PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 221
ocen
7,9 10 1 22221
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

moze mi ktos napisac co sie z nim stalo??

użytkownik usunięty
rotanimod

powrót dartha maula nastąpił w 4 serii wojen klonów

ocenił(a) serial na 9
rotanimod

Jest komiks który podejmuje urwane wątki. Maul walczy z Dooku i Nightsisters znów. Jak się kończy, nie wiem, nie czytałem.

Arkhan

moze sie ktos wypowie kto wie ;) i te komiksy mozna dostac w jezyku polskim?

rotanimod

UWAGA SPOILERY z "Darth Maul: Son of Dathomir"




!!!!!!!!!!!!!!!!!



Sidious zgodnie z tym co powiedział, nie zabił Maula. Schwytał go, aby wywabić z ukrycia Matkę Talzin. Sidious, Dooku i Grievous rozpoczynają grę z Talzin, Maulem i jego strażą śmierci. Dochodzi do kilku pojedynków, na moment mieszają się w to również jedi (w tym Obi-Wan i Mace). Maul ucieka, Dooku i Grievous zostają schwytani. Dooku zostaje zabrany na Dathomir aby posłużyć za naczynie dla Talzin, która znaczną część swojej mocy poświęciła, aby uzdrowić Maula. Dochodzi do walki Sidiousa z Talzin w obecności Maula, Dooku i Grievousa.
Talzin ginie a Maulowi udaje się uciec.

UWAGA jeszcze jeden spoiler!!!!!




Talzin jest matką Maula.

Fourteen

czyli mozliwe ,ze jeszcze go zobaczymy w kanonie ;) mogliby go umiescic w serialu star wars rebelianci :) a jest ten komiks w wersji PL?

rotanimod

Nie mam pojęcia. Czytałem w wersji angielskiej. No i zgadza się, jak najbardziej możemy go zobaczyć w nowym kanonie. Niestety, znając Lucasa i Filoniego, może sie okazać, że SoD również stanie się niekanoniczny, bo będą chcieli do "Rebeliantów" dorzucić np. Talzin. Ale to oczywiście tylko moje obawy, nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones