PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025279}

Harry i Meghan

Harry & Meghan
5,7 5 158
ocen
5,7 10 1 5158
Harry i Meghan
powrót do forum serialu Harry i Meghan

Brytyjska tabloidoza

ocenił(a) serial na 4

Jedno, co dobre z tego serialu mogłoby wyjść, to próba posprzątania brytyjskiego szamba prasowego. Dalej nie ma granic, ciągle ludzie slawni są traktowani jak przedmioty bez uczuć... Dobrze, że o tym dużo mowią.

ocenił(a) serial na 1
aper

Bzdura!! Przez ostatnie 10 lat pracowałam dla Trinity Mirror. Największego wydawcy prasy w Europie. Znam wszystkie artykuły i nagłówki z tamtych czasów. Nigdy nie pojawiło się nic rasistowskiego, bądź utaczającego tej parze. Meghan to dobra manipulatorka

Nejka_85

w takim razie skoro pisalas dla TM to przedstaw sie, zaprezentuj, a wtedy bedziesz wiarygodna. latwo jest obrazac ludzi bedac anonimowym... klamczucho, moge tak napisac o tobie, prawda.jakie to latwe.... itd.

diepole

Możemy to sprawdzić w internecie z tymi artykułami . W sumie ja nie, bo nie mam takiej potrzeby latać w tej sprawie po internetach, ale tabloidy są.......wiadomo jakie są i nie ma takiego, który by miał czyste rączki. Natomiast się uśmiałem z tego wpisu, że zna wszystkie artykuły i nagłówki z 10 lat :D
Załóżmy jednak, że stał się cud i nie napisali nic złego o nich i nic wyssanego z palca, to ja sie zapytam, dla kogo to bydło bez zasad z aparatami poluje i tropi ludzi? Czyżby nie dla tych cudownej prasy? No właśnie.

miarara

dokladnie, czasem to mozna pasc ze smiechu, jak ludzie cos wysmaza....

aper

Nic takiego nie będzie miało miejsca. Pamiętam kiedy się Diana rozbiła, to mówiono, że teraz będzie inaczej, a co mamy to widać. Wtedy chodziło bardziej o te hieny z aparatami, ale o piszących również. Ludzkość się stacza i media nie odstają.

ocenił(a) serial na 4
miarara

Jeśli chodzi o typowe paparazzowe kompromitujące zdjęcia z ukrycia to mam wrażenie że od śmierci Diany się poprawiło, oburzenie społeczne było wtedy ogromne. (Zresztą gwiazdy same teraz chętnie się kompromitują na tiktokach i insta, więc ich nie trzeba wyręczać) Dalej zostały manipulacje i kłamstwa czy nagonka typu przez Megan giną lasy deszczowe bo je AWOKADO na śniadanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones