PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025279}

Harry i Meghan

Harry & Meghan
5,7 5 168
ocen
5,7 10 1 5168
Harry i Meghan
powrót do forum serialu Harry i Meghan

na Megan, to od razu pomyślałam, że to gruba akcja i chcą ją zniszczyć. Bardzo fajna z nich para, rodzina królewska mogła wiele zyskać na dziesięciolecia. Lubię oboje, royalsami fałszywymi gardzę.

ocenił(a) serial na 3
sikorunien

szkoda tylko ze te wszystkie profile co wystawiaja po 10 i ich zachwalaja maja po kilka wystawionych ocen a te co sprawiedliwie oceniaja jak ja maja po kilka tys, ty piszesz nagonka na Meghan, ja uwazam ze ten profil i podobne temu to jej akcja pr

ocenił(a) serial na 10
Seba24

pierdu pierdu
Przeciwnicy Meghan to po prostu ameby umysłowe, które nie mają co robić ze swoim życiem i mają potrzebę oceniania wszystkiego i wszystkich (stąd pełno ocen), dla atencji. Mi się rzadko chce. Ale Meghan i Harry zasługują na wsparcie.

ocenił(a) serial na 3
sikorunien

nie zalezy mi na atencji a na wyrazeniu swpjego PRAWDZIWEGO ZDANIA nie co do kropki, przecinka,nawiau wklejonej wypowiedzi.. to ze widze ze jestes fejkiem i wklejasz jakies tam standardowe wypowiedzi juz ze mnie robi nie amebe umyslowa, a ameby umyslowe robi to z tych co kupuja takie wypowiedzi chyba

ocenił(a) serial na 10
Seba24

ładnie ci media wyprały mózg
pewnie jeszcze jesteś za pisem
full package

sikorunien

Po tych rewelacjach z ksiazki widac,ze za grosz klasy nie maja,choc wczesniej bylo to dyskusyjne to teraz niestety kurtyna opadla i widac ile ma klasy przynajmniej Harr,smutne to ale prawdziwe niestety,zreszta sami obiektywni komentatorzy tez stwierdzaja po tym co jest w ksiazce ze wrecz "niesmaczne "wrecz

ocenił(a) serial na 10
aronn

no tu masz racje, flipnął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones