PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616573}

Grachi

6,9 151
ocen
6,9 10 1 151
Grachi
powrót do forum serialu Grachi

Wiosną na antenie stacji teleTOON+ zagości bijąca rekordy popularności telenowela „Grachi”. Wielką premierę hitowej produkcji Nickelodeon Latin America zaplanowano na poniedziałek, 7 kwietnia. Poprzedzi ją startująca właśnie kampania reklamowa.

Telenowela „Grachi” podbiła serca nastolatków w Ameryce Południowej. Została nominowana do wielu nagród, a w Meksyku i Argentynie zdobyła m.in. tytułu najlepszego serialu telewizyjnego. Odtwórczyni głównej roli Isabella Castillo („Duch Eleny”) otrzymała liczne wyróżnienia i została okrzyknięta najpopularniejszą nastoletnią gwiazdą Ameryki Południowej. W polskiej wersji głosu głównym bohaterkom użyczyły Joanna Jabłczyńska i Maria Niklińska.

Emisja serialu „Grachi” na antenie TeleTOON+ od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 i 20:50.

Źródło: novela.pl

Jestem bardzo zadowolona bo liczyłam na to, że ten serial będzie w Polsce, chociaż szkoda, że tak późno, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale.

Sissi_Annie_Romy

O świetne info!
Kiedyś chciałam obejrzeć ale nie było po polsku.
Z ciekawości obejrzę choćby kilka odcinków żeby zobaczyć czy warto :)

Liv_Liv

No ja też szukałam, ale właśnie nigdzie nie ma po polsku. Same piosenki są. A ten ładny Andres Mercado tam gra i chciałam go już zobaczyć. Ale już będzie leciało to sobie pooglądam. Ciekawe czy takie fajne jak Violetta.

Carla_12

w Ameryce południowej zdobyła dużo nagród zwłaszcza aktorka grająca grachi więc coś musi być na rzeczy;)

ocenił(a) serial na 7
Liv_Liv

Jak wrażenia po 1 odcinku? U mnie widzę to tak, fantastyczny serial, tylko dubbing dość kiepski wg głos Marysi Niklińskiej nie pasuje do Grachi :(

Sissi_Annie_Romy

Na temat dubbingu to ja lepiej nic nie będę mówić :) - to trochę odrzuca i wydaje się strasznie śmieszne,
Grachi jest dla mnie zbyt wesoła jakby coś wzięła rozweselającego ;)

Liv_Liv

pozytywna ale zbyt nakręcona :)

ocenił(a) serial na 7
little_dhampir

Później spoważnieje :D bo naprawdę jest aż zanadto nakręcona

Sissi_Annie_Romy

Mnie to denerwuje ta Matilda!! Ciekawe co będzie dalej nie? Jak wam się vogle podoba? Ja na pewno będę oglądała!!! Moja siostra też.

Carla_12

Mi się póki co podoba, takie prawdziwe życie, pryszcze, miłość, przyjaźń ;) szkoda tylko, że takiej magii nie ma w życiu ;) Kogo z serialu lubicie najbardziej?

ocenił(a) serial na 7
yaska

Hhmm, Meche , umie dowalić Matildzie i wg, a Grachi za jej pozytywizm

Sissi_Annie_Romy

Ojj, dowalić to ona potrafi, to fakt ;) i sami powiedzcie, czy to nie jest prawdziwe życie? :D

ocenił(a) serial na 7
yaska

Oj jest :D

Sissi_Annie_Romy

Wczorajszy odcinek się ciekawie skończył. Podoba mi się klimat w jakim jest zachowany i cała sceneria. Genialny serial dla każdego coś fajnego można w nim znaleźć.

Coolka_filmweb

Ale ja bym na Matylde i tak uważała na miejscu Grachi. Na pewno będzie chciała jej odbijać Daniela. Nie lubię jej i myślę, że będzie knuła!
yaska ja Daniela i Grachi a Ty????

Carla_12

A ja Matyldę lubie. Chociaż ubiera się dziwnie. Ten czerwony kapelusz miała boski. Myślę, że Grachi będzie miała przez znią jeszcze nie raz kłopoty, ale dzięki temu fajnie się ogląda. Ja zawsze próbuje przewidzieć co zrobią, a Wy?

ocenił(a) serial na 10
Carla_12

oczywiście, że będzie knuła. W końcu nie byłoby akcji. A dwie walczące dziewczyny o jednego faceta - hm będzie, a właściwie już powoli zaczyna być gorąco.

ocenił(a) serial na 7
enforces

Dzisiejszy odcinek był super, tylko wszystko się skomplikowało przez zauroczenie Melanie Guillermem :(
Wg wkurza mnie to, że nie czytają dobrze, czasami imion np.u nas mówią imię Guillermo tak jak się piszę, a poprawnie czyta się to Gijermo.

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Wiesz może to wynikać z faktu, że w Polsce dopuszcza się spolszczenia. Tak samo jak Miodek kiedyś stwierdził że można mówić HaBeO lub Ejdźbijoł. Obie formy są poprawne. Wydaje mi się, że w przypadku Guillermo jest tak samo. :)

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, która była na końcu dzisiejszego odcinka kiedy Grachi i Daniel byli przy basenie? Będe wdzięczna za odpowiedź. A ta w ogóle jestem za Grachi i Danielem i uwielbiam ten serial :)

ocenił(a) serial na 7
Lola0121

Hechizo de Amor - Adammo

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Dziękuje :)

Lola0121

A myślicie, że Danielowi serio na Grachi zależy? Bo tak wyglądało jak się wystraszył i zaczął jej robić to sztuczne oddychanie!! A vogle to on chyba jest najładniejszy z chłopaków w tym filmie no nie? Kro Wam się podoba najbardziej z chłopaków?

Carla_12

Tony <3
że też ja takich chłopaków w klasie nie miałam nigdy ;)

ocenił(a) serial na 7
yaska

Hah, no Tony to super przystojniak , wg w 2 sezonie
Mrrr do schrupania, ale Daniel jest super słodki dlatego wolałabym by to on mył moim wybrankiem :D

Sissi_Annie_Romy

Ja bym żadnym nie pogardziła ;)

ocenił(a) serial na 7
little_dhampir

Ja też nie mówię nie Tony'emu :d

Sissi_Annie_Romy

Chyba muszę założyć okulary bo u siebie to ja nie widzę takich chłopaków... :)

ocenił(a) serial na 7
little_dhampir

Nigdzie nie ma, ja za rok w kl. maturalnej, same chłopaki u mnie, ale albo pryszczaci i brzydcy, brzydcy i napakowani i grubi :(
Ahh, takiego Daniela albo Tony'ego mieć w klasie, to by było coś

Sissi_Annie_Romy

znam ten ból
biedaczek pewnie nie miałby jak żyć :)

ocenił(a) serial na 7
little_dhampir

jak najbardziej xD

Sissi_Annie_Romy

No oczywiście, ze Danielowi zależy na Grachi. Przecież to widać zawsze jak na nią patrzy, a ona na niego. Scena na basenie była dla mnie niesamowita. Zobaczymy co będzie w kolejnych odcinkach, chociaż teraz przez kilka dni nie będę mogla oglądać :( ale juz ustawione mam nagrywanie.

ocenił(a) serial na 7
Coolka_filmweb

Czemu nie będziesz mogła, matura czy cos?

Sissi_Annie_Romy

A co był w ostatnich odcinkach bo trochę mnie ominęło? Matylda wywinęła jakąś akcję czy chwilowo odpuściła? ;)

moker

Wczoraj to namieszała akurat Grachi. Daniel powiedział, że nie ma ochoty iść z nią na imprezę. A ona nie rozumie, że została oszukana no i żeby mu zrobić na złość zgodziła się na oranżadę z Tonym...

Carla_12

dziś oglądałaś? wreszcie Daniel olał Matildę i powiedział jej o tym, co czuje do Grachi ;)

Sissi_Annie_Romy

No i poblokowali mi odcinki... chamstwo!

ocenił(a) serial na 7
little_dhampir

Kto ci poblokował ?

Sissi_Annie_Romy

w internecie nie ma, administratorzy podobno pousuwali a ja nie mam tego kanału (teraz też na anyfiles nie będzie)

little_dhampir

I tak kradłaś odcinki. Dobrze.

casic

słucham?

little_dhampir

na teletoon oglądaj, godziny są spoko, w razie czego masz powtórki, jakość świetna i po polsku, o wiele lepiej się ogląda ;

little_dhampir

Oglądaj na Teletoonie. O wiele lepsza jakoś i nie trzeba nic ściągać. W dodatku odcinków jest i będzie sporo więc ściąganie jest uciążliwe.

moker

Nie mam telewizora a tym bardziej kablówki. Na razie dałam sobie spokój z tym serialem trudno jakoś będę musiała to 'przeżyć'

little_dhampir

Jak można w dzisiejszych czasach nie mieć kablówki? Teletoon jest dostępny niemal we wszystkich dużych sieciach kablowych.

moker

Nie dawno w domu popsuł się tv i rodzice stwierdzili że koniec roku szkolnego to nie będą kupować a kablówki to w ogóle nie będzie bo to strata czasu. W tych czasach 'wszystko jest w internecie' - taka wymówka moich rodziców

Sissi_Annie_Romy

Nie wiem jak wy, ale mnie ciekawi co Matilga będzie knula teraz z dyrektorką. Eweldentnie chce zaszkodzić grachi, a teraz będzie jej znacznie lżej mając kogoś tak po swojej stronie. Coraz więcej się dzieje i z niecierpliwością czekam na dzisiejszy odcinek.

Sissi_Annie_Romy

w oczekiwaniu na kolejny odcinek, jesteście Grachi czy Matyldą? ;)
http://teletoonplus.pl/ttsite/grachi/quiz/

yaska

Zrobilam test. Genialny :) Wyszło mi tak:

Tak jak Grachi, zawsze jesteś uśmiechnięta /uśmiechnięty i masz dobry humor. Wyobraźnia wciąż podpowiada ci nowe pomysły.
Lubisz zawierać nowe znajomości i zajmować się innymi. Jesteś zawsze gotowa gotów, by wyświadczyć komuś przysługę.

Coolka_filmweb

Fajny ten test! A co myślicie o tym jak Chema kłamie? Przecież mogła powiedzieć prawdę Danielowi!

Carla_12

Szkoda mi Grachi, że musi przez to przejść. Przykre jest też to, że Daniel mu uwierzył i myśli, że to naprawdę Grachi zrobiła. No, ale mam nadzieję wszystko się wyjaśni. Na razie i tak Grachi jest zajęta pozbywaniem się małpiego ogona Cussy. To dopiero musi być upokażające. Matilda robi się coraz odważniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones