PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 561
ocen
7,9 10 1 85561
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Ok, ktoś może uzna mnie za wariatkę, ale zupełnie oszalałam na punkcie kolczyków, które w odcinku "Futamono" podczas uroczystej kolacji u Hannibala, ma na uszach Alana Bloom. Wiem, że są one na pewno poza moim zasięgiem finansowym, ale po prostu MUSZĘ wiedzieć co to za marka, kto je zaprojektował. Przeszukałam Google i nic. Czy ktoś ma jakiekolwiek pojęcie na ten temat? ;)

ocenił(a) serial na 9
tanbuelo

http://shop.nordstrom.com/s/nadri-cubic-zirconia-chandelier-earrings-nordstrom-e xclusive/3285456?origin=category-personalizedsort&contextualcategoryid=0&fashion Color=Silver%2F+Clear+Crystal&resultback=2700&cm_sp=personalizedsort-_-browseres ults-_-1_7_A
wyglądają podobnie, ale czy to te same... nie mam pojęcia

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Też mi się one zawsze podobały :)

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

http://www.acotisdiamonds.co.uk/women/swarovski/swarovski-azore-hook-pierced-ear rings-5037468

jocisko

Serdecznie dziękuję za linki, ale to niestety nie te same. Poszukiwań ciąg dalszy... Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Ja wiem, że nie takie same, ale zawsze nie wiem może Ci się spodobają? :) Znajdziemy. Sweterki Hannibala były, pióro Chiltona jak i wszystkie samochody to kkolczyki na pewno będą nasze.

jocisko

Ok, dzięki. Znalazłam fajną stronkę http://weartherude.tumblr.com/. Kolczyków na niej ani śladu, ale za to można sprawdzić ceny innych rekwizytów z serialu. Powiem jedno - tanie to one nie są ;).

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Napisz ask do nich, znajdą :) Wspaniała strona!

jocisko

Już napisałam. :) Nic tylko czekać.

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Ale naprawdę wstyd mi, że jeszcze jej nie znałam. Super ciekawostki. Ten zegarek to 163 dolary czy 163 tysiące?

jocisko

Aż musiałam sprawdzić! Z tego co widzę to tysiące. Łał! O_o

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

No ale sprawdź dobrze, bo to są sumy nawet jak na Hannibala dość bajońskie. Pewnie i tak podróba na planie xD

A wszyscy się zachwycali sweterkiem za 999$ po emisji odcinka...

jocisko

Pewnie masz rację, że to podróba. Czytałam też, że firmy "pożyczają" takie rekwizyty w zamian za promocję marki. Wydaje mi się to dość prawdopodobne. :)

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Moją pierwszą myślą, że nikt by do tak durnego serialu nie pożyczył takiego zegarka. "Zła fanka" xD

jocisko

Zła, ano zła. ;)

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

^^

http://kissthefuture.tumblr.com/post/97007854255/im-looking-for-alanas-earrings- from-2x06-can-you

Obczaj xD

jocisko

Łał, dzięki. To chyba te same! XD I tylko 160 dolarów ;). Lecę i kupuję! A tak na serio, to dzięki wielkie za pomoc! :)

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

No jak dla mnie te same :) I jako tako "paszą" ceną. Wprawdzie to nie 160 tysięcy, ale takich za 20$ na te przełomową noc by jej nie dali. Zresztą ciekawe, że one znikają w trakcie cudownych uniesień a ich nigdzie nie widzę na jakiejś tam półeczce obok. Czyli co? Zdjęła przy klawesynie? Widzę fan fiction z perspektywy kolczyków. Miałam na podstawię ich rozkminę w jakich okolicznościach będzie ta przełomowa chwila i uznałam, że powinna po tym krojeniu serduszka. Jakieś tam pitu - pitu i wybuch namiętności, a nie "Biedactwo... Jack, myśli, że jesteś kanibalem - chodźmy się bzykać"

jocisko

TAK! To te same! Włączyłam "Futamono" żeby potwierdzić! Eureka, jesteś wielka! XD

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

No ja nie, tylko admin tego bloga :D Ja tylko przebiegle przerzuciłam rozkminę do bardziej nawiedzonych/zaangażowanych, pomocnych współbraci w uwielbieniu :)

jocisko

Tak czy siak - super. A co do romansu Hannibal/Alana to mi on średnio pasuje. między nimi nie ma chemii - ich relacja wydaje mi się czysto intelektualna. Może stąd brak tego wybuchu namiętności. Bo ich relacja jest beznamiętna. ;)

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Buahaha :D Tym bardziej emocjonalnym fanom Hannibloom wbiłabyś sztylet w serce xD

Ja lubię Hannibloom bo jest taką lupą przez którą widzę seksualność Hannibala, to jak on jest sexy, no jaram się przez to :D

jocisko

Hmm, może dlatego, że w tym filmie wszystko jest takie wysublimowane, pełne artyzmu, że jakoś nie widzę w nim miejsca na seksualność. Nawet morderstwom jest bliżej do sztuki, niż do pierwotnych instynktów. Z drugiej strony ten obraz w jadalni Hannibala o czymś świadczy ;) (wiesz, ten z łabędziem).

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Dlatego ta relacja Hannibloom wyjątkowo popie.przona. Mogli mieć więź intelektualną, ona mogła go podziwiać, on mógł doceniać jej niewinność, pewną emocjonalność i nutkę (nuteczkę) prostactwa (wiem, wiem paradoks). Mogli to wszystko sobie mieć, a do tego piękny, subtelny romans... A tak to Alana ma cycki, a Hanni ... łabędzia. Żeby chociaż więcej scen jak w 2x11 było, a nie tylko na pozycji różnych sto.

Ten obraz to troszeczkę z gatunku "co autor miał na myśli", sam raz na maturę z angielskiego "describe the picture". I w sumie pasuje do Hannibala :D

jocisko

Łał, masz bardzo ciekawe przemyślenia na temat serialu. Prowadzisz własnego bloga może? ;)

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Niczym łania, tylko na jednej polanie xD

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

http://www.farfarawaysite.com/section/hannibal/gallery2/gallery7/hires/92.jpg

gdyby Cię jeszcze kolczyki interesowały, ich podziwianie itd :)

jocisko

Dzięki, dzięki. Kolczyki są po prostu prześliczne, takie delikatne. Ech, gdyby mnie było stać, to bym sobie całą szafę wypełniła strojami i biżuterią Alany Bloom :). Świetnie się kobitka ubiera. I ma mój typ urody - jasna karnacja, ciemne włosy, zimny kolor oczu.

ocenił(a) serial na 10
tanbuelo

Jaki ona ma kolor oczu? :) ładna kobieta moim zdaniem.

jocisko

Chyba niebieskie, chociaż na niektórych zdjęciach wpadają trochę w zieleń. Tak jak moje ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones