PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 170
ocen
7,9 10 1 22170
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Niedawno w biedronce zauważyłem tom 19 gwiezdnych wojen za 5 zł więc postanowiłem kupić, już pomijam fakt, że książka kończy się w środku akcji (wczoraj zamówiłem tom 20) to po przeczytaniu spisu treści tomów... zauważyłem, że tomy zgadzają się z nową trylogią. I tutaj pojawia się moje pytanie: Co się stało, że Ashoka nie pojawiła się w "Zemście Sithów"? Czy może książki zmieniają odrobinę fabułę? Jeśli faktycznie coś się z Ashoką dzieje to proszę o mini spoiler, nie mega chamski opowiadający o szczegółach ale coś w stylu: "ginie w pewnej akcji w (jakaś liczba) tomie". Bardzo dziękuje jeśli ktoś zdoła mi odpowiedź na pytanie.

Stomolko

Cytat: "Nie wiadomo co stało się z nią po wojnie klonów i czy żyła za czasów imperium galaktycznego. Najbardziej prawdopodobne jest to, iż mogła zostać zabita z rozkazu 66, podobnie jak większość rycerzy Jedi."

Widocznie nigdzie nie było to wyjaśnione, a postać została stworzona na potrzeby "Wojny Klonów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones