flasha, no ale aktor znany, pewnie drogi to może być problem z utrzymaniem go.

cruzo_Alex7

A na koniec może się okazać, że to Julian już korzystając z technologii HR przeniósł się na Ziemię-2 pod postacią Iris i dlatego go nie było w całym odcinku. Iris potem wyskoczy z szafy i wszyscy będą zadowoleni, wstawią jakiś urywek dlaczego Julian postanowił się poświęcić. Jego szlachetny czyn sprawi, że serce Killer Frost stopnieje i ta z powrotem stanie się dobrą dziewczynką z Team Flash.

thaurrandir

Dobreee xD

ocenił(a) serial na 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones