Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 8 Gra o tron sezon 8, odcinek 5
odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Bells

1h 18m
5,6 6 647
ocen
5,6 10 1 6647
Gra o tron
powrót do forum s8e5

S08E05

ocenił(a) serial na 7

To będzie długa noc przy pomocy %%% bede ogladać szykując się na najgorsze, na trzeźwo nie da rady bo może być tragifarsa byle do 3.00, byle do końca.

filippo_2

Myślę, że Cersei dostała śmierć na jaką zasłużyła. Królestwo którego tak chciała spadło jej na głowę i straciła wszytko. Mimo tego, że fani oczekiwali jakiejś krwawej zarzynki, ja jestem usatysfakcjonowany.

ocenił(a) serial na 7
Blackoutt

Też prawda, ale mnie bardzo to zasmuciło ale lepsza taka niż inna śmierć.

ocenił(a) serial na 9
filippo_2

Spodziewałam się ze Cersei inaczej jednak zginie... kurcze, rozczarował mnie jednak ten odcinek. Danka podzieliła losy swojego ojca i teraz sama przeistoczyła się w Mad Queen. Tylko kim ona będzie teraz rządzić niby? Liczyłam bardzo ze Arya zabije Cersei no i ten pojedynek Ogara z Góra tez rozczarowujący. Ogólnie ten sezon nie jest najlepszy, scenarzysci spieprzyli każda postać. Mam nadzieje ze książka będzie wyglądać inaczej

ocenił(a) serial na 7
filippo_2

Teraz przynajmniej wiemy, dlaczego wycięli z serialu przepowiednie o Cersei zabitej przez młodszego brata. Wszystko po to, żeby mogła dostać w głowę spadającymi cegłami.

ocenił(a) serial na 7
vandal1234

Ten sezon po prostu to jest dramat.

filippo_2

co za shit , to było aż przykro oglądać
tylu bzdur dawno nie widziałem - najgorszy sezon serialu
gdzie się podziały balisty żelaznej floty? czemu tylko jeden Euron strzelał? przecież poprzednio walili wszyscy
balisty na murach do niczego się nie nadają, podobnie jak złota kompania, szkoda było kasy xD
tamtego smoka zabili tak łatwo, a potem chyba świętowali i byli na kacu podczas bitwy...
szaleństwo Danny wzięte z dupy, chyba miała okres i musiał się wyżyć, bo innego wytłumaczenia nie widzę
nieśmiertelny Góra fajny, tylko czemu rzucał bratem po ścianach, zamiast od razu skręcić mu kark? to samo Ogar, myślałem że utnie bratu głowę, a ten się rzucił razem z nim z murów... bo scenarzyści kazali dramatycznie
jak zabili Nocnego Króla w trzecim odcinku, to wiedziałem, że będzie lipa, ale nie myślałem że aż taka...

ocenił(a) serial na 7
lipa_na_filmwebie

Niestety kompletna degrengolada SHAME tfurcy SHAME marsz pokutny by sie przydał.

No i gdzie ser Illyn Payne kat Eddarda, który był na liście Aryi, wyparował??
Ostatnie 2 sezony zwłasza 8 to kpina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones