PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 506
ocen
7,9 10 1 85506
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Ponieważ poprzedni temat osiągnął zacną liczbę 1000 komentarzy zakładam nowy by dyskusja mogła iść dalej(jak to mawia Alex Gansa czy jakoś tak.)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Myślę, że Hannibal szukał kolejnych doznań i szczęścia w relacjach międzyludzkich. Maksymalnie je testuje, analizuje i świadomie się na nie decyduje. Wchodzi przez jakieś drzwi i sprawdza, jak się będzie czuł za progiem. Z Willem to chciał poeksperymentować na nim, ale jednocześnie oprzeć się na tej jego czystej empatii...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Masz rację, szukał tego wszystkiego, analizował, bawił się losami innych. A potem... pooooleciał po całości. Will to jedyna "rzecz", nad którą nie mogł zapanować... Chodzi mi o tego Williama po psychicznej transformacji, bo wcześniej wodził go na sznurku jak chciał. Nod koniec Hanni nie potrafił zapanować na gestykulacją i swoją poker face. A co do finału tej opowieści: znajomy kiedy puściliśmy mu 13 odcinek stwierdził, ze scena w domu Hannibala zapchniała gejostwej jak cholera. Nie no broniłwm oczywiście chłopaków, że stuprocentowi, że Alana, że dziecko. Ale ta czułość, gładzenie po twarzy, spoglądanie prosto w głęboki oczka i teksty o wybaczeniu, nawet dla mnie były podejrzane ;)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

A widzisz MarAnnGaw przyznaje że coś się może kryć za tymi rogami...
Ciekawe czy Hannibal goli tym nożem czy co to tam jest swoje futerko?;-).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Furterka się nie goli! Pamiętaj :) Ani na klacie, ani na twarzy, ani w pachwinach. Nigdy!!!
Ja tam nic nie przyznaję, ja tam nic nie wiem :P Interesuje mnie tylko Will...
Łącząc dwa elementy: Graham nie posiada futerka, przynajmniej tam gdzie oczy sięgają ;) a jakoś mi to nie przeszkadza :) Zresztą w domu mam :)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Oj ja tylko kiciusia na kapturze xD Trzeba sobie jakoś radzić :D tumblr zbawca ludzkości :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Moi drodzy, w ramach samoumartwiania obejrzę sobie finalik największej historii miłosnej. Mizumono czas zacząć :) Ktoś jeszze się skusi? ;)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

To nie znasz jeszcze na pamięć xD ja nawet z muzyczką xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Oj nie ;) To dla mnie najtrudniejszy odcinek, oglądałam zaledwie ztery razy, ale wczoraj pierwszy raz sama :( Buuuu... Niby wiem jak to się skończy, ale nie mogę przestać patrzeć. Może przez ten deszcz... :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Ludzie co tak cicho tutaj? Ja już dzisiaj zaliczyłam porcję przyjemności dzięki Hannibalowi. A Wy ? ;)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Wyjechałam. Przepraszam xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Każdy sposób jest dobry, aby przeżyć do emisji 3 sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Widzicie ten roku urodzenia Madsa na tych wszelkich gifach urodzinowych? :) MarAnnGaw Ty raczej nie, chyba, że ktoś zrobił Willa na urodzinki xD

Aczkolwiek niemal słyszę jak to 1965 śmieje się ze mnie rubasznie...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Uświadom mnie o boska wyrocznio :) Grzeszna jestem, grzeszę ciekawością ;) Choć w kwestii Madsowych opowieści jestem wysoce nieuświadomiona, na wzmiankę o boskim Williamie zamieniam się w tę, która Słucha...

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Tu nie słuchać, tu PACZEĆ. Ale to Ty jesteś specjalistką w wyjątkowych hannigramowych fan artach xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Może tak, może nie ;) Po tym jak zobaczyłam dziś obrazek, w którym Will mówi Hannibalowi, żejest w ciąży i to jest jego dziecko, już nic nie wiem ;) Przedawkowałam :D

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Zapodaj linkiem... pozwiedzamy takie kresy Internetu...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Oj, są takie miejsca w internetach, z których nie ma powrotu...
Jutro kochana, jutro...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Na początek zdjęcie, które przyprawiło mnie o napad śmiechu ;)
http://netdna.tvovermind.com/wp-content/uploads/2013/06/Hannibal-GIFs-8.gif

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

I moje ulubione połęczenie mangi + Hannigrama:
http://lucleon.deviantart.com/art/Hannigram-Handsome-devil-383276686

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

I moja ulubiona scena, nastrój, spojrzenie (pomińmy chwilowo koniec tej opowieści...)
https://38.media.tumblr.com/a1b632aaebd9006bd9b74ca36676f703/tumblr_n63chyVtLM1s 2se03o2_400.gif

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

W takich chwilach rozumiem Hannigrama :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

kaźwa, rozbestwiłam się a tu mi coś mój lapek odmawia posłuszeństwa a na mądrym telefonie średnio się zgłębia obrazkowe szaleństwa.
Hannigram jako więź między dwojgiem ludzi należy do tych najsilniejszych, wzmocniona destrukcją i bólem staje się tą wyjątkową. Zupełnie nie jest ważne, że to pociąg mężczyzny do mężczyzny, bo to chodzi o emocje i zaufanie a nie o cielesność.

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Ale przynaj, Lecter w związku z pierwszym obrazkiem: wie co dobre :D I te spojrzenie znawcy ;)

ocenił(a) serial na 8
MarAnnGaw

kiedy premiera bo dawno nie śledziłem wiadomości związanych z serialem

ocenił(a) serial na 10
panteraworange

Na chwilę przed tym jak pozdycha... khym, khym, pousychamy z niecierpliwości ;)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

https://33.media.tumblr.com/59ae9e721665a9cf609f1a2af18896f6/tumblr_n724ha9NkI1r chw9zo1_500.jpg

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Co Tu tak cicho? :) Mi się Hanni snił xD gdzieś tam w Europie był, miał piękną stylizacje i piękny fryz, taki do jakiego mam słabość. Znaczy się troszkę dłuższe włoski i "ulizane" do tyłu, no pięknie... Alana tez tam była, mieli nadal romans, nawet ciekawy hocik ta moja podświadomość wygenerowała... Potem aktorka od Alany kupowała w mięsnym coś, stałam za nią w kolejce i udawałam, że nie znam jej xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Dowcip:czemu Hannibal nie potrzebuje ciepłego ubrania?. Odpowiedź:bo ma ciepłe futerko które go grzeje:-), jamniki mu na pewno zazdroszczą:-).
A prochów ci ktoś nie podmienia;-).
No ale każdy ma swoje fantazje;-).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Ciesz się, że nie fantazjuje o cho.mikach :)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Oj bez takich, ja tam związków między gatunkowych nie akceptuje, homoseksualne uznaje ale mnie nie podniecają,.
Ale za brunetki, BLONDYNKI jak najbardziej ;-).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

No tak, tak , łania... my wiemy :)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

No futerko my wiemy;-).
A podoba ci się Hugh Jackman? :-)
On dopiero gra zwierza;-)

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Ja mam pytanie, czy którejś/któremuś z was było dane ujrzeć zacne futerko naszego rodzimego samca Damiana Aleksandra?

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

już paczam kto to ;)

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Mi, mi, mi się podoba :) Najbardziej w Australii- 100% chłopa w chłopie, no i czekam na Pana czy jakoś tak

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

He, he wpadł mi do głowy pomysł na taki,, pojedynek,;-). A więc jak myślicie kto wygrał by walkę:Will Graham z zaostrzonymi rogami i pistoletem(dajmy mu jakaś tam szanse by było ciekawiej;-)) kontra James Howlett aka Wolverine ze swymi pazurami z adiamantum?. Ja myślę że Wolvi pociął by Willa na
kotlety. Hanniball w samym śliniaku z widelcem i nożem z językiem na wierzchu i cieknącą slinką zaś by sobie podjadł;-). A z rogów Wolvi zrobił by sobie naszyjnik;-)).
Znowu mi się nudzi...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Nie zawsze ten najsilniejszy jest najatrakcyjniejszy. Z chęcią bym się zaopiekowała takim poharatanym Williamem ;)

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

Ale nic by z niego nie zostało po takim starciu i uczcie Hanniballa:-).
A Jocisko pewnie by Habnibalowowi umyła futerko;-).
W sumie naszyjnik mógł zrobić z czegoś innego...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Myślę, że chłopak Willa by go obronił :P

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Czego to ja bym nie robiła z tym futerkiem :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

targać, ciągać i wąchać :)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

grabić, czesać, tulić :D

ocenił(a) serial na 10
jocisko

muskać, kąsać, lizać ;)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Chyba wole nie wiedzieć;-)

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Lepiej nie wiedzieć :) Szkoda tylko, że Will nie ma futra...
A tak z innej beczki. Co właśnie oglądanie ? Mi jest dane kontemplować Hobbita na Tefałenie.
Uwielbiam. Brody są :)

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

A prawie przeczytałem Broddy, narobiłaś mi nadziei;-).
A co filmu:fajny ale robienie trzech to skok na kasę.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Nic co ludzkie ludzkie nie jest nam obce...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

A podobno Hanni jest nadludzki ;)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Hanni może, ale futerko jak najbardziej ludzkie xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Właśnie zdałam sobie sprawę, że im Hugh D. starszy, tym mi się bardziej podoba, a im starszy Mads to coraz mniej mi się "widzi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones