PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616573}

Grachi

6,9 151
ocen
6,9 10 1 151
Grachi
powrót do forum serialu Grachi

Wiosną na antenie stacji teleTOON+ zagości bijąca rekordy popularności telenowela „Grachi”. Wielką premierę hitowej produkcji Nickelodeon Latin America zaplanowano na poniedziałek, 7 kwietnia. Poprzedzi ją startująca właśnie kampania reklamowa.

Telenowela „Grachi” podbiła serca nastolatków w Ameryce Południowej. Została nominowana do wielu nagród, a w Meksyku i Argentynie zdobyła m.in. tytułu najlepszego serialu telewizyjnego. Odtwórczyni głównej roli Isabella Castillo („Duch Eleny”) otrzymała liczne wyróżnienia i została okrzyknięta najpopularniejszą nastoletnią gwiazdą Ameryki Południowej. W polskiej wersji głosu głównym bohaterkom użyczyły Joanna Jabłczyńska i Maria Niklińska.

Emisja serialu „Grachi” na antenie TeleTOON+ od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 i 20:50.

Źródło: novela.pl

Jestem bardzo zadowolona bo liczyłam na to, że ten serial będzie w Polsce, chociaż szkoda, że tak późno, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale.

Coolka_filmweb

Kurcze, właśnie przeczytałam na stronie, że nowe odcinki dopiero po przerwie letniej :( Myślicie, że to na serio? :(

ocenił(a) serial na 7
Carla_12

Jak tak to się wkurzę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones