PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 151
ocen
7,6 10 1 36151
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Na siłę wepchnęli prawie wszystkie ciemne charaktery z Batmana do jednego odcinka. Naiwne,
głupie, nic się nie trzymało kupy. Niezła sieczka się zapowiada.

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

Przecież wszystkie czarne charaktery są ze sobą powiązane, z resztą tam wszyscy są ze sobą powiązani w jakiś sposób, bezpośrednio lub nie.

Erniszon69

Idąc tym tokiem rozumowania mogli tam wcisnąć jeszcze Bane'a.

ocenił(a) serial na 10
Vivendi

Mogli ale nie musieli

kubala102

Mogli też zrobić dobry, logiczny Pilot trzymający się konwencji i prezentujący podobny poziom jak ostatnie filmy o Batmanie (te od 2005 roku w górę), ale tego nie zrobili.

ocenił(a) serial na 10
Vivendi

To Serial znacznie mniejszym budżetem niż te wszytki filmy poza tym mi się serial podoba posiada całkiem fajny klimat miasta Gotham a nawiązania do czarnych charakterów są dla mnie urocze ale to może dlatego że jestem wielkim fanem batmana i wszytko co jest nim związane mi się podoba

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

Przecież serial jest o Gordonie, filmy są o Batmanie, więc jakiej konwencji ma się trzymać skoro, to serial nadaje ton temu wszystkiemu, bo przecież jak to było wcześniej albo możemy się tylko domyślać, albo wyciągnąć z innych źródeł, a ty piszesz że niewiadomo kto tam jest wyciągnięty już jako czarny charakter, 3 osoby: Fish Mooney, Falcone i jeszcze póki co mały czarny charakter Pingwin i nikt więcej.
A widząc trailer do 1. odcinków sezonu tych złych będzie jeszcze więcej.

Erniszon69

To chyba inny Pilot oglądałeś, bo ja naliczyłem jeszcze Człowieka Zagadkę, Poison Ivy i Kobietę kot

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

Ja mówię o czarnych charakterach które są bardzo widoczne w tym pilocie, a i Kobiety kot jeszcze bym do tego nie zaliczał.

Erniszon69

No Selina Kyle akurat była bardzo widoczna już od pierwszej minuty Pilota.
Wolisz te mniej widoczne? Bo Bat-Girl i The Question też się przewinęły. Pewnie jakby uważniej obejrzeć wypatrzyło by się jeszcze kogoś... I to wszystko w jednym odcinku !

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

Bat-Girl nie było.
Bat-Girl to córka Gordona, a nie jego narzeczona;]

ocenił(a) serial na 3
Vivendi

Gościu na scenie opowiadający dowcipy mógł być Jokerem.

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

W tym serialu Człowiek Zagadka, Poison Ivy i Kobieta kot JESZCZE nie są czarnymi charakterami. Oni chcą w serialu ukazać, dlaczego się nimi stali w przyszłości.

W każdym razie na początku jeszcze nie są :)

Inna_odInnych

No to jest raczej oczywiste, że jeszcze nie są czarnymi charakterami, zaznaczam jedynie że ich pojawienie się nie wniosło nic do fabuły, a scenarzyści wepchnęli do Pilota kogo tylko się dało. Spójność i logika scenariusza schodzą na drugi plan, bo trzeba na siłę wprowadzić jak najwięcej postaci. Zresztą widać to po Ivy i Człowieku zagadce, że już kompletnie nie mieli pomysłu gdzie ich ulokować. Wyszło jak wyszło.

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

Drugi odcinek (szczególnie końcówka) pokazuje, że z Cat mają jakiś pomysł i jej wprowadzenie nie było takie bezsensowne. Nie wiem czy oglądałeś już drugi odcinek.
Podejrzewam, że z pozostałymi może być podobnie. W każdym razie Ivy już ma powód, by nienawidzić policji.
A co do człowieka-zagadki, to człowiek zajmujący się tym w policji tak czy siak musiałby być. Może nie koniecznie musiałby, ale lubię jak w serialach się przewija ktoś, kto opowiada innym o wynikach badań itp. :)

Vivendi

I Jokera.

ocenił(a) serial na 3
nikike

Akurat Joker możliwe że był.

Vivendi

Zresztą chyba niepotrzebnie wdaję się tutaj w dyskusję skoro Erniszon69 i kubala102 po obejrzeniu jednego odcinka już ocenili serial jako bardzo dobry (Erniszon69) i o zgrozo arcydzieło (kubala102)... Gratuluję obiektywizmu chłopaki. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Vivendi

No i co w tym dziwnego...? Wszyscy zyli w jednym miescie i kazdy powoli wspinal sie po drabinie przestepczosci ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones