PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103707}

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
6,4 20 452
oceny
6,4 10 1 20452
5,8 6
ocen krytyków
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

A więc jak w tytule..
Ogłaszam nominację w kategorii najgłupszy użytkownik w historii portalu filmweb.pl
I korzystając z okazji nominuję i zgłaszam kandydaturę użytkownika: 'hercules38'
Jeżeli macie swoje typy, spotkaliście na forach równie głupich ludzi co on (bo większych idiotów już chyba nie ma) to podawajcie swoje typy, serdecznie zapraszam, udział jest bezpłatny...

SzymonS1

Eee tam, nie zgadzam się. Dla mnie "podobać się" w języku potocznym ma dużo szersze znaczenie i obejmuje zarówno dostarczenie rozrywki, jak i poruszenie wrażliwości. Kiedy mówię "podoba mi się ten obraz", to znaczy to, że jednocześnie przyjemnie mi się na niego patrzy i doceniam to, co tam przedstawiono. Wiadomo, takie sformułowanie może się kojarzyć z czymś bezrefleksyjnym, ale tak się mówi w prostym świecie. Kiedy ktoś Cie pyta i masz jak najkrócej ocenić film, to mówisz "podobał mi się/ nie podobał mi się".
"jeszcze 500 filmów chyba nie mam ocenionych.." - Hmm, no właśnie.
Jasne, rozumiem. W sumie tak głupio by było, gdyby ktoś z tej Twojej elity przypadkiem trafił na Twoją wypowiedź. Ale to byłby zaszczyt i poczucie spełnienia. Chociaż pewnie ci znawcy Herkulesa nie oglądają.
Dawaj, jedziesz po Fight Clubie.

Ciri94

' "jeszcze 500 filmów chyba nie mam ocenionych.." - Hmm, no właśnie. " '
- Co nie znaczy że nie widziałem ponad 500 filmów.. nie wszystko oceniłem co widziałem, bo niektóre oglądałem dawno temu, przed założeniem konta..
Jednak co z tego że ja obejrzę 1500- 2000 jak będę myślał że np. Fight Club to wybitny film i dam mu 10/10.. No właśnie, nic .. Samo doświadczenie to nie wszystko, po pierwsze trzeba umieć myśleć i analizować w trakcie oglądania...
Odnoście pierwszej części twojego posta: Nie jest tak jak piszesz bo "podobanie się" to ma wąski zakres" przykład: Podobał ci się "Dwugłowy rekin atakuję" bawiłaś się dobrze na tym filmie, uśmiałaś się parę razy, nawet fajnie spędziłaś czas przed telewizorem, ale.. wiesz że ten film jest do d.. wszystko jest w nim jest złe, aktorstwo, efekty.. więc dałaś mu 1/10.. tak to działa... np. mi bardzo podoba się jeden film ale dałem mu 3/10 bo wszystko jest w nim zawalone...
Tak jak wspomniałem wyżej mam NIEZBITE DOWODY że Fight Club to podrzędny film, jednak nie wiem czy zaakceptujesz fakty które przedstawie, ustalmy więc że jeżeli nie odeprzesz moich niekwestionowanych dowodów to ocenisz ten film tak jak ja ?
Rozumiem że zakład stoi...

SzymonS1

PS. A właśnie a ty oglądasz Herculesa ? co prawda teraz nie ma, ale wznowią emisję za tydzień.. Pytam bo śmiem zaryzykować stwierdzenie że ten serial ci się nie spodoba.. A to dość ryzykowne stwierdzenie, bo przecież jesteś fanką gatunku fantasy, poza tym klimat Herculesa jest prawie ten sam co w Xenie, bo w końcu Xena się wzięła z Herculesa...

SzymonS1

Tak poważnie, nie mówię o Tobie, ale są ludzie, którzy naprawdę obejrzeli w życiu 50 filmów... I to trochę nie fair, żeby ich głosy liczyły się do średniej tak samo jak głosy ludzi, którzy kinem interesują się wiele wiele lat. No ale taka jest już demokracja. I wydaje mi się, że im więcej oglądasz, tym większa Twoja umiejętność "myślenia i analizowania w trakcie oglądania". Bo możesz to porównać z innym filmem, który widziałeś wcześniej, na przykład.
A nie mogę powiedzieć, że podobał mi się Łowca jeleni? Podobało mi się tak aktorstwo i sposób przedstawienia wojny. Można czy są jakieś zgrzyty?
No ok, jedziesz, ale oceny nie zamierzam zmieniać póki co. Obstawiam, że będziesz jeździł po Fight Clubie w oparciu o o przydzieloną kategorię gatunkową (psychologiczny), bo przecież nie jest wystarczająco głęboki.
Herkulesa nie oglądam, nie mogę. :C Zajęcia mam do późna praktycznie każdego dnia. To takie troszeczkę paradoksalne, dlaczego uważasz, że mi się nie spodoba? Mam nadzieję, że nie podejrzewasz mnie o poglądy feministyczne czy coś...

Ciri94

Acha, przypomniało mi się coś. trolle nie są wcale problemem i oni nie manipulują ocenami tak bardzo, bo zobacz, trole hejtują te najpopularniejsze filmy a one i tak są w czołówce... Nie chodzi o poglądy feministyczne akurat..
To ile ty tam godzin spędzasz że nawet pod wieczór prawie nie ma cię w domu ?

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

jak cchcesz zobaczyc film o mma to ogladnij se po prostu walcz ;D

hercules38

To nie jest film o strażakach ani horror, a mimo to jest arcydziełem?

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

bo jest o mma mordeczko ;p

hercules38

No to jak w końcu będzie zdecydowałeś się już ? Bo niektórzy na forum myślą że się przestraszyłeś..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

w zywcu jest sala treningowa xd

hercules38

I co chodzisz na tą salę ?
Wczoraj trzeba było oglądać Krwawy sport w tv..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

nie chodze ale wiem ze jest i mzoe tam jest ring xd po prostu walcz lepsze xd

hercules38

Widziałem 'Po prostu walcz' z 5-6 razy..
A oglądałeś Krwawy sport ?
Masz rękawice i ochraniacz na zęby ? Bo są wymagane..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

chyba nie xd rekawice mam ale bokserskie xd

hercules38

No to zobacz "se" dzisiaj Krwawy sport z Van Dammem ..
Nie dobrze, powinieneś mieć rękawice od mma, bokserskie do mma się niespecjalnie nadaja..
W Jarocinie jest też dobra mata, tam by ci pasowało może ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

to daleko i nwm gdzie to dokaldnie xd kupie se neidlugo inne xd

hercules38

No to np. przyjedz do Żywca, zobacz rozkład PKP, tam bedzie rozpiska, jeśli nie do Jarocina to do Kalisza mógłbyś przyjechać, tam też by były dobre warunki do rozegrania walki ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

no raczej tak xd nei jade do kalsiza za daleko nie mamczasu na to ;p

hercules38

taaak... teraz to nie masz czasu cwaniaczku..
To proponuję rozegrać w umownym mieście tak żeby każdy z nas miał mniej więcej równą drogę..
Do Poznania trafisz na pewno, duże miasto.. ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

pzonan jeszcze dalej nzi kalisz xd i to twoje wojewudztwo wiec to nie uczuciwe xd

hercules38

Ok, niech stracę, godzę się na Wrocław, duże miasto trafisz tam na pewno..
I to będzie miasto mniej więcej po środku trasy, zobacz na mapę... pasuję ci ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

dobra pomsyle;D

hercules38

I jak tak, namyśliłeś się?

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

jeszcze nie tu trzeba sporo obgadac xd ale to nie z tb bd walka tylko z szymkiem ^^

hercules38

No wiem przecież, ale chyba nie miałbyś nic przeciwko mojej obecności?

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

a jetses ładna xd

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

ehe xd

hercules38

Czy w związku z tym nie mogę przyjechać?

ocenił(a) serial na 10
hercules38

czybym cie zaagiol lub zatkal szymek:d

hercules38

Rzeczywiście zagiąłeś mnie swoim punktem widzenia na filmy podczas innego tematu..
Widzę, że się chyba namyśliłeś.. a więc kiedy walka ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

jeszcze nie xd a w jakiej kategori wagowej xd

hercules38

A jaka ci kategoria pasuję ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

zalezy ile warzysz ^^

hercules38

A ty ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

tyle ile warze 1 pytalem ;p

hercules38

Takie masz kategorie w zawodowym MMA:
kogucia 61kg
piórkowa - 66kg
lekka- 70 kg
półśrednia - 77 kg
średnia- 84 kg
półciężka- 93 kg
ciężka- 120 kg
superciężka powyżej 120 kg..
Która ci odpowiada ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

ja wiem sa ale najpierw powiedz ile waarzysz ;p

hercules38

Moja waga na dzisiaj kwalifikuję się do półśredniej, ewentualnie mogę zbijać do lekkiej...
a ty ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

ze wzgledu na moj wzr kogucia albo papierkowa ale nei jestem chudy poprstu mam duzo ponziej 160 cm

hercules38

Ale ściemniasz... tak myślałem próbujesz się wykręcić..
Skoro tak to walka odbędzie się w kategorii Open, czyli bez podziału na kategorię wagowe !

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

no inacZej sie nie da xd i nie proboje sie wykrecic tylko musze wiedziec pare rzeczy ;p

hercules38

Tyle tylko że poniżej 160 cm to mają dzieci w początkowych klasach podstawówki, więc nie ściemniaj...
No to mów co musisz wiedzieć?
Najlepszym rozwiązaniem jest walka bez podziału na kategorię wagowe, takie przypadki kiedyś były np. w japońskiej federacji Pride, w Polsce też tak robiono np. podczas walki Burneika vs Ozdoba...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

dorosli tez maja pozniej 160 cm nawet chlopy ;p no bez podzialu i se musisz wzisc kolegow by cie zabrali do domu ^^

hercules38

To ile w sumie mierzysz... 120 cm ??
Huehhuehhueh...
No to podaj w końcu datę..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

150 ale sile mam i budowe jak bym mial znacznie wiecej ;p daty nie wiem jeszcze w tym roku napewno i to napewno ma byc w zywcu bo nie mam ochoty nigdzie daleko jezdzic poz a tym nie mam kasy

hercules38

Nie ściemniaj, ile na serio mierzysz ?
Umawialiśmy się na Wrocław, żeby każdy miał równą drogę... Aż tak dużo nie zapłacisz na wyjazd do Wrocławia...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

150 i zywiec ja sie gubie w duzych miastach nie dam rady tam i kasy nei mam tyle

hercules38

To znaczy że jesteś karłem ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

karzel to ma duzo mniej 130

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones