PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 506
ocen
7,9 10 1 85506
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Są sceny, które nie chcą wyjść z pamięci, jak np.
1. Ubieranie koszuli przez Willa i Hannibala przed rozprawą Willa - pierwszy ubiera się z 'musu', drugi celebruje tę czynność - mistrzostwo.
2. Hannibal przy garach - biała koszula, wyprasowany fartuszek - Perfekcyjna Pani Domu może się schować.
3. Hannibal mówi Abigail, że żałuje że nie może jej pomóc w tym życiu - normalnie, zaczęłam mu wierzyć ;)
4. Hannibal wisi jak Chrystus nad basenem - co za ciało!!

A Wam coś zapadło w pamięć?

ocenił(a) serial na 10
Asiczek11

5. Alana w koszuli Hannibala, która nawet na niej wyglądała perfekcyjnie.

ocenił(a) serial na 6
jocisko

6. Ludzki fresk

Asiczek11

7. Anioły (idealnie wykonane skrzydła z ludzkiej skóry).
8. Zamordowany muzyk.

ocenił(a) serial na 10
Asiczek11

9. Hannibal i jego kuku na muniu, czyli mina, gdy czeka aż Gideon zje swoją nogę.

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Ostatnie sceny drugiego sezonu. Hannibal wbijający ostrze w Willa, ta muzyka, dla mnie totalna perfekcja.

ocenił(a) serial na 8
Asiczek11

Scena z piwnicy kiedy Beverly zapala światło i widzi stojącego za nią Hannibala, jego obłęd na twarzy - mistrzostwo, az ciarki przechodza :)

ocenił(a) serial na 10
9Zielu0

Uwielbiam te sceny jego obłędu. Np gdy rozmawia z Abigail mówiąc, że mu przykro, że nie mógł jej uratować w tym życiu...

ocenił(a) serial na 9
Asiczek11

10. Animacja wylatującej pszczoły z ulu/mózgu, w którymś z początkowych odcinków drugiego sezonu.

Asiczek11

11. Scena, kiedy Hannibal schodzi po drabinie za plecami Miriam, a potem zachodzi ją od tyłu w samych skarpetkach, żeby go nie usłyszała.

ocenił(a) serial na 7
tanbuelo

Te podchody w skarpetkach też zrobiły na mnie wrażenie :) w tym momencie dotarło do mnie, że Hannibal jest jednak złym człowiekiem

Asiczek11

ja płakałam jak Jack przychodzi na miejsce gdzie znajdowało się ciało Beverly...

karola_korys

Scena, kiedy Hannibal radzi Masonowi, żeby zjadł własny nos, skoro jest głodny :F

stumilowylas

Oo tak! Zdecydowanie!

ocenił(a) serial na 8
Asiczek11

12. Hannibal wąchający Willa....

ocenił(a) serial na 10
Asiczek11

Will ma nieco lepsze ciało niż Hannibal:)

natomiast co do ''tkanki'' umysłu - hm.........była by bitwa między panami:)

1- WĘDKUJĄCY WILL stojący w potoku:)
2 - samotne posiłki Hannibala:)
3 - sesje Hannibala z pacjentami:)

Asiczek11

13. Mina Hannibala i ten jego uśmieszek, gdy grubiański Verger wbija nóż w jego fotel. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones