PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025279}

Harry i Meghan

Harry & Meghan
5,7 5 158
ocen
5,7 10 1 5158
Harry i Meghan
powrót do forum serialu Harry i Meghan
ocenił(a) serial na 1
kinia-raczek89

A bo Ty to pewnie nie jesteś taka inne i lubisz wszystko na przekór robić

wporzokanpka

To jakiś rebus?

kinia-raczek89

Brawo! Wielu myśli podobnie, tylko niewielu się przyzna, bo to nie wypada w dzisiejszych czasach, kiedy rodzinę królewską, na czele z ś.p. królową Elżbietą II obrzuca się błotem i nakręca spiralę przeciwko jej osobie po śmierci, podając jakieś wyolbrzymione niewygodne dla niej błędy, które popełniła, żeby tylko ją oczernić.

Drugiej tak dobrej osoby jak królowa Elżbieta II, znanej na tak szeroką skalę prędko nie uświadczymy. Ale wiadomo - lewa strona jak zwykle szarga dobrą opinię osób, które bezinteresownie i z dobrego serca niosą pomoc charytatywną tak wielu potrzebującym. I to dlaczego? Ze względu na to, że miała tak ogromny majątek? Czy to to aż tak w oczy kłuje? Zawsze znajdą się ludzie, którzy wygrzebią jakąś bzdurę i wyolbrzymią do niebotycznych rozmiarów. Coś byle tylko się przyczepić i obrzucić człowieka błotem - a to Jan Paweł II, a to Matka Teresa, a to Jerzy Owsiak... Ehh, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Jak to moja babcia, bardzo religijna osoba, powiedziała w dniu pogrzebu królowej Elżbiety: "Na pewno pójdzie do nieba".

xobevil

to postaw jeszcze ołtarzyk dla Elżuni

phinecraft

Bez przesady

phinecraft

Nie popadajmy w skrajności. Można żywić sympatię, czy nawet podziw, ale nie aż do granic fanatyzmu. Z reguły nic dobrego z takich postaw nie wynika.

xobevil

Podoba mi się ta wypowiedź.

kinia-raczek89

Dziękuję. Mnie się podoba, że otwarcie i szczerze mówisz o swojej sympatii do Harrego i Megan wbrew powszechnej nagonce. Grunt być w zgodzie z samym sobą. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
kinia-raczek89

Też lubię, lubiłam od dawna i od razu nie wierzyłam w te hienowe gadanie z tabloidów

ocenił(a) serial na 1
kinia-raczek89

No cóż niektórzy lubią kłamczuchów, masz do tego prawo.

ocenił(a) serial na 8
kinia-raczek89

Ja też ich lubię ,jego polubiłam ,a ja lubiłam zawsze ,jednak miałam rację że to piękna ,mądra silna i dobra kobieta

ocenił(a) serial na 3
CelineMarie

a teraz gdyby powstal film dla netflixa o rodzinie krolewskiej i wyluskali by z wielu lat cos 100% odwrotnego co bys powiedziala? ze nienawidzisz ich a kochasz ta rodzine? wszystko ma dwie strony medalu wiadomo, ze netflix musial wyluskac zle zachowania rodziny a nie pokazac zlych zachowan ich, wszystko ma dwie strony medalu zeby wyluskac prawde gdzie cos przewaza trzeba dwoch stron wysluchac

kinia-raczek89

Ja też. Po tym serialu jeszcze bardziej niż wcześniej. Dziwiłam się, że ludzie łykają te plotki z tabloidów. Fajnie patrzeć na to, jak oni się kochają i wspierają, także na miłość matki do Meghan.

aguar

dokładnie! widać jak tabloidy namąciły ludziom w głowach...a pewnie ci sami są oburzeni oglądając the crown

solarzsylwia

Raczej po ostatnich rewelecjach z ksiazki to juz mozna sie utwierdzic,ze jednak czerpia korzysci w zlym stvlu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones