PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779245}

GLOW

7,2 8 817
ocen
7,2 10 1 8817
7,7 15
ocen krytyków
GLOW
powrót do forum serialu GLOW

już jest!

ocenił(a) serial na 8

moja pierwsza myśl - nie dla mnie. Ale - zawsze daję szansę przynajmniej na jeden odcinek. no i - jestem po trzech odcinkach - płaczę ze śmiechu :) teksty na miarę kultowych. Polecam !! oby tak dalej i będzie pięknie:)

ocenił(a) serial na 3
siemo_p

Zacytuj te "teksty na miarę kultowych" bo chyba oglądaliśmy dwa różne seriale...

ocenił(a) serial na 2
szatan667

:)) pozamiatane. Ale dołaczam się w Twoim podsumowaniu.

ocenił(a) serial na 8
szatan667

nie będę nic cytował, nie zrozumiałeś dowcipu - trudno. Test Tube Teens from the Year 2000 oceniłeś na 10 - nic dziwnego.

ocenił(a) serial na 7
siemo_p

heheh ale diss ;)
I zgadzam się, dialogi świetne !

siemo_p

Ja tez jestem gotowa na zdissowanie na podstawie jedynego kryterium na filmwebie, czyli filmów jakie oceniłam, byleby poznać te kultowe teksty. Mam mieszane uczucia. Serial został mi polecony z wielkim entuzjazmem i tekstem "na pewno ci się spodoba" i "jest w nim esencja lat 80.". Obejrzałam juz 3 odcinki i nie tyle co mnie nie wciągnął, ale główna bohaterka doprowadza mnie do szału, a samego wrestlingu jest jeszcze mało, a czytanie scenopisu mnie nudzi. Bardzo chciałabym żeby mi się spodobał, bo kocham lata 80. i chciałabym wiedzieć czy się rozkręci? Czy ci, którym się spodobał "poczuli to" od początku czy też najpierw nie byli pewni co o tym sądzic? I w którym odcinku następuje przyspieszenie akcji? Buźka, dzięki

eeetam

Okej, rzeczywiście w 4-tym odcinku się rozkręca i Ruth staje się bardziej znośna. Jak już się zaczęło oglądać, to chyba warto skończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones