PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103707}

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
6,4 20 452
oceny
6,4 10 1 20452
5,8 6
ocen krytyków
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

A więc jak w tytule..
Ogłaszam nominację w kategorii najgłupszy użytkownik w historii portalu filmweb.pl
I korzystając z okazji nominuję i zgłaszam kandydaturę użytkownika: 'hercules38'
Jeżeli macie swoje typy, spotkaliście na forach równie głupich ludzi co on (bo większych idiotów już chyba nie ma) to podawajcie swoje typy, serdecznie zapraszam, udział jest bezpłatny...

SzymonS1

Mówiłam Ci, że herkules NIE MOŻE mieć tych dwudziestu-paru lat. :D

SzymonS1

"Rzeczywiście zagiąłeś mnie swoim punktem widzenia na filmy podczas innego tematu.."
:D :D :D

Ciri94

Spory facet całe 150 cm wzrostu...
PS. "Siedem": dziś podejmuję... Ile typujesz ?

SzymonS1

Seven for Seven.
Ja mam jakieś 155 cm i nie znam nikogo po podstawówce niższego ode mnie...

ocenił(a) serial na 10
Ciri94

yhy jasne w pdostawowce sie ma 140 cfos 140 wiecd niek lam sam chodzilem do podstawowki i pamietam w 5 k lduzo maialo pozneij 150

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Jeeny, to ja nie wiem, gdzie Ty żyjesz. Ja serio widuję sporo dzieciaków i z podstawówki teraz i są mojego wzrostu.

Ciri94

Poważnie masz 155 cm wzrostu ??

SzymonS1

No, w liceum tyle miałam, ale raczej nie urosłam od tego czasu. A co, coś nie tak?

Ciri94

Wszystko w porządku..
Bylibyście piękną parą z herculesem !
Konusy !
Huehehehhe...

SzymonS1

Weź, bo zwrócę obiad.

Ciri94

Właśnie wyobraziłem sobie was razem, byłabyś tylko trochę wyższa od niego, najgorzej by to nie wyglądało..
Chodzisz w szpilkach ?

SzymonS1

Coś Ty, nie chodzę.

Ciri94

Wracam bo reklamy...
Czemu? Byłabyś wyższa..
Oj, wyśmiewasz się z Herculesa a jestyś tylko 5 cm wyższa..
ładnie tak ?

SzymonS1

Ale ja jestem dziewczyną, dziewczyny mogą być niskie.

Ciri94

Ale żeby aż tak niskie ??
PS. Wystawiliście mnie ostatnio wszyscy i nikt nie obejrzał Gorzkie Gody !
Jak można taki shit jak RiJ ocenić na 8/10 ?

SzymonS1

Nie aż tak... mogło by gorzej.
Przepraszam, jakoś się zebrać nie mogę. A herkulesowi też polecałeś?
RiJ to bardzo dobry film. Świetna forma, ciekawe połączenie czasów współczesnym z językiem Szekspira, trochę zamierzonego kiczu, ale nie ma przesady, aktorzy fajnie dobrani.

Ciri94

Nie mam go w znajomych więc jemu nie mogło dojść ale znajomym wysłałem tą nową opcję, jak chcesz to ty mu poleć ten film...
I jak dziś film Felliniego ?
Pamiętam jak oglądałem kiedyś RiJ, nie mogłem strawić tych dialogów po prostu nieporozumienie i jedna wielka bujda...
Wracam już do Siedem bo widzę że reklamy się skończyły, ale wolno się rozkręca ten film, w głosowaniach w ankiecie wygrał nawet z Milczeniem owiec, ale olejoo ocenił go na 1/10 widzę..

SzymonS1

Chyba za głupia jestem na Felliniego. :C Nie dostrzegłam w tym filmie praktycznie żadnego sensu. Wszystko ma tam logikę snu, ja zazwyczaj taki zabieg lubię, ale tutaj było tego za dużo, taki przesyt po kilkudziesięciu minutach oglądania zaczął nużyć.
No dialogi żywcem z Szekspira wyjęte, jak czytałeś RiJ to też Ci się tak nie podobało?

Ciri94

Co do książek to na bank bardzo spodoba ci się "Lot nad kukułczym gniazdem" na pewno bardziej niż sam film..
Daj spokój miał bym czytać to dzieło ? Nie dał bym rady, ale pamiętam że w filmie nie dało się oglądać właśnie przez te kretyńskie gadki, tragedia po prostu...

SzymonS1

Mam w planach Lot ofkorz, jedna z tych pozycji co do których się wstydzę, że jeszcze nie znam
Ale naprawdę nie lubisz czytać czy tak żartujesz? Bo czasem już w sumie nie wiem...

Ciri94

A jak typujesz procentowo ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

ja juz mam kogos pawie a ta nawet nwm jak wyglada ;p

hercules38

Chłopie, ja znam jednego gościa co ma 16 lat a mierzy równe 200 cm..
Tyle samo miał chyba w wieku lat 15..
Więc mnie nie rozśmieszaj..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

i co z tg jedni maja tyle inni tyle u mnei duzo bab ma pozniej 160 jak chodze po zywcu to wdizlem pare mneiszych niz ja pzoa tym tepi jestescie nei iwecei ile kto ma nawet

hercules38

Na Śląsku to chyba rzeczywiście jest dużo liliputów..
Ale żeby aż tak, widzę że na tym forum są jakieś skrajne przypadki, jeden 150 cm, druga 155 cm, myślę że pasowałbyś do Ciri.. co sądzisz ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

wszedzie sa tacy sami ludzie ale n calym siece duzo dziewczyn ma mniej niz 160 u cb chyba mutanty olbrzymy sa ;p

hercules38

Przeciętny statystyczny dorosły polski mężczyzna mierzy 178 cm wzrostu...
A na ulicy można spotkać wielu powyżej 190 cm...
A siłowo jak stoisz ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

wiem ze wieksosc chlopow ma ponad 170 ponad 180 ale psoro ma pozniej 170 i jacys pozniej 160 l;p silowo zawsze jak na moj wzrost zawsze bylo dobrze wygrywalem walki z duzo wyzszymi jak sie bilismy na przewrotki w gim xd ale ogolnie to nwm jak teraz jest w tym jak juz mam ponad 20 l

hercules38

Ale ja miałem na myśli jak stoisz siłowo pod względem wyników np. ze sztangą. np. wyciskanie leżąc ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

nwm bo nie mam duzego obcizenia wyciaglem 62 dodajac wode w butelkach do plecakow a ogolnie to ile nwm bo niew mam ciezarow wiskzych

hercules38

62 kg na ławce czy w jakimś innym ćwiczeniu ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

lezac na klate wiecej nie moglem dac bo nie bylo gdzie na rece uginajac ramiona wziolem ponad 40

hercules38

Ile razy ?

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

z 2 wiecej nie probowalem bo bylem zmaczony zawsze wczesniej mneisjze ciezary dziwglaaem pare razy i dokaldlem nastepne xd znaczy nie male tylko spore i potem dodawalem nastepne

hercules38

Wiesz co..
Tak nawiasem Ciri mi powiedziała że gustuję w niskich chłopakach ze względu że ona jest też niewysoka..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

nie jestem nia zainteresowany :D

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

ogolnie to mam dosc slaba wytrzymalosc

hercules38

Czemu nie jesteś zainteresowany ?
Właśnie mi napisała że poszukuję chłopaka w okolicach 145 cm - 155 cm wzrostu...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

bo mam kogos prawie i ona mieszka blziej mnie ;p

hercules38

Prawie robi wielką różnicę..
A Ciri masz na zawołanie...

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

nie bo moja przyszla dziew jest ladna slodka i fajna a ta ciri nawt nwm jak wyglada ;p

hercules38

Wygląda tak jak na zdjęciu profilowym, przypatrz się uważnie..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

a bujaj sie to jakis gosc ;p

hercules38

No tak, bo ona tak wygląda, ma męską urodę po prostu..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

takie sciemy to se mow bratowi lub siostrze ;D

hercules38

No nie, ale przypatrz się uważnie, naprawdę nie widzisz że to ona ?
Przypomina faceta bo ma tak jak ci mówiłem urodę po tacie tak jakby..

ocenił(a) serial na 10
SzymonS1

to niech sie buja sam se ja wez i wyruchaj <lol> :D

hercules38

Wyrażaj się. Wiem, że tak ograniczonym umysłowo ludziom jest trudno, ale postaraj się chociaż.

hercules38

Lol, nie wierzę, że Ciebie by ktoś chciał. Rozwiń trochę wypowiedź, co to znaczy "mieć kogoś prawie"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones